Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

taaak nareszcie oslabiony fog ring, irytujacy jest strasznie, ale moj flamberge kosi fogowcow jak zboze ;q. Wczoraj wstapilem do Darkwraiths. Na chwile obecna mam 132 level i 3 indicimenty na koncie :D Gdzie najlepiej invejdowac?

 

Ja invaduję w Demon Ruins a dokładniej w lokacji, która się odblokowuje po załatwieniu Discharge'a- z pop spota widać niemal cały obszar i nie trzeba za daleko biegać aby zawalczyć. Las też jest dość aktywny jak i Anor Londo. Najczęściej pewnie trafisz na przeciwników w Kiln ale uwaga na grupy farmujące darkwraithów. Czasem się zdarza, że popniesz a tu 2 czy 3 kolesi już czeka z twop i homing crystal soulmass point blank w full havlach.

Odnośnik do komentarza

taaak nareszcie oslabiony fog ring, irytujacy jest strasznie, ale moj flamberge kosi fogowcow jak zboze ;q. Wczoraj wstapilem do Darkwraiths. Na chwile obecna mam 132 level i 3 indicimenty na koncie :D Gdzie najlepiej invejdowac?

 

Kiln of the first flame, aktualnie siedze tam cały czas dla pvp.

 

Come at me bro, męska walka.

 

 

ad pajaców z twopem i fog rignami, zawsze robię gest shrug i wcyiągam kabel. They mad.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

do kilna na NG+ jeszcze nei dolazlem, musze najpierw jeszcze Bed of Chaos i Nito. Narazie moimi glownymi invejd spotami sa Anor Londo i Garden przed drzwiami kolo ogniska. Dzis sie postaram dojsc do Kilna.

 

ad wyciagania kabla - niektorzy tak robia nawet jak nie masz foga a po prostu rzucasz czar hidden body ;[ a twop sam w sobie nie jest taki przegiety, najbardziej w nim boli tylko brak mozliwosci turlania. Najlepiej go przeczekac na bloku i pilnowac plecow... chyba ze po twop zaczna leciec w Ciebie crystal soul speare to juz (pipi)nia max -_-

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

(pipi) ten patch miał być worldwide, a nie teraz będę czekał nie wiadomo ile na te zmiany. A japany już mają.

 

I Iron Flesh teraz można do śmietnika wyrzucić. Jedyny przydatny czar na Four Kings i Gravelorda.

Do tego tarcze nerfa dostały ostrego. Np. Silver Knight z 82 stability na 70.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

ad wyciagania kabla - niektorzy tak robia nawet jak nie masz foga a po prostu rzucasz czar hidden body ;[ a twop sam w sobie nie jest taki przegiety, najbardziej w nim boli tylko brak mozliwosci turlania. Najlepiej go przeczekac na bloku i pilnowac plecow... chyba ze po twop zaczna leciec w Ciebie crystal soul speare to juz (pipi)nia max -_-

 

Odwala typ twopa i wali w ciebie soul massem/spearem/great fireballami, powodzenia. Swoją drogą miałem akcję,że zostawiam summon sign a jak invejduje kolesia to widzę jak wstaje od robienia twopa i biegnie na mnie z magią. Wtedy disconnect, jeśli zaś wpada mi gość z fogiem i widzę,że zaczyna robić tranquila to odpalam vow of silence i gościa gwałcę bo nic nie może zrobić.

 

Yebać pacanów, w kilnie są w 90% manly fighty ale się zdarzają kretyni.

 

Wilczku jakiś link z konkretnymi zmianami?

 

edit: k już mam

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Żeby zdobyć zaklęcie Fire Tempest trzeba zabić Bed of Chaos Boss??

 

Nie tylko. Musisz kupić wszystkie czary od Quelany, ulepszyć pyro glove na maks i chyba musisz też być w Chaos Covenant. Co do ostatniego nie jestem pewien. Wtedy spróbuj pogadać z Quelaną kilka razy, tak żeby poprosiła cię o to abyś zabił Bed of Chaos, bo ona nie jest na tyle odważna żeby to zrobić. I po tym możesz iść ubić bossa, wrócić do Quelany aby otrzymać Fire Tempest.

Sam czar to bezwartościowy śmieć do PvE. W PvP podejrzewam że też biorąc pod uwagę ile zajmuje sam cast, a dmg kiepski.

 

A co polecacie na pieski w tomb of giants? Skurczybyki sa mocne.

 

Obojętnie. Każda broń wysoko ulepszona w danej ścieżce powinna je ściągać na 4hity. Dowolne pyromancy ściąga je na 1-2hity. Jeżeli jesteś na NG+ to omiń i biegnij do bossa.

Dowolną włócznią ulepszoną powinno być najłatwiej.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

oh lawd miałem dziś pro akcję.

 

Wpada mi po raz trzeci typ, ring of fag, twop, magia, 2 razy go mimo to zabiłem, za trzecim miałem dość.

 

Odpala twopa, ja odpalam twopa i nakładam fag ringa. Idiota nie umie mnie trafić żadnym czarem mimo tego,że chodzę jak żółw. twop kończy mi się, podbijam i go po prostu zabijam. 2 minuty później message

 

"you cheap nub"

 

Niech ten patch wreszcie się pojawi, tacy idioci już przestają być śmieszni tak samo ludzie, którzy glitchnęli soule i myślą,że są pro bo mają wysoki level. Easy kille same, ja chcę mieć manly 1on1 a nie ;<

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Zapytałem się Namco czy wiedzą kiedy patch będzie dostępny dla EU. Odpisali że nie mają takiej informacji, czyli pewnie to leży u Sony/MS i sobie jeszcze poczekamy, tydzień lub w najgorszym wypadku dwa tyg.

 

Taa bo to tyle zmian w stosunku do wersji jap jest,że trzeba 2 tygi opóźniać. Chociaż nie wait, dobrze,że wogóle to dostaniemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...