Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mianowicie trophy związane z bronią.

Jak mam occult club to jak go ulepsze wpadnie trofik occult trophy the best wpn czy trzeba każda broń od początku stawiać??

A drugie czy dagger i np. jakiś sword zabierze tyle samo kamieni przy ulepszaniu.

Bo w demonie było ze mniejsze bronie potrzebowały mniej kamieni do ulepszenia niżeli te większe.

A jeszcze czy ktoś jak już ma platyne w dark souls mógłby napisać jak i co można zdobyć??

Odnośnik do komentarza

WOW!!! W końcu można sprzedawać, tego brakowało w Demon's :)

Nie ma czym się podniecać - suma otrzymanych dusz za sprzedane przedmioty jest raczej symboliczna - kokosów na tym nie zarobisz ;)

 

Ja właśnie ubiłem wesoły duet - Flipa i Flapa, wydawało mi się, że tym razem będzie trudniej (musiałem najpierw ubić grubaska, w celu zdobycia duszy Ornstein'a) ale poszło gładko - kolejny raz się przekonałem, że cierpliwość i konsekwencja, to kluczowe cechy podczas gry w Dark Souls.

 

Ostatnim boss'em, mogącym sprawić większe trudności, będą Czterej Królowie ;)

Odnośnik do komentarza

Mam dwa problemy, nie mogę pokonać smoka na moście, jak idę do wierzy gdzie był Black Night to w ogóle nie wczytuje mi smoka, a jak go chcę go załatwić ze strzał to do pewnego poziomu schodzi mu życie, a dalej tak jakby się zatrzymywało. Drugi problem jest z tym bossem, który ma dwa psy, w ogóle nie mogę psów zabić a już nie mówiąc o nim :(

Edytowane przez MichiRTK
Odnośnik do komentarza

Ze smokiem mam ten sam problem. W sumie niewiem czy jest sens wogóle go zabijać. Z tego co wiem tylko 10k dusz się dostaje i do trofika nie jest potrzebny.

A co do panan z 2 pieskami to radze jak wchodzisz to od razu na schody (ja go mijałem z przewrotem z prawej strony) tam jest półka skalna.

Idziesz do samego końca i tam załatwiasz psy, a gościa z łuku. Może się zdarzyć, że spadniesz to szybko na schody, na półkę i tak do skutku.

Odnośnik do komentarza

lightning dobijasz tylko do +5, standard do +15, fire, magic do +10 ale musisz miec bodajze very large ember, do standard, a dla magic i fire tez embery specjalne, wszystko o upgrade i emberach masz na wiki. Lighting speara bym nie ulepszal, bo jest wzglednie slaby. Lepiej wbij jakas lepsza bron na +10 i zrob z niej lightning. Do trophy wystarczy ze obbojetnie jaka bron walniesz na najwyzszy level. Ja np tak wbilem wczoraj occult club znaleziony chyba gdzies w blightown, bo broni z occult pewnie nie bede nigdy uzywal i tak ;b

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

I lepiej się z faith scaluje niż divine weapony.

 

UWAGA najnowsze info na temat patcha, niepotwierdzone jakby co ale też nikt temu nie zaprzecza:

 

Game overhaul changes:

-Humanity is now awarded for defeating boss

-Tweaked A/B/C/D/E scaling to be more rewarding at lower values and to not suffer from extreme diminishing returns

-Base weapon damage is increased by 20 across the board

-Lightning Weapons now require one more material to create per rank

-Shields now have stat requirements

-Some armor has stat requirements

-Raised MagAdjust of Faith and Intelligence respectively

 

Equipment changes:

-Pyro Flame MagAdjust decreased by 50 across the board

-Dragonslayer Spear now scales with A in Faith

-Quelaag's Fury Sword now requires 18 Dexterity to wield

-Zweihander now requires 26 Strength and 14 Dexterity to wield

-Havel's Armor set gained 5 weight across the board

-Havel's Armor now requires 32 Strength to equip

-Ornstein's Armor now requires 24 Strength to equip

-Smough's Armor now requires 26 Strength to equip

-Fog Ring can be targeted at close ranges

-Tiny Being Ring gives 10% Maximum increase HP instead of 5%

 

Master Key changes:

-Can now open: Residence Door, Asylum Gate, Sewer Gate

-Can now longer open: Valley of Drake Gate

 

Spell changes:

-Tranquil Walk of Peace now lasts 5 seconds

-Iron Flesh no longer grants a defense bonus

-Gravelord Sword Dance and Gravelord Greatsword Dance are now Sorceries

 

Covenant changes:

-Warrior of Sunlight covenant can now be summoned by players at a 20% Soul Level gap

-Gravelord Covenant curses now work as intended

-Darkwraith Covenant now requires a Soul Level of 25 to join

 

Enemy changes:

-Capra Demons do not respawn

-Undead Soldier Spear enemies now attack more often

 

NPC changes:

-Solaire now functions proper on a New Game+

-Shiva of the East will not disappear at random

-Lautrec will not appear at Firelink if he is not rescued

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Zrobilem sobie niezlego Pyromantę ale brakuje mi trochę walenia z broni bialej. Mam STR na 12 DEX na 10 i na razie biegam z lighting spear+3 i niestety cos malo damage zbiera ta broń w porownaniu do mojej rękawicy. Jaką broń byście mi poradzili ulepszyć i w jakim kierunku by cos tam zdzialac? Staram się pakować w INT i VIT, FAITH w ogole pomijam!

Odnośnik do komentarza
-Dragonslayer Spear now scales with A in Faith

Dziwne rzeczy. O ile scaling zostanie na tej broni podobny do tego teraz, to ta broń nadal będzie dobra dla dex buildu. Po prostu dostanie dobry boost do scalingu faith i broń będzie ciapać coś ok. 500/600 dmg z 40 dex i 30 faith.

 

 

-Tweaked A/B/C/D/E scaling to be more rewarding at lower values and to not suffer from extreme diminishing returns

Czyli co? Teraz będzie się opłacało ładować 99 w statsy? Wygląda że najbardziej skorzysta na tym pure str build.

 

 

-Iron Flesh no longer grants a defense bonus

O (pipi). :D Kończcie wbijać platyny przed patchem bo Four Kings teraz będą jeszcze bardziej OP na NG+.

 

 

 

-Gravelord Sword Dance and Gravelord Greatsword Dance are now Sorceries

O tak, tego brakowało magom. AoE... jakby im było mało soulmassów i crystal spear.

 

-Capra Demons do not respawn

Buu, jak chcecie ich miecz to farmujcie póki można. :P

 

Brzmi wiarygodnie, ale zastanawiam się nad Pendantem. Jest napisane że posiada zablokowane wspomnienia, ale opis przedmiotu jest z Sunlight medal. Miał dodawać fabuły, ale można go jedynie wymienić. Ciekawe czy tak miało być, czy przedmiot jest zbugowany, czy może nikt nie odkrył prawdziwego przeznaczenia? W tej notce nie ma o tym ani słowa, a liczyłem że coś się ruszy.

 

Eh, ten patch notes to fake.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

 

-Tweaked A/B/C/D/E scaling to be more rewarding at lower values and to not suffer from extreme diminishing returns

Czyli co? Teraz będzie się opłacało ładować 99 w statsy? Wygląda że najbardziej skorzysta na tym pure str build.

 

 

Scaling będzie taki jak w demonach czytaj wreszcie będzie się opłacało robić bronie scalowane. Teraz powyżej 30 nawet z bronią ze scalingiem A bonusy są tak śmieszne,że meh.

 

Ogólnie cała lista oprócz gravelord sword densów mi się podoba, zwłaszcza wymagania str do zbroi-wreszcie nie będzie magów biegających w full havelach.

Odnośnik do komentarza

To ktoś na 4chan napisał, że na jap store pojawił się patch notes lub patch (nie pamiętam dokładnie), inni z tego regionu zaprzeczyli. Na oficjalnej stronie DS i From Software też nie ma o tym żadnej wzmianki. A wcześniej dawali notki, że pracują nad kolejnym patchem, więc gdyby takowy się pojawił to też by na pewno napisali. :P

Odnośnik do komentarza

To dzisiaj dodali. :) Wczoraj patrzyłem to była tylko stara informacja. No to gra gitara, już bliżej niż dalej do patcha. :)

 

Z tych rzeczy które zrozumiałem (chyba):

- Cracked Red Eye Orb nie będzie się zużywał jeżeli inwazja się nie uda

- poprawienie działania czarów: Iron Flesh, Traquil walk of peace itp.

- poprawienie działania Fog ring

- obniżenie wymagań dla wstąpienia do Warrior of the Sunlight

- fix dla NPC, żeby poprawnie podążali swoimi ścieżkami wraz z postępami gracza ( m.in tyczy się onion knighta, Lautreca i Rhea)

- poprawienie scalingu broni

- poprawienie dmg broni z żywiołami

- niektórzy bossowie dają teraz humanity

- fix dla infinite items glitch (dragon head glitch)

- poprawienie otrzymywania przedmiotów od Snuggly

- większy drop rate dla rzadkich przedmiotów

- dodanie kilku przedmiotów do kupienia od kowali/sprzedawców

- zmiany w menu levelowania

- transient curse teraz do kupienia od kolejnego NPC

- zmiany w levelowaniu, wymagania dusz na lvl będą inne

- zmiany w otrzymywanych duszach po sesji co-op, czas decyduje o otrzymanych duszach z bossa (od momentu walki z bossem do jej końca)

- w PvP teraz dostaje się ilość dusz przeciwnika, za wygraną

- poprawa matchmaking

- poprawienie lock-on, będzie można normalnie analogiem przesuwać, a nie tak jak teraz - przeciągać szybko

- poprawa buga, który uniemożliwiał przejście jednej lokacji (chodzi chyba o Ariamis world)

- usunięcie opóźnienia w akcjach wykonywanych przez gracza (to bug)

- master key teraz do znalezienia w grze (?)

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza
Wreszcie dołączyłem do Darkwraiths

 

Jaki sl? Jak 50 albo 100 to enjoy twop i fag ringi

50 na NG+? Bez przesady :P

 

Jak dołączyłem do Darkwraiths, miałem niespełna 80 poziom.

 

Kurczę, myślałem, że NG+ będzie mniej pechowe - po dołączeniu do Robaczycy, przez przypadek ją zatłukłem (czas na zmianę pad'a), póżniej "zgubiłem" gdzieś Onion guy'a, dzisiaj rano z kolei, próba zdobycia unikatowej broni skończyła się fiaskiem - Lerroy zsunął się ze skarpy niczym Scirvir z Demon's Souls, dam sobie głowę uciąć, że widziałem uśmiech na jego twarzy, gdy spadał w bezdenną otchłań... :P

Odnośnik do komentarza

Też tak macie, że kiedy invadujecie to czasem dołącza was do gier ludzi z LS 8-10 krotnie większy niż wasz? Ostatnio miałem epicki duel na sl55 z jakimś sl 560 gdzie backstabami z fire zweihandera+10 robiłem mu ok 350dmg co brało tak z 15% jego paska hp a on mnie ostatecznie zabił przez guard damage z grass shielda :/

 

Sam TWOP jest nawet do przełknięcia jeśli goście są solo, jak jest ich kilku to bryndza :( Fo(a)g ring mnie przestał drażnić odkąd zacząłem używać Lloyd's Talisman, plus zazwyczaj fogowcy nie mają w zwyczaju blokować bo lecą na backstaba i ładnie zjadają oburęczne r1.

Osobiście najbardziej znienawidzony dla mnie jest wrath of the gods. Nie da się tego wyblokować, zawsze dostaje się dmg i jest instantcastem. To jest taki "i win" button.

Darkwrath covenant for life baby, szkoda że indicty są takie randomowe.

 

Btw jako darkwrath jak podchodzicie do dueli? Ja kłaniam się nawet jak invaduję, jeśli są solo i zagrują mobka to daje im czas aż załatwią mobka i potem wznawiam duel. Jeśli host sobie summonował pomoc to kiedy zagrują wykorzystuję fakt i staram się hosta wyciąć.

 

Na ludzi w havlach trujące strzałki i dung pie działa rewelacyjnie, trzeba tylko pilnować aby Lloyd's nie zszedł :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...