Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegos czasu gram w Rayman Origins - swoja droga polecam, genialna gra, w poznanskim Empiku wyrwalem nowke za 149. Gre posiadam w pl wersji jezykowej. Niestety zdobyte dotychczas przeze mnie trofea nie synchronizuja sie z gamertagiem. Malo tego, od momentu gry w Raymana nonstop przy probie obczajenia trofeow sa one synchronizowane, co wnerwia mnie nieprzecietnie. Wiem ponadto, ze problem dotyczy nie tylko mnie, a najprawdopodobniej wszystkie osoby, ktore zakupily polski egzemplarz. Co teraz? Wie moze ktos, czy ktokolwiek ma zamiar to naprawic - Sony albo Ubi? A moze trzeba tych wafli pogonic? Jesli tak, to moze jakas mala forumowa petycja? W kupie sila, heh.

Odnośnik do komentarza

kolejna osoba niepotrzebnie zakłada temat z tym problemem. W dziale platformówek mamy temat o tym Raymanie. Na razie stanęło na tym,że ubisoft polska wie o tym problemie i powiadomił o tym centralę - prace nad naprawą problemu trwają. Trzeba trzymać kciuki by wydali jak najszybciej patcha.

 

info pochodzi z oficjalnego facebookowego profilu ubisoft poland

 

ps. gra jest genialna ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mi to od czasu Raymana, w ogóle nie synchronizują się żadne trofe, tzn synchronizują ale tak wolno, że wymiękam i przerywam. 1 % synchronizacji to gdzieś na oko 5 min. Mój rekord to jak dojechało mi do 13 %.

 

Ma ktoś tak ostatnio ?

 

 

ps tak jak Ficuś, Rayman jest genialny :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Przerażające jest to co mówicie, granie tylko dla trofeów i pliz niech nikt nie mówi że jest inaczej bo nie jest, kijem by nikt nie tknął gdyby nie ta platyna. Grając w Sly na premierze na ps2 miałem radochę o której moga niektórzy widze tylko pomarzyć...świat sie zeszmacił. Nie brac tego do siebie bo to nie jest wina graczy.

Odnośnik do komentarza

bluźnisz... jedno drugiego nie wyklucza; nie chce mi się wchodzić w dyskusje o zaletach i wadach trofeów - dla Ciebie celem jest zobaczyć napisy końcowe, dla mnie platyne;

a czy bym nie tknął? nie miałem PS1 ani PS2, o Sly słyszałem same pochlebne opinie; po przejściu jedynki i dwójki potrzebowałem chwilki na dorobienie platyny, więc dlaczego nie?

 

poza tym z tym zerwoym poziomem to nie przesadzajcie - w końcu trzeba czasu sporo poświęcić, na znalezienie wszystkich flaszek ;)

Odnośnik do komentarza

Przerażające jest to co mówicie, granie tylko dla trofeów i pliz niech nikt nie mówi że jest inaczej bo nie jest, kijem by nikt nie tknął gdyby nie ta platyna. Grając w Sly na premierze na ps2 miałem radochę o której moga niektórzy widze tylko pomarzyć...świat sie zeszmacił. Nie brac tego do siebie bo to nie jest wina graczy.

Bzdura.

 

Swojego czasu przegapiłem serię na PS2, i odświeżone wydanie stanowiło idealna okazję, aby poznać przygody szopa-złodzieja. Po ukończeniu pierwszej części i sprzedaniu PS3, powróciłem na chwilę do czarnulki, i jedną z pierwszych gier, jakie wrzuciłem do czytnika konsoli, był Sly 2 Band of Thieves właśnie.

 

Także nie mierz wszystkich swoją miarą...

Odnośnik do komentarza

dobrze więc, niech będzie - my gramy z musu; podejrzane typy z z mossadu i kgb zmuszaja nas do wbijania platyn, żeby dostawali premie...

to, że dla Ciebie zrobienie trudniejszych elementów gry to problem i założenie, że nie daje radości, to tylko Twój problem; zrozum wreszcie, że Ciebie cieszy sam widok napisów końcowych, a niektórzy z nas łapią się za trudniejsze tytuły i tam, gdzie Ty widzisz koniec zabawy, my mamy początek ostrej jazdy; są tacy, którzy łapią każdy trofik, walą najprostsze komplety; są i tacy, którzy walczą tylko o te trudne komplety; a tacy jak np. ja kompletują te gry, które się podobają bardziej niż inne i dają więcej frajdy;

wróć do ostatniego zdania komentarza studioo; zastanów się;

tylko krowa zdania nie zmienia :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle negacja.I odwracanie kota ogonem. Nie mam ani jednej platyny i nie mam na nie ciśnienia więc nie mierzę wszystkich swoją miarą. Od 30 lat gram dla przyjemności i nic tego nie zmieni.

No właśnie mierzysz i pliz nie mów że tego nie robisz po przejechałeś tą swoją miarą teraz równo.

Każdy gra jak chce, po co chce, w co chce i dlaczego i naprawdę gó.wno komu do tego. Widać 30 lat gry to za mało żebyś zrozumiał że jednego bawi zaliczanie gier w ilościach hurtowych na Easy, inni mają radochę w granie w najtrudniejsze gry na hard/extreme a jeszcze inni mają radochę jak im wpada kolejny "dzban".

Odnośnik do komentarza

No właśnie jak zwykle atak to przejaw dojrzałości, brawo Panowie ale co żal Wam ściska że przeszliście 10% tego co ja w zyciu do tej pory? Bo nie rozumiem, granie extremalne zaczęło się od 360 ki i achievementów? bo sony pomysł zerżnęło więc mówimy o tym samym.Naprawdę nie wiem jak to powiedzieć ale to jest przerażające. Jest i nawet nie widzicie tego co napisałem tak zaciekle walczycie z moim podkreślam moim pogladem że to jest puste nabijanie konta nie powiedziałem że to jest ZUO, napisałem żeby nie brać tego do siebie bo to nie wina graczy ale od razu trzeba wyjechać " gó.wno komu do tego" brawo za dojrzałość i życzę kolejnych udanych "dzbanów" , trochę pustych.... ale jak mawia HIV "wynik idzie w świat".

 

Onośnie grania extermalnego to raczej Speed Demo Archives a nie "komplety" które może mieć każdy i jeszcze te ustawki, żenada.

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Nom. Tak przerażające że aż strach się bać. A co Tobie dało granie w gry przez 30 lat? Jak widać po Twoim poście: nie za dużo ;)

 

To tak jak ja bym wbił do kącika sportowego i pisał co im tam daje granie w gry piłkarskie ( z racji tego że ich nie trawię) - zamiast wyjść i pograć w prawdziwą gałę.

Życzę Ci następnych 30 lat udanego grania :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

rózni sa ludzie, ciesza ich rózne rzeczy, chodzi o przyjemnosc

 

sam lubię trofea ale NIEMAL NIGDY ( z małymi malutkimi wyjatkam) nie rbobię jakiś poje.banych- np w Dead Space 1 był trofik za przejscie gry tylko z jedną bronia- o fak off, nie mam zamiaru psuc sobie gry.

 

ale jesli ktos m miał zamiar to nie jest głupi/gorszy czy jak zwał- cieszy go to to i dobrze. Chyba, ze nie cieszy i nie wie po co to robi -to już problem jest...ale to sa prywatne sprawy dancy jednostek :P

Odnośnik do komentarza

rózni sa ludzie, ciesza ich rózne rzeczy, chodzi o przyjemnosc

 

sam lubię trofea ale NIEMAL NIGDY ( z małymi malutkimi wyjatkam) nie rbobię jakiś poje.banych- np w Dead Space 1 był trofik za przejscie gry tylko z jedną bronia- o fak off, nie mam zamiaru psuc sobie gry.

 

ale jesli ktos m miał zamiar to nie jest głupi/gorszy czy jak zwał- cieszy go to to i dobrze. Chyba, ze nie cieszy i nie wie po co to robi -to już problem jest...ale to sa prywatne sprawy dancy jednostek :P

Nareszcie jeden powiedział coś z sensem.JEdnostki naromiast tworzą szarą masę, nie to że myśląca po prostu betonową :), a ty frajerze co kasujesz moje posty to wiedz że mam cię w....poważaniu.

Edytowane przez hayami
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

rózni sa ludzie, ciesza ich rózne rzeczy, chodzi o przyjemnosc

 

sam lubię trofea ale NIEMAL NIGDY ( z małymi malutkimi wyjatkam) nie rbobię jakiś poje.banych- np w Dead Space 1 był trofik za przejscie gry tylko z jedną bronia- o fak off, nie mam zamiaru psuc sobie gry.

 

ale jesli ktos m miał zamiar to nie jest głupi/gorszy czy jak zwał- cieszy go to to i dobrze. Chyba, ze nie cieszy i nie wie po co to robi -to już problem jest...ale to sa prywatne sprawy dancy jednostek :P

Nareszcie jeden powiedział coś z sensem.JEdnostki naromiast tworzą szarą masę, nie to że myśląca po prostu betonową :), a ty frajerze co kasujesz moje posty to wiedz że mam cię w....poważaniu.

No widać że masz bardzo wysoki poziom kultury po tylu latach grania. Jak nie masz nic sensownego do napisania poza prywatnymi podjazdami to daruj sobie pisanie na Forum.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Co byś ty biedaku robił w życiu oprócz robienia i mówienia o trofeach gdyby nie to forum, pozwól sie wypowiezieć innym, trofea są dla ludzi ale niektórzy zrobili z tego farsę ot co, granie stało się przez to biedne, bo wiele gier powstaje pod trofea i dobrze o tym wiesz.

Ot i cała filozofia której nie zrozumiałeś z pierwszego posta.Zamiast siać trofeozę poczytaj ze zrozumieniem.

Wszedłem tu bo tytuł tematu był Sly i myslałem że pogadam o grze.

Edytowane przez hayami
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Wszedłem tu bo tytuł tematu był Sly i myslałem że pogadam o grze.

 

To idż do tematu o Sly i pogadaj o grze, a nie tworzysz ciągly offtop na temat graczy wbijających trofea. Jedni wbijają pucharki inni mają to gdzieś. Tak jak jedni po jednokrotnym przejściu gry zaczynają następną itd, natomiast drudzy grają w jedną pozycje przez kilka miesięcy.

Każdy gra tak jak lubi, a jak chcesz o tym pogadać to wyrażaj się z kultura, a nie będziesz jechał po innych. Inaczej gwarantuje Ci długo nie popiszesz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

IMO: przez zbieraie trofkow mam dluzsza zabawe przy tej samej, jednej produkcji(a to juz dobry powod by je zbierac), a zarazem wyciskanie z niej wszystkich sokow, co daje wiele wiecej satysfakcji z gry, a to wszystko przez trofea.

jako gracz dodam, ze kazdy powod na przedlzenia sobie zabawy, rozgrywki jest dobry, nawet wbijanie trofeow.

ot moje 3 grosze.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...