Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

:o :o :o :o :o

 

Sprawdziłem teraz na wiki i nawet zdobyłem tę lalkę w undead asylum, ale zapomniałem przed zakończeniem ng znowu spróbować tam (w anor londo) coś zrobić. To mam teraz 2 kolejne powody żeby grać w ng+

 

to sie sprawdza wiki przed ostatnim bossem

 

do ng+ lepiej wejść z dobrym sprzętem, ale jakiego dobrego sprzętu byś nie miał, to przy O&S i tak odczujesz duży skok w trudności, zwłaszcza jak nie nauczyłeś się ich ataków. 

 

ng+ jest obowiązkowe. ng to pierwsza połowa gry, a ng+ to druga. 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie rozumiem tych narzekań na 4k, za pierwszym podejściem zginąłem tylko dlatego że nie pomyślałem, że też wymagają curse jak inne duchy i umarłem podczas grzebania w ekwipunku, może spróbuj....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inną broń ;)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak można zginąć na takim prostym bossie Figaro? :P

 

Pisałem Ci, że po spadnięciu szybko do przeciwnika i nawalanie, potem do drugiego i tak samo, aż do skutku. Inna taktyka jest imo słaba i można łatwo zginąć.

 

A może.....zmień broń? :P

Odnośnik do komentarza

mati pewnie się pomylił bo czasem faktycznie ma się wrażenie, że ich bijesz, a nic nie tracą. wolałbym widziec podłogę ;/ 

walczę halabardą z 250 ataku, powinno starczyc :P Nastepnym razem sprobuje zweihanderem, bo nic nie mam ciekawego.

 

 

suteq, tak, tak, każdy boss wydaje sie latwy po zabiciu :P

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
Pisałem Ci, że po spadnięciu szybko do przeciwnika i nawalanie, potem do drugiego i tak samo, aż do skutku. Inna taktyka jest imo słaba i można łatwo zginąć.

 

 

problem w tym, że zanim ubiję jednego, drugi juz sie pojawia :P pewnie mam za niski level, mhm, o to chodzi, na pewno.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Oczywście 2h i equip load <25%?

 

Rzeczywiście musiałem się pomylić, za drugim razem użyłem transient curse i się utwierdziłem w błedzie.

 

 

 

Oglądam właśnie run lobosa jr na youtube no healing/no bonfire, niezły jest.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Oczywście 2h i equip load <25%?

 

 

Rzeczywiście musiałem się pomylić, za drugim razem użyłem transient curse i się utwierdziłem w błedzie.

 

moze jest późno, ale że co 2h? :P

 

bierzesz broń w dwie ręce i biegasz w kółko typa, bijąc na chama, załóż sobie grass crest shield na plecy albo cloranthy ring jak masz dla szybszej regeneracji staminy

 

 

nom, choc walka bez tarczy wydaje sie bolesna, to chyba tak trzeba zeby szybko zabic. nie pozostało nic innego jak sprobowac.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj biłem Czterech, padli za pierwszym razem. Taktyka? Olać dodge i bloki, mieć w zanadrzu przynajmniej 10 Estusów (wskazane posiadanie Rite of Kindle przed potyczką, ale bez tego też spokojnie da się wygrać), broń w 2H i lać dziada. Lightning Spear +5 poradziło sobie z nim bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza

Też nigdy nie rozumialem problemow z 4k. Za pierwszym razem jak gralem, ubilem ich BK sword'em +5. Bez najmniejszego w sumie zadrapania. Teraz zacząłem grać od nowa po dłuższej przerwie. Tym razem pod club'y. Jest moc. Aa.. na ps3 juz nie mam.. to gram na pc. Na klawiaturze i myszce bo pada pożyczyłem xd dziwnie sie gra, ale jakoś leci.

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Czym naku.rwiać jako złodziejaszek w krainie dark souls?

Zacząłem nową gierkę, bo okazało się, że ładowanie punktów w RES było stratą hue hue.

 

Szybko nadrobiłem i już jestem w Anor Londo, nieopatrznie popatrzyłem się w obraz w wielkiej sali i wciągnęło mnie do painted world ; /

 

Na stanie mam wierny Bandit's knife (+7 zdaje się) i Lightning Spear. 

 

CO I GDZIE APGREJDOWAĆ PANOWIE, HILFE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...