Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej Jacobss pisal ze wstawienie Trophies to zaden wyczyn skoro dev potrafia tworzyc duze swiaty. Tylko dlaczego ta narazie 1 gierka wymaga patcha ktory przewyzsza wage gry? (a ile sama gra zajmuje?)

Jacobss ma racje. Patch do stardusta jest tak duzy, poniewaz zawiera w sobie caly dodatek team pack z nowym soundtrackiem do gry (oczywiscie zawartosc tego dodatku aktywuje sie dopiero po zaplaceniu za niego w ps store). Dzieki takiemu rozwiazaniu nie ma sytuacji ze przykladowo wychodzi kolejny patch za kilka miesiacy, i nagle developerzy musza robic patche dla 3ch osobnych wersji (tych ktorzy nie maja patcha, tych ktorzy maja patcha ale nie maja dodatku i tych ktorzy maja patch i dodatek).

Odnośnik do komentarza

To moja druga gra tych twórców w jaką gram na PS3 i obie są hardcorowe.Monsters też jest trudną gierką,już na normalu plansze dawają w kość.Eden dla trofeów to już czysty hardcore.Ja jestem obecnie w 3 ogrodzie i nie wyobrażam sobie jak trzeba będzie wyginać palce dla nasionek w 10 ogrodzie

Odnośnik do komentarza

akurat dla Monstera trzeba przede wszystkim cierpliwości i pamięci(albo kartki i ołówka) by zakodować którą stroną i jakim torem będą przechodzić poszczególne fale natarcia wrogów.Przez co kilka pierwszych rund na danej planszy jest poglądowych.Potem wystarczy już szybko biegać tym stworkiem-budowniczym .Tak czy siak gra jest bardzo trudna i nie zapowiada się bym ją w najbliższym czasie skonczył

 

BTW.Do Monster podobno też mają być trofea.Prawda to?

 

Eden mi się bardzo podoba-polecam podgłościć sprzęt muzyczny ;) .Jedyne co mi się w niej nie podoba to podział trofeów-zdecydowanie powinni inaczej rozdzielić zadania i pucharki-a mus posiadania 3 padów do calaka to już przesada.Ciekawe jaki będzie następny projekt tego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Dzis męczyłem się w 3 ogrodzie, z 2h aby zdobyć wszystkie "nasiona", bardzo denerwujący tytuł, jeżeli chodzi o trofea.

A tak w ogóle, aby zdobyć calaka w PJ Eden trzeba posiadać 3 pady.

 

 

 

Do 5 ogrodu zdobylem wszystkie "nasionka".Ale od 6 ogrodu to jest PRZEGIECIE,te ogrody sa tak piekielnie trudne,ze to sie w glowie nie miesci.

Odnośnik do komentarza
a ja wlasnie sie meczylem z odkryciem 5 spectra w 10min.

zaliczyliscie to w 1 ogrodzie?

moj najlepszy czas to 10:50

 

ps. pisze z ps3 wiec bez polskich znakow

ps2. beda trofea do pj monster

 

 

tak zrobilem to w 1 ogrodzie.Mialem tam czas 9 min ale spokojnie mozna to zrobic troche szybciej;) Juz nie moge sie doczekac trofeow z pj monster;) Mam nadzieje,ze bedzie mozna je zdobywac dla 2 playerow,Monsterki miazdza wszystko.

Odnośnik do komentarza

Pogralem w stardusta w weekend, nawet spoko. Chyba z 7 trofeow walnalem... dodatku nie mam wiec wszystkich raczej nie zrobie. Same trofea daja podobny feeling jak achievementy. (btw jakbym planowal kupic dodatek, to musze kupic oba czy jeden z dwoch dostepnych?)

 

Ogolnie smieszna, a raczej zalosna sprawa... osoby ktore jechaly po xboksowych achv nagle staja sie trophy whores... lol

Odnośnik do komentarza
Pogralem w stardusta w weekend, nawet spoko. Chyba z 7 trofeow walnalem... dodatku nie mam wiec wszystkich raczej nie zrobie. Same trofea daja podobny feeling jak achievementy. (btw jakbym planowal kupic dodatek, to musze kupic oba czy jeden z dwoch dostepnych?)

Mozesz kupic jeden, drugi jest potrzebny tylko do jednego trophy (ostatniego).

 

Ogolnie smieszna, a raczej zalosna sprawa... osoby ktore jechaly po xboksowych achv nagle staja sie trophy whores... lol

smieszna? tak caly czas jest ze ludzie jada po tym czego nie moga miec sami, zeby zdewaluowac to najbardziej jak sie da :]

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak fan boye Sony śmiali się z acziwów na X360 a sami teraz bawią się jak dzieci w zdobywanie trofeł.

 

Można jakoś zobaczyć kto zdobył jakie trofea przez przeglądarkę czy tylko z poziomu konsoli jest to widoczne ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...