Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

mnie w sumie wszystko jedno,czy Trofea beda czy nie.a to z takiego prostego wzgledu,ze nie mam na tyle wolnego czasu,by siedziec i katowac giery dla tychze wirtualnych pucharow.zbieranie trofeow na zasadzie "od czasu do czasu" raczej mija sie z celem,bo z zalozenia powstana one z mysla o rywalizacji pomiedzy Graczami-napalencami,tlukacymi w cokolwiek,co tylko pozwoli przescignac innych w tabelce.gdzie ja tam do nich jak moze z godzinke dziennie w cos tam poszarpie...

Bez przesady, trofea to nie tylko narzedzie do zwiekszania epenisa przez nabijanie ich maksymalnej mozliwej ilosci ;) Trofea to przede wszystkim dodatkowe zadania do samej gry, ktore czasem pozwalaja na nia inaczej spojrzec lub zmieniaja ja w zupelnie co innego (bo aby je zdobyc, trzeba grac w sposob zupelnie inny niz normalnie). Tak jakby dodatkowy tryb z zadaniami - czyli cos naprawde fajnego, szczegolnie jesli developer wysili sie przy ich tworzeniu i powstana naprawde ciekawe trofea, a nie cos w stylu zwyczajnego "przejdz gre na hardzie".

 

moze faktycznie troche pojechalem,na mysli mialem to,ze generalnie fakt wprowadzania Trofeow wielkiego rozwolnienia u mnie nie wywoluje,bo juz teraz wiem,ze czas raczej nie pozwala mi na wyduszanie wszystkiego co mozliwe z danej giery,pucharki bede raczej traktowal na zasadzie zaliczenia sobie jakiegos zadanka troche "przy okazji".co z reszta wcale nie oznacza,ze nie bedzie mi sie morda cieszyc,jak bede mial wiecej Trofeow niz znajomi z friend listy :)

Odnośnik do komentarza

i to jest zdrowe podejscie. Znam ludzi ktorzy sfiksowali na punkcie achievementow, musze przyznac ze w pewnym momencie i mnie to dopadlo (co widac po moim gamercardzie) i nie wykluczam ze dopadnie to wielu posiadaczy konsoli PS3 jednak kwestia czasu jest moment kiedy zbieranie osiagniec z kazdej gry sie znudzi badz bedzie brakowalo czasu. Przy konsoli spedzam okolo godzinki-dwoch dziennie i to w poznych godzinach wieczornych i nawet achievementy/thropies nie sa w stanie mnie przyciagnac na dluzej bo uznaje ze to strata czasu. Zwlaszcza jak wracam po calym dniu padniety do domu.

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

Jak wiadomo Uncharted dostanie 22 sierpnia TROFEA. Pucharów ma być 48. Ostatni ma być ponoć PLATYNOWY - aby go dorwać trzeba będzie zdobyć wszystkie inne :) (źródło z ps3site)

Zobaczymy jak to wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza

akurat każda gra ma mieć tylko jeden pucharek platynowy i zawsze będzie on przyznawany za to samo-czyli za zdobycie wszystkich Trophies,tak już to funkcjonuje w Stardust i będzie w każdej grze

 

Po ilości platynowych pucharków będziemy poznawać ile gier w 100% dany gracz ukończył :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
Po ilości platynowych pucharków będziemy poznawać ile gier w 100% dany gracz ukończył

 

Chciałeś powiedzieć, że będziemy wiedzieć o ile % powiększył mu się e-penis?:P.

Trafiłeś w samo sedno :thumbsup:

Ficuś - Stardust ma PLATYNE? Ja gdzieś wyczytałem że mniejsze gry nie będą miały Platynowych Trophies (czyt. ściągalne).

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

Równe do każdej gry ma być ponoć tylko łączna ilość exp przeznaczona na tytuł.W tej puli mieścić się może dowolna ilość zadań do wykonania wg uznania twórców.Piszę ponoć bo choć info od Sony to na chwilę obecną tylko jeden tytuł ma trofea(no jest już drugi Eden) i zobaczymy jak to będzie działać w praktyce

Odnośnik do komentarza
Równe do każdej gry ma być ponoć tylko łączna ilość exp przeznaczona na tytuł.W tej puli mieścić się może dowolna ilość zadań do wykonania wg uznania twórców.Piszę ponoć bo choć info od Sony to na chwilę obecną tylko jeden tytuł ma trofea(no jest już drugi Eden) i zobaczymy jak to będzie działać w praktyce

Dokladnie, laczna wartosc trofeow w danej grze jest rowna dla kazdej malej i dla kazdej duzej gry, ale ich ilosc i wartosc dla kazdego tytulu jest inna - moze byc duzo trofeow o malej wartosci, albo malo trofeow o duzej wartosci. Dokladnie tak samo jak archivmenty w x0, bo wizualnie moga sie wydawac inne, ale model matematyczny za nimi jest dokladnie taki sam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...