Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

obadałem demo - słabe (londyn)

 

ryu jest wolny - zwłaszcza blok + kierunek, ogólnie jego ciosy wolno wchodzą

 

nippo to jakaś bzdura, UT to samo

 

odpaliłem na hard, przeszedłem i to tyle - 200zł w kieszeni :)

 

ps. listę ciosów włączamy dając back, kontratak jest - wspinaczka po ścianach łatwizna

 

w demie dostępne są szpony i kosa - wieczorem sprawdzę i na tym koniec mojej przygody z ng3

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wersja WiiU zaoferuje:

 

New Weapons and Ninpo Types – Exclusive to the Wii U version, the game includes six weapon types and three Ninpo types, allowing for greater game-play variation and deeper strategy.

Character/Weapon Progression System – Using the Karma points earned during game play, a player can upgrade his weapons and Ninpo and increase the character HP level.

Faster, More Intense Battles – Improved enemy AI, the return of dismemberment, as well as new enemy types and battle areas have been added for greater variety in battles and increased replay value.

 

 

Trochę Team Ninja wyr.uchał swoich fanów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jednak się przełamałem i dałem szanse NG3. Póki co dotarłem do pola bitwy w pobliżu Hayabusa Village i jak dotąd gra nie jest tak zła, jak mogłoby się wydawać na podstawie recenzji(ale też mogłaby być dużo lepsza gdyby TN nie pozbyli sie tego co było od zawsze wzorowe w tej serii). Jestem ciekaw czy wersje PS3/X360 dostaną obszerną łatkę, która dowali cały content z wersji na Wii U - wiadomo coś na ten temat? O ile takiego upgrade'owania broni mi nie brakuje, to jednak przydałby się arsenał broni z NG2 i jakieś dwa dodatkowe Ninpo, bo gra jest strasznie monotonna przez brak tych elementów.

 

Tak przy okazji, może mnie ktoś uświadomić od czego zależy, kiedy Ryu odpala finishera na stojącym, normalnie walczącym przeciwniku? W takim NG2 było to jasne - jak miał odciętą kończynę wciśnięcie silnego uderzenia odpalało finishera, a w NG3 nie wiem czy zależy to po prostu od niskiego HP przeciwnika(a nawet jeśli tak, to po czym to rozpoznać)?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Gra sataniala do pulapu 40-50zl, to i ja dalem jej szanse.

Skonczylem na normalu, ale nie chce mi sie tego meczyc na wyzszych poziomach. Bylem fanem jedynki i troche h tam spedzilem, 2 mi nie podpasowala, ale nadal miala klimat NG, ale to? WTF?!

Ktos napisal wczesniej, ze to nadal dobry NG, ale nie mamy porownywac do jedynki- LOL Jak nie do jedynki, to do czego?

Zmiany ktore ktos tutaj zrobil, sa nie do przyjecia.

Jedna bron, luk- wersja dla casuali. Ktos gral w jedynke, to pamieta misje w miescie z antena. Bylo trzeba wycelowac w 9 odbiornikow/nadajnikow i uwazac na rakiety. Tutaj jeden guzik i drugi do strzalu.

W paru momentach wciskanie na sile duzej ilosci wrogow.W poprzednich czesciach byl motyw, ze wychodzilo 100, ale nie pamietam jak te wyzwania sie nazywaly- tutaj nie ma nic, imo zabieg ktory ma wydluzyc misje/dzien do 40 minut grania.

Fabula, nie o to tutaj chodzi, wiec pominiemy ten element.

Kod byl wykorzystany, wiec onlinie nie spr i nie bede placic 800msp za to, bo po singlu nie mam na to najmniejszej ochoty. Crap na 3/10 to nie jest jak gloszono przy premierze. Dla mnie to takie 6/10 Warto ograc za nazwe, na jeden raz i puscic dalej.

Na Master Ninja po odpaleniu Ninpo rowniez energia wraca do 100%? Zenada.... nic wiecej. Zarznerli najlepszego slashera na rynku. Pisze to jako osoba ktora miala ponad 200h w jedynke, 2 fajna, ale klimat/postacie mi nie podeszly. Ale to, to juz porazka na calego. Za bardzo ulatwiona, ale jak ktos nie gral w poprzednie czesci, to ok, spodoba mu sie i oceni wyzej. Takie Devil May Cry, jeden guzik, czasem sie drugi wcisnie pare razy i jest fajnie, bo jest widowisko na ekranie. Brakuje techniki w tej grze, element z ktorego slynelo NG.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

A wiec zapomnialem juz jaki NB jest trudny. Ogrywam sobie wlasnie Razor's Edge na Xie i jako ze bardzo cenie sobie te serie od razu wskoczylem na harda. Oczywiscie teraz nie moge przejsc pierwszej planszy ;) Dzisiejsze slashery nie zachecaja do gry defensywnej a tutaj to podstawa. Jest trudno, jest w co grac, jest ogien.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A wiec zapomnialem juz jaki NB jest trudny. Ogrywam sobie wlasnie Razor's Edge na Xie i jako ze bardzo cenie sobie te serie od razu wskoczylem na harda. Oczywiscie teraz nie moge przejsc pierwszej planszy ;) Dzisiejsze slashery nie zachecaja do gry defensywnej a tutaj to podstawa. Jest trudno, jest w co grac, jest ogien.

A moglbys powiedziec gdzie udalo Ci sie nabyc gre?Wydzwaniam wszedzie gdzie sie da i nigdzie nie ma :-(

Odnośnik do komentarza

A wiec zapomnialem juz jaki NB jest trudny. Ogrywam sobie wlasnie Razor's Edge na Xie i jako ze bardzo cenie sobie te serie od razu wskoczylem na harda. Oczywiscie teraz nie moge przejsc pierwszej planszy ;) Dzisiejsze slashery nie zachecaja do gry defensywnej a tutaj to podstawa. Jest trudno, jest w co grac, jest ogien.

No i jeszcze 100 triali do przegrania :) No i by mieć 100% to kampanie trzeba przejść 7x :)

Ja już mam za sobą 50 triali i zaczynam kampanie na Master Ninja. Fan jest, to prawda.

 

Co do harda warto pamiętać, że trophies/achivementy nie wpadną ci za niższy poziom trudności w kampanii gdy ukończysz grę na wyższym poziomie - grę trzeba i tak przejść na normal

Edytowane przez dzialkowiec
Odnośnik do komentarza

 

A wiec zapomnialem juz jaki NB jest trudny. Ogrywam sobie wlasnie Razor's Edge na Xie i jako ze bardzo cenie sobie te serie od razu wskoczylem na harda. Oczywiscie teraz nie moge przejsc pierwszej planszy ;) Dzisiejsze slashery nie zachecaja do gry defensywnej a tutaj to podstawa. Jest trudno, jest w co grac, jest ogien.

A moglbys powiedziec gdzie udalo Ci sie nabyc gre?Wydzwaniam wszedzie gdzie sie da i nigdzie nie ma :-(

Warszafka - stolyca, a gry jak nie było tak dalej nie ma. Zaczyna mi już nawet przechodzić ochota na ten tytuł przez swoją fantastyczną "dostępność" na naszym rynku...

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Kocham NG1 i NG2 oba na master ninja rozje.bane , NG3 nie przeszedłem bo to gó.wno obesr.ane. 

 

Od dawna sie czaiłem jednak na razora. Kur.wa nigdzie tego dostac nie mozna wtf? 

 

Sam kupilem na allegro wczoraj za 50zł jedyna sztuke na x360. Ale kumpel tez jest fanem tyle ze ma ps3. No i zonk.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ograłem 1/2 i może wymiataczem w slasherach nie jestem ale normal zawsze w miarę bez problemów przechodziłem w tych gierkach potem wskakiwałem na wyższy poziom. Ale NGRE to jakieś s(pipi)one góvno pod względem przeciwników albo ja jestem jakiś upośledzony. Utknąłem na walce z tym zmieniającym formy mutantem babeczką w laboratorium i ostatnio znów do tego przysiadłem po prawie pół roku przerwy jest postęp ale jak boss ściąga prawie połowę paska hp jednym strzałem na normalu to jakoś zaczynam się lekko w(pipi)iać. Chyba ta gra część mnie zaczyna przerastać :/

Odnośnik do komentarza

Ograłem 1/2 i może wymiataczem w slasherach nie jestem ale normal zawsze w miarę bez problemów przechodziłem w tych gierkach potem wskakiwałem na wyższy poziom. Ale NGRE to jakieś s(pipi)one góvno pod względem przeciwników albo ja jestem jakiś upośledzony. Utknąłem na walce z tym zmieniającym formy mutantem babeczką w laboratorium i ostatnio znów do tego przysiadłem po prawie pół roku przerwy jest postęp ale jak boss ściąga prawie połowę paska hp jednym strzałem na normalu to jakoś zaczynam się lekko w(pipi)iać. Chyba ta gra część mnie zaczyna przerastać :/

Nie pamietam tego bossa, bo gralem zaraz po premierze tylko w podstawowa wersje NG3 (nie RE), ale ztcp to zaden boss na normalu nie stanowil jakiegos szczegolnego wyzwania. Moze w RE podkrecili poziom trudnosci. Tym bardziej chcialbym RE dorwac, jak juz sie - oby - stanie kompatybilne...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Ciekawe skąd je wezmiesz :)  kupiłem ostatnią na allegro :D

 

Grałem w demo razora to gra jest miodem, poczułem ciepełkow  serduszku jak Ryu zaczął sie ruszac jak w NG1 i NG2

 

Chwała im za to ze to wypuscili a nie tylko ten syf NG3. 

 

Tylko chyba w malym nakladzie bo z dostepem mega chu.jnia.

 

Ale jak przejde to moge ktoremus z was odsprzedac wersje z x360

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...