Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

mówiąc krótko, w(pipi)iacie Panowie xD

wychodzi na to, że nie ma jednak sensu większego robić tej broni, bo prędzej się w spodnie zesram, niż zatrzymam się gdzieś na dłużej, żeby farmić humany; niestety, ale mi się zwyczajnie nie chce bawić w farmienie; podnoszę staty w chwili, kiedy chcę zacząć używać jakiegoś itemu (wyjątkiem była sytuacja przed queelag queen, bo chciałem jednak trochę vita wyciągnąć więcej); tak to staty ładuję po rozwaleniu bossa, lub jeśli przypadkiem uzbiera mi się dobra ilość soula na nast punkt; nawet w lesie na czterech wariatach zrobiłem chyba tylko z 4-5 kursów, bo wolałem lecieć dalej :]

za często się ginie, żeby za każdym razem z duszą na ramieniu przedzierać się przez hordy popaprańców ostrożniej niż zwykle, bo gdzieś dalej leży moje ścierwo... neee... raz tylko żałowałem utraty soulów i humany, bo dostałem je za sprzedaż złomu, zebranego przez całą rozgrywkę;

sam nie wiem jak mi się udaje dojść tak daleko, nie mając w asortymencie tak upgradeowanych broni/tarcz/armorów jak Wy tu piszecie; biorę co gra daje, ulepszam od wielkiego dzwonu... byleby progres był ;)

Odnośnik do komentarza

chciałem serdecznie podziękować za poradę dotyczącą łucznika; za pierwszym razem przeszedłem; masakra, że jak już masz sposób na to, to jest taki prosty; fakt, że chwilę stresu miałem, bo za trzecim ciosem dopiero się odbił w przepaść, ale się udało; za to już od następnego bonfire zaczęło się mimowolne farmienie; z 3 sl podniosłem, czyli ufarmiłem tam prawie 60k (choć sporo też straciłem); głupi byłem, bo się bawiłem z tymi silver knightami, żeby powypadały z nich itemy, przez co wiele razy powtarzałem, a tak naprawdę nie widzę narazie zastosowania dla tych broni (mieczyk całkiem rześki, ale dużo dexa wymaga, a ja niekoniecznie mam ochotę go teraz podnosić;

aha - też tak macie, że teraz każdą skrzynkę na dzień dobry traktujecie z miecza, a dopiero potem ją otwieracie? ;) od sens fortress non stop tak robię ;)

Odnośnik do komentarza

fire fire fire, od Queelaga z pare humanity padla na 2 combosy.

No to lipa, bo nie mam zadnej broni fire, tylko kilka czarow pyro. W zasadzie nie chodzi mi o zadawanie jej dmg, bo moj zweihander niezle potrafi przy(pipi)c, tylko kiedy ona wchodzi w niewidzialnosc, to wtedy mam problem :confused:

 

Stań sobie na mostku, odwróć się plecami do przepaści. Poczekaj na nią, niech Cię walnie 2 razy po tarczy i kontratakuj. Walniesz ją 2-3 razy i robi się widzialna. W tym momencie to już banał. Zakładam że masz tyle stamin i jakąś przyzwoitą tarcze żeby tak zrobić.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

fire fire fire, od Queelaga z pare humanity padla na 2 combosy.

No to lipa, bo nie mam zadnej broni fire, tylko kilka czarow pyro. W zasadzie nie chodzi mi o zadawanie jej dmg, bo moj zweihander niezle potrafi przy(pipi)c, tylko kiedy ona wchodzi w niewidzialnosc, to wtedy mam problem :confused:

Stań plecami do jakiegoś filaru, trzymaj blok i czekaj aż zobaczysz ślady, albo cię zaatakuje. Musisz uderzyć ją trzy razy szybko w jednej serii żeby się pojawiła.

Odnośnik do komentarza

Gdyby Artorias Greatsword nie miał tak zyebanego ataku pod R2 byłby najlepszym greatswordem w grze(pomijając durne wymagania)

 

Póki co lepszego oręża niż Dark Sword nie spotkałem-imo najlepsza broń w grze, fire +10 btw.

 

Oprócz tego wszystko co nie jest greataxem/greatswordem który może stunlockować jest bezużyteczne w pvp, broń lekka działa tu tylko.

 

Oprócz tego podziele się doświadczeniem,że należy mieć na sobie gear mający 40-50 poise, bez tego wszystko rżnie nas jak chce a taki poise jest optymalny, nie trzeba marnować slotu na havel ring.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...