Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie to wygląda tak jakby Hayashi sam nie był do końca pewien, którą ścieżką chce podążać - tą którą wydeptał Itagaki, i tym samym ryzykując zarzuty, że brak mu własnej tożsamości. Czy swoją własną. Z Sigmy 2 wyleciał cały gore, został zastąpiony jakimś fioletowym (pipi)umuju, ale dodali 3 grywalne pary cycków.

Tutaj cycków brak, za to brutalność niby jest. Ale i tak mało widać bo ekran jest prawie non stop zamazany na czerwono -.- Nie obraziłbym się gdyby od czasu do czasu główka czy nóżka, przeciwnikowi odpadła pod wpływem jakiegoś mocniejszego yebnięcia.

A czy gra tak słaba jest, ocenię jak zagram.

Odnośnik do komentarza

Gra stracila bogaty system walki.

Jest latwa z tego co mozna wyczytac.

 

To glowne atuty poprzednich gier z Hayabusa.

Gulash napisal w minusach- hardcore'owcy pa pa

Gra ze jest prosta trafi do wiekszej liczby odbiorcow, oceny w okolicach 8 dadza TN tok myslenia, ze jest dobrze i nie wroci stary trudny NG, wiec na wersje Black nie ma co liczyc.

Gre kupie, cisnienie mam na piatek, moze jutro juz bedzie mozna dostac, ale..... cos czuje ze poczekam az to stanieje. Ladne i efektowny balet na ekranie. Gralem glownie Dragon Swordem, wiec nie widze problemu w jednej bronii.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Problem podstawowy z tą grą jest taki że nie jest już fajna. W poprzednie grało się każdy level ze stojącą pałką a teraz to takie popłuczyny. Zresztą zobaczycie - naprawde chciałem zeby było git bo czekałem jak cholera - nie oglądałem nawet żadnych filmików chociaz korciło bo chciałem sie nakrecic samą gra a tu DUPA. Nie wykluczam że komuś gra przypasuje ale ja jestem zrogo zawiedziony. Naprawde - wolałbym dostać no remake 1 na silniiku 2 niż to. Albo NG2.1 czyli co było dalej :>

Odnośnik do komentarza

Chłopcy, podejdzcie do tego jak do odrzewanego kotleta, ale takiego wiecie, co leżał w zamrażalniku kilka dni:)

 

Gra nie jest tym czego się spodziewacie, ani czego możnaby oczekiwać po NG. Licze że będzie pare plansz z poprzednich części. Inaczej nie będzie sentymentu po ew. skończeniu, na które na obecną chwilę się nie zapowiada, bo odkładam produkcję jak tylko mogę...

Odnośnik do komentarza

Ja widze, ze zdecydowana wiekszosc piszacych tutaj chce DOKLADNIE tego, co bylo w Ninja Gaiden Black. Ja sie pytam: po co?!Do tego co bylo nie ma juz powrotu!Formula ktora byla w NGB osiagnela swoja doskonalosc i sie po prostu wyczerpala.Jak komus przyjdzie ochota sobie w ta stara gre pograc to niech wezmie plytke (ja mam ja w idealnym stanie) i sobie odpali.Jesli o mnie chodzi to ja chce nowosci i wszystko wskazuje na to, ze je dostane.A na brak wyzwania to ja polecam po prostu odpalic gre na wyzszym poziomie trudnosci i tyle...

Odnośnik do komentarza

Tak sobie tlumaczysz wtopienie 200zl w dniu premiery :P

 

Na forum iberian- forum Ninja Gaiden, narzekaja.

Wlasnie czytam jakie debilne jest wchodzenie po sciania czy linie ze spustami.

Sa rozne podpowiedzi i na ekranie widnieje stosowne info ze mam wcisnac guzik. Mozna to wylaczyc..... ale wyl to wyswietlanie guzikow podczas QTE- czyli jak nie pamietamy co mamy wcisnac, giniemy LOL

 

LOL

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Ja widze, ze zdecydowana wiekszosc piszacych tutaj chce DOKLADNIE tego, co bylo w Ninja Gaiden Black. Ja sie pytam: po co?!Do tego co bylo nie ma juz powrotu!Formula ktora byla w NGB osiagnela swoja doskonalosc i sie po prostu wyczerpala.Jak komus przyjdzie ochota sobie w ta stara gre pograc to niech wezmie plytke (ja mam ja w idealnym stanie) i sobie odpali.Jesli o mnie chodzi to ja chce nowosci i wszystko wskazuje na to, ze je dostane.A na brak wyzwania to ja polecam po prostu odpalic gre na wyzszym poziomie trudnosci i tyle...

Każda szanująca się seria rozwija to co było w poprzednich odsłonach, a nie zalicza regres i udziwnienia. Niestety dla Hayashi'ego i Ninja Gaiden 3 będę postrzegał go i grę przez pryzmat poprzedniczek. Dwójka nie była zła. Była przekombinowana z masą rażących niedociągnięć.

 

Zobacz co się robiło z seriami God of War, Gears of War, Halo, Devil May Cry i innymi. W niewielu przypadkach tylko było w pewnym momencie gorzej, ale konwencja i ogólny feeling serii zostały zachowane. Nie chcę rażących zmian tylko więcej tego co mnie trzymało przy konsoli TYLE LAT.

Chciałbym móc zagrywać się w trójkę jak w poprzedniczki, nie wiem, zmienić rangę na The True Legendary Ninja, móc powiedzieć, że seria przetrwała i takie tam, a narzekania zewsząd dobrze nie wróżą. Kupię, zagram, być może mi się spodoba, ale o powrocie do korzeni, którego chciały masy nie będzie. A szkoda, wielka to szkoda...

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

luck - sysytem walki powiedzmy że jakiś jest (Soul ma racje - kontra dalej jest a ją pominąłem akurat mało jej zawsze używałem :>) tyle że dla mnie ta gra jest hmm wykastrowana? Po prostu. UT namierza samo 3 gości nabliżej ciebie? Nimpo które czyści ekran z przeciwników? WTF? Najbardziej mnie boli prostota poziomów. Długie korytarze z 2 teksturami na krzyż. To sie nie godzi panowie.... Ewidentnie za szybko ta gra była klecona. Tamte częsci robili latami a to jakoś za szybko wyszło. Gram dalej jestem juz w 5 poziomie bodajże ale w kółko strzelanie z łuku do śmigłowców przestaje bawić. Kończę i odpalam 2 ke.

A tak BTW - sprawdziłem DMC HD - (pipi)a lenie patentowane nawet im sie nie chciało proporcji ekranu dostosować do hd - śliczne paski z boku ekranu. Niestety żadna część nie przetrwała ze swoją grafiką.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Ja powiem tylko tyle - dobrze, że w końcu serwisy biora się i oceniają w cholerę surowo takie produkcje. Które nie dość, że odcinają się od poprzedników to za 200 pln dostajemy wybrakowany towar. jedna broń i darmowe dlc z innymi - a nie można było od początku dac parę broni? Co mnie zawsze wkurzało w Ng to powtarzalność przeciwników i prostota poziomów - tutaj mam jeszcze gorzej z tego co widze. Kopiuj wklej normalnie. Lokacja jakiś pokój z dupy czy komnata, kilku bolków, nastepny korytarz - znowu Ci bolkowie i nastepna komnata i tak do zesrania. Ale ja jeszcze nie grałem - bo z kupnem to tutaj się na pewno wstrzymam aż osiągnie 60 PLN heheh. Popieram tu IGn - jesli dostajemy grę na mocnej marce będącą namiastką poprzednich części, wykastrowaną z zawartości, kleconą na chybcika i mającą w tyłku fanów serii - to jak najbardziej oceniać surowo. ileż mogą nas doić z kasy wciskając KIT. Kolejny przykład Resident i Operacja w Mieście Szopów. jakby NG 3 może nazywało się inaczej to dostałoby zasłuzone 6 czy 7/10. Ale chyba zgodzicie się ze mną, żę jezeli mamy sentyment, przywiązanie do danej marki, która zawsze gwarantowała nam rozywkę na co najmniej dobrym poziomie - to oczekiwania większe i rozczarowanie wtedy większe. jestem za tym aby piętnować takie zagrania jak własnie przy NG i RE ORC. Niech producenci się ogarnią w końcu - może oceny pokroju 3/10 im w tym pomogą. I tu nie chodzi o to, że jakiś serwis zbrukał moją markę - tylko jak producent przygrał w chu.ja za przeproszeniem to niech się nie dziwi. W końcu tu chodzi o nasze kieszenie - nie dajmy się dymac - że nowy Resident to kupuje preordera i co? jestem w (pipi)e, a raczej moje dwie stówy - a tak to poczekam i może dam im kiedyś zarobić. Pozdrawiam

Edytowane przez adamst85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I ostatecznie powinismy dziekowac IGN za taka ocene a nie inna. Dlaczego ? Jakby kazdy pojechal po tej grze i dal jej 3/10 4/10 to TM dostaje wiadro zimnej wody na leb. A tak stwierdza ze jest dobrze i ta seria bedzie szla w strone casuali.

 

Mozi- a jak online ? grales czy nie :> Czy nie mozesz :P Podobna ssie online- w ogole w takich grach online ? LOL Jest acziw za 50 level, jak bedzie kupa to na calaka ladna meczarnia....

Odnośnik do komentarza

No i wreszcie pojechałem po swój egzemplarz NGIII i ogrywałem na współkę z Residentem: Operacje RC od godziny 16 do teraz :). Fakt, sporo gameplay'u uległo zmianie, jest jakby wolniej i nie tylko na ekranie ale i przyciski działają jakby z opóźnieniem co nie przeszkadza aż tak bardzo ale delikatnie razi. Podoba mi się klimat tej części, jest bardziej dojrzała i dosadna w historie. Muzyka i menu swój klimat daje a do gustu przypadły mi misje Ninja Trails gdzie levelujemy i zdobywamy co raz to nowsze uzbrojenie / odzienie / tagi itd, dla swojego ninjasa. Walki z bosami to kopia God of War i czy to źle? Dla fana poprzednich części owszem ale dla kogoś kto ceni sobie widowiskowość to jak znalazł. Levele są urozmaicone (przynajmniej na razie) i mnie osobiście nie nudzą. To są już dwie inne serie i trzeba się z tym pogodzić, ja osobiście sobie to tak tłumaczę jak zmiana serii Resident Evil (re1,2,3 VS RE4). Odnośnie brutalności to fakt, że nie dekapitacji nie sugeruje że jest mniej brutalnie bo według mnie posoka tryska w jeszcze większych ilościach niż w poprzednich odsłonach a specyficzne zbliżenia nadają jeszcze większej dosadności. Jak na razie mam Katanę + Łuk i jedno Nimpo, jeżeli do końca gry choć Nimpo się nie zmieni to faktycznie za kolejnym podejściem do gry (na wyższym poziomie trud.) może już zacząć się nudzić. Niemniej jednak jak na razie gra mi się całkiem przyjemnie i dam szansę w pamięci pozostawiając sobie legendarne triale z NG1/NG2.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie będzie wielkim spoilerem jak napiszę, że Ryu powraca do swojej wioski poprzez cmentarz mieczy? Co jak co ale klimat w tym momencie mną pozamiatał, ciekawy smaczek + powrót przeciwników z poprzednich części, miazga :D grywalność ten tytuł posiada wysoką jednak i aż ciekawi mnie co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza

Chyba nie będzie wielkim spoilerem jak napiszę, że Ryu powraca do swojej wioski poprzez cmentarz mieczy? Co jak co ale klimat w tym momencie mną pozamiatał, ciekawy smaczek + powrót przeciwników z poprzednich części, miazga :D grywalność ten tytuł posiada wysoką jednak i aż ciekawi mnie co będzie dalej :)

Gdzie udalo Ci sie nabyc ta gre jesli moge wiedziec?Ja mam zle przeczucia.Dzwonilem do Saturna i MM w Trojmiescie. Gry nie maja jeszcze na magazynie.Czarno to widze w kwestii zagrania dzisiaj :negative:

Jeszcze tylko Empik musze obdzwonic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...