Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kuźźźwa, jeśli po ograniu okaże się, że wszystko to co złe to prawda to jadę do Japonii i wycisnę im prawdziwe NG z gardła. Tej marki nie wolno rzucać w kierunku, w którym podąża Tecmo. Oby wstępne wrażenie przynajmniej pozostawiło cień "fajności". W innym wypadku oddaję moją katanę i kij ćwiczebny komuś innemu.

Odnośnik do komentarza

Przez ten głupi IGN zacząłem skakać po walkthrough na youtubie, żeby zobaczyć co z ta grą jest nie tak, że wystawili jej 3/10 i już sobie zepsułem jedno "puszczenie oka" przez twórców w stronę fanów.... damn you IGN! Cały czas waham się czy kupować, ale naprawdę nie wiem co im odbiło żeby tak zjechać ten tytuł. Może nie jest to stary dobry NGB(i chyba nikt się tutaj na to nie nastawiał po udostępnianych materiałach) ale wygląda to na zasłużone 8/10. Niemniej jednak już jakoś bez emocji podchodzę do tego tytułu i raczej czekam na to co pokaże Platinum Games w MG:Revengeance i na jakies info o Bayonecie 2, która mam nadzieję gdzieś tam już powstaje. Ale kurcze...szkoda trochę tego NG3, chciałbym znowu NG na poziomie "Black'a" :confused:

Odnośnik do komentarza

black byl rewelacyjny, ja na bank zakupie ninja gaiden 3 ale raczej jak stanieje narazie zamowilem sobie i czekam az do mnie dojdzie ninja gaiden 2, devil may cry 4 ( kiedys juz podchodzilem ale nie mialem czasu/sily/checi dokonczyc teraz mam nadzieje ze to sie zmieni bo strasznie naszlo mnie ostanio na jakiegos slashera ;)

Odnośnik do komentarza

chyba kolejna gra która pokazuje jak Japończycy nie mogą się odnaleźć w obecnej generacji

http://www.metacriti.../critic-reviews

 

IGN pewnie po kolejnych zarzutach że sypią głównie 9-10 większym grom za kasiorę musiał teraz pokazać że potrafią dać 3/10 znanej marce, nie wierzę w tak niską ocenę, przy dzisiejszym systemie ocen to prawdziwy crap a tym NGIII na pewno nie jest.

Inna sprawa to martwi fakt że NGIII zapowiada się jeszcze gorzej od NGII, na następce NGB nie ma co liczyć, przy kierunku Tecmo i rozpadzie dawnej ekipy.

Odnośnik do komentarza

Dobra jestem w 3 chapterze. Gry nie skonczyłem wiec nie mam pełnego obrazu ale cudów nie bedzie. Jest słabo. Gram tylko dlatego ze to był wyczekiwany przezemnie tytuł (chyba kolejna gra na ktora czekam to RE6) bo tak to bym pewnie znalazł z 5 lepszych gier które czekają w kolejce. Tak czy inaczej co chciałem dodać:

1. Widać że gra jest robiona na prędce - grafika (puste pomieszczenia, słabe tesktury), bossowie (nie chce spoilować więc przemilczę szczegóły).

2. Ktoś tam pisał że fabuła jest poważniejsza (recka N+?) - to jakiś żart. Tam (1 i 2 NG) przynajmniej były cycate laski teraz mamy filozoficzne gadki o (pipi) wie czym i w tym wszystkim ryu w lateksie.

3. Na razie jest dalej tylko katana i łuk. UT namierza sam wrogów i możesz go odaplić jak twoja łapa zrobi sie czerwona (ileś tam egezkucji). Nimpo załączamy jak naładuje sie pasek przelatuje smok ktory zabija wszystko :>

4. Przeciwnicy - 3 chaptery siekania gości w mundurach w akompaniamencie gości z bazokami ktorzy srają jak najęci. Nic nie zaskakuje.

5. Levele - owszem było miasto nocą, potem pustynia a teraz dżungla ale to tylko inne tekstury - scieżka jest jedna, poziomy są nudne i słabo zaprojektowane. Do 2 części nie mają startu nie mówiąc o genialnej 1 częsci.

Jestem qrwiony nie moge zebrac mysli. Napisze tylko jescze ze po 1 - nie wydałbym na to 200 pln. Po 2 to jest troche gra dla nikogo. Ci co zarzynali w poprzednie częsci bedą mocno wqrwieni. Nowi ktorzy chcą posiekać pograją ale zapomną o tej grze jak o np ninja blade. Nie rozumiem jak można było tak podejsc do tematu. Widać na kilometr że 1 i 2 część robił ktoś kto miał pomysł/wizję jak to ma wygladać. Może z oceną IGN sie nie zgadzam do końca (3/10 to crapy dostają) ale recka jest ok - sama prawda. Sorry. Jak macie opcje gdzies popykać w MM albo markecie/u kumpla przed zakupem to zróbcie tak. Jak macie pytania - piszcie - zawszę coś skrobnę.

 

Edit: Dobra recka - zgadzam się praktycznie z wszystkim http://www.videogamer.com/ps3/ninja_gaiden_3/review.html

Edytowane przez mozi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

NG3 po tym wszystkim co widziałem i słyszałem jeszcze rozumiem, ale DOA5 też?? Dlaczego tak uważasz Dabman?? Wiem że filmiki to nie to samo ( bo niestety kolekcjonerki kupić już nie mogę, a tylko poprzez filmiki cokolwiek mogę zobaczyć :/) ale widać na nich że jednak gra daje z siebie dużo pozytywów... no chyba że się myle T_T

Odnośnik do komentarza

Problemy z online pass'ami do NG3 :

 

 

http://gametrailers.com/side-mission/2012/03/20/ninja-gaiden-3-players-having-trouble-getting-online-killing-other-ninjas

 

No ładnie ładnie, nie dość, że gra to (pipi) rozczarowanie (czytając recenzje - nie patrząc na ich oceny, żeby juz nie było pojazdów) to multi leży.

 

@ Dabman

 

Bo tylko Itagaki miał jakąś wizje odnośnie tych gier. Taka prawda. Co zrobiło Tecmo i Team Ninja (choć jak wiadomo to nie to samo TN) od czasu odejścia Itagakiego i spółki ? Moim zdaniem nic. Ot porty NG1 i NG2 (sigmy) i DOA na 3DSa, który był prawde powiedziawszy taki sobie w moim odczuciu. Chodzi mi o to, że obecnie tam brakuje kogos z wizją, perfekcjonisty na miare Tomonobu i patrząc na NG3 trudno z tym stwierdzeniem sie nie zgodzić.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Po recenzji można samemu wywnioskować że największym zmianom uległ gameplay ale otoczka fabularna wydaje się nieco bardziej dojrzała niz w poprzednich częściach, levele też wyglądają ciekawie oraz przygrywająca muzyka. Może nie byc tak źle o ile przymkniemy oko na drastyczne cięcia i nie będziemy zbytnio upatrywać w tym poprzednich części (choć wiadomo, że to boli)

 

Ten kawałek jest świetny:

Edytowane przez WESKER-DL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fabularnie jest wg mnie całkiem nieźle jak na NG(z pewnością o niebo lepiej niż poprzednie dwie części) i patrząc na filmiki z gameplayu, nie wiem czemu ale klimatycznie zalatuje mi ty trochę klasycznymi NG z NES'a. Generalnie dam jednak grze szansę, fajnie że Team Ninja pod kierownictwem Hayashiego próbuje czegoś nowego, ale pozbycie się wiekszości rzeczy dzieki którym poprzednie części były tak dobre jest niewybaczalne. Wiadomo chociaż czy z kosy i pazurów będzie można korzystać we właściwej grze?

Odnośnik do komentarza

Utworek co podał Wesker-DL bardzo fajny. Oby był na soundtracku z limitki. Oglądałem sobie wczoraj unboxingi na YT, przyjemnie popatrzeć jaką ludzie mają radochę że w końcu doczekali się trzeciej część i mogą grać. Cały czas wierzę że NGIII nie zasługuje na tak niskie oceny jak dał Ign i bliżej jej do 7 czy nawet Gulashowej 8. Szkoda że nie dali dema. Co do fabuły to bardzo na nią liczę, intryguje mnie zwłaszcza ten koleś w czerwonym wdzianku.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Recka ok, sam zagram ocenie dla fana, to zawsze może być jedno oczko więcej, fajnie, że kosa i pazury są za darmo. Gulash dobrze napisał trzeba oddzielić tą grę od poprzedników grubą kreską i podejść na nowo do tematu, tylko czy będę w stanie to zrobić? trudno powiedzieć, coś czuję, że zaserwują nam Ninja Gaiden 3 Black gdzie do rzucą to co powinno być dorzucone od samego początku no cóż lepiej późno niż w cale.

Odnośnik do komentarza

Obejrzyjcie prosze ten filmik z rozgrywki:

 

http://www.gamersyde.com/stream_ninja_gaiden_3_the_first_10_minutes_part_4-26364_en.html

 

I teraz bardzo, ale tak naprawde szczerze i z reka na sercu powiedzcie - tu zwracam sie glownie do tych, ktorzy jeszcze PRZED zagraniem mieszaja gre z blotem i odsadzaja Team Ninja od czci i wiary - czy wg Was ta gra wyglada az tak zle, zeby jej dawac 3/10?? Czy walka jest kaszankowata i za malo brutalna?Czy brak dekapitacji jest AZ TAKIM problemem? Np w zadnym w dotychczasowych NG nie bylo widac tak wyraznie przebijania mieczem cial zoldakow.Moim, ale tylko moim zdaniem, wyglada to o wiele brutalniej niz odcinanie konczyn i glow w poprzednich czesciach. Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...