Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

nawet jak nie chcesz używać jutuba to polecam przynajmniej jedną rzecz sobie ustalić- jaki build robisz - STR, DEX, INT, FAITH? i przypakować odpowiednie statsy, dzięki temu jeśli użyjesz broni która się z nimi skaluje będziesz miał lepszy dmg, i nieco łatwiej (chociaż nadal będziesz dostawał oklep)

Odnośnik do komentarza

ktoś wspomniał o wyłączeniu auto lock on w opcjach. THIS. obstawiam, że nie jeden zyebał sobie gre przez to 

 

10 zgonów na gargulcach to troche......dużo 

 

sprawdzać do czego służą parametry, jak działa scaling i świadomie rozwijać postać

 

nie polecać ludzią maczug, jest tyle innych fajnych broni

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

nie polecać ludzią maczug, jest tyle innych fajnych broni

 

kurfa LUDZIOM!!!!! liczba mnoga pisze się przez OM!!!!

 

triple-h-angry.gif

 

 

inna sprawa - ty wielki fanie zweihandera, jak dla mnie zarówno zawihander jak i large club były zbyt wolne, obie te bronie na STR powodowały że 2 pierwsze jaszczury w sen fortres gwałciły mnie w odbyt jak tylko chciały, każdą potyczke kończyłem z 30% życia, dlatego bo powolne ruchy tych broni były prawie niemożliwe do wymierzenia żeby wejść w okienko tych 2 jaszczurów jednocześnie

 

dlatego polecam dex albo int i szybką broń

 

 

large clubem grało mi sie fajnie, dopóki nie trafiłem na te 2 jaszczury

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

nie polecać ludzią maczug, jest tyle innych fajnych broni

 

 

kurfa LUDZIOM!!!!! liczba mnoga pisze się przez OM!!!!

 

 

inna sprawa - ty wielki fanie zweihandera, jak dla mnie zarówno zawihander jak i large club były zbyt wolne, obie te bronie na STR powodowały że 2 pierwsze jaszczury w sen fortres gwałciły mnie w odbyt jak tylko chciały, każdą potyczke kończyłem z 30% życia, dlatego bo powolne ruchy tych broni były prawie niemożliwe do wymierzenia żeby wejść w okienko tych 2 jaszczurów jednocześnie

 

dlatego polecam dex albo int i szybką broń

 

 

large clubem grało mi sie fajnie, dopóki nie trafiłem na te 2 jaszczury

Zweihender przy odpowiednim buildzie rozrywa wszystko na strzepy, plus ma ten przeswietny efekt wbicia w ziemie. Jest pewien pierscien odnawiajacy, a ktory mozna znalezc idac do hydry przez Blighttown. Pomogl mi nieziemsko wlasnie w Sen's Fortress przy unikach i szlachtowaniu wezy Zwei'em. Pozniej poszedlem nawet w holy, zeby szkielety sie nie odradzaly.

 

A skoro jesteśmy przy szczegółach to powinieneś był użyć biernika od "liczba mnoga" lub strony biernej od "pisze się".

Odnośnik do komentarza

Ten moment jest chyba niemożliwy, albo po prostu trzeba mieć w (pipi) szczęścia. A przecież nie o to w tej grze chodzi. Oglądałem na YT jak to przejść ale tam ludzie mają porozstawaine te potwory w inny sposób i w ogóle wydaje się być ich sporo mniej. Może to dlatego że paczy nie mam żadnych. W każdym razie (pipi) mnie strzela. 

Odnośnik do komentarza

Ten moment jest chyba niemożliwy, albo po prostu trzeba mieć w (pipi) szczęścia. A przecież nie o to w tej grze chodzi. Oglądałem na YT jak to przejść ale tam ludzie mają porozstawaine te potwory w inny sposób i w ogóle wydaje się być ich sporo mniej. Może to dlatego że paczy nie mam żadnych. W każdym razie (pipi) mnie strzela. 

 

Widocznie grasz be patchy, znerfili duposmoki w którymś z nich (zmniejszyli aggro range), ja lubię lost izalith takie jakie jest.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak było - jeszcze chyba przed premierą DLC zmniejszono w patchu ich zasięg aggro. japco pamiętaj, że możesz je spokojnie wycheesować z łuku, a po zabiciu nie respawnują się. Można też przebiec całą lokację omijając wszystkie stworki.

 

Na PC można sobie ten bloom efekt zmniejszyć, bo imo ktoś chyba był pijany jeśli testując tę grę uważał, że wszystko jest z tą lokacją w porządku :ermm:

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...