Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

W Artorias GS trzeba jeszcze sporo statów wpakować żeby dobrze się skalował, nie? Głównie w int i faith.

 

Ja w sumie zrobiłem już trzecią postać. Pierwsza była dla story, eksperymentowania i platyny, druga na przyszłość z myślą o Artorias GS i trzecia teraz wygląda podobnie jak pierwsza ale bez zbędnych statsów. I śmigam z Dragonslayer spear +5 2h, Iaito thunder +5, uchigatana fire +10, washing pole +15 stnd, dragonslayer bow, pyromancy i podstawowe miracle. Właśnie chcę jeszcze Darksword zdobyć i ulepszyć go na fire.

Miałem zrobić faith lub int build ale po na myśle jednak wolę zostać przy dex buildzie. Po patchu pewnie się zmienią niektóre rzeczy i nie będę żałował. A i playstyle castera mi nie za bardzo odpowiada.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Co po zakończeniu gry jest kasowane.

Po rozpoczęciu NG+ zostają nam bronie, armor i kamienie tak.

Wszystko inne czyli czary, klucze zostaja skasowane a humanity zostaje??

A własnie zacząlem Catacumby i jest masakra. Doszedłem do Tomb of giants i jest ciemno jak w d... gdzie mam iść??

 

Dzięki w sprawie tego Seath Scaleless 4-5 razy w ogon i mieczyk jest. Było trezba w sam koniec ogona walić :)

Edytowane przez tom0803
Odnośnik do komentarza

Niektóre pierścienie znikają, rzeczy związane z fabułą i wszystkie klucze oprócz master key (jeżeli miałeś jako gift). Reszta zostaje.

Albo zakładasz sunlight maggot z Lost Izalith, albo znajdziesz latarnię w Tomb of the Giants (w miejscu w którym stoi Patches, na dole). Alternatywa to miracle, ale nie pamiętam jak się nazywa.

Odnośnik do komentarza

Albo zakładasz sunlight maggot z Lost Izalith, albo znajdziesz latarnię w Tomb of the Giants (w miejscu w którym stoi Patches, na dole). Alternatywa to miracle, ale nie pamiętam jak się nazywa.

 

Co to jest sunlight maggot?? Ogólnie nierozumiem tego co napisałeś? :( Sorka, ale ta gra jak i Demon souls to jakaś masakra jeśli chodzi o skumanie całej gry gdzie, dlaczego i po co.

Edytowane przez tom0803
Odnośnik do komentarza

Sunlight maggot to czapka do znalezienia w lokacji Lost Izalith. Oświetla drogę tak samo jak skull lantern, ale nie zajmuje niepotrzebnie ręki.

Skull lantern to latarka, którą znajdziesz w Tomb of the Giants. Leży niedaleko NPC Patches'a.

Jest też miracle, który oświetla drogę ale nie pamiętam jak się nazywa.

Ogólnie musisz iść na ślepo dopóki nie zdobędziesz skull lantern lub jednego z ww. przedmiotów.

Odnośnik do komentarza

Na dachu w kościele i w kanałach możesz kupić przedmiot który wyleczy cię z curse.

 

Z ciekawości, o jakich kanałach mówimy. U gościa zaraz przed Blighttown, czy u babki w Akwedukcie? Bo u mnie babka w akwedukcie nie miała, a gość w kościele zamiast za 3k to sprzedawał za 4k.

W akwedukcie. Może przeoczyłeś, jest za 6k.

Odnośnik do komentarza

Lekko zaczyna mnie irytować pvp w tej grze. Jak nie walczę z typem, który zabiera mi pół paska HP przez blok to wpada gość, któremu stamina nie kończyła się a ja zadaję jemu 0 dmg. WTF?!

 

 

Przez blok to mógł cię magią cisnąć np a koleś 0 dmg? Świeciła mu tarcza na niebiesko prawda? ; D No i gdzie się nawalasz, najlepszym miejscem na to jest czekanie w lesie i zabawa z forest hunterami-mam już ich ponad 200 na koncie zabitych. A jeśli chcesz honor duele etc to kin of first flame na samym początku ale musisz być ~50, 100 albo 120 SL

 

Ad Artorias Greatsworda, na postaci ze statami 50/50/50/50 Ma 670 damegu. Nie opłaca się, ni chuya. Miał być patch, nie ma patcha. Nie wiem jak naprawią to scalowanie. Póki co gra się na zasadzie dojdźmy do wymagań broni i reszte ładujmy w vit/end ; |

Odnośnik do komentarza

Echh, wiem co widziałem. Gość mnie atakował toporem przez blok. Może lagi jakieś były i wydawało mi się, że stoi przede mną a on tak naprawdę był za mną. A ten typ co mu zadawałem 0 dmg biegał z taką samą tarczą jak black knighty z New Londo Ruins (już wiem co to jest: Dark Hand w lewej ręce). Zresztą on tej tarczy nie używał, bo nie przestawał atakować, 8 ataków, roll, 8 ataków, roll i umarłem. A i wcale nie chciałem się bawić w pvp, bo farmiłem soule w lesie :turned: Napadło mnie 2 na raz to jakimś cudem ich obiłem, później wpadł ten typek z toporem to zrobiłem mu 2 backstaby i padł, ale jak już odwiedził mnie ziomek z nieskończoną staminą to poległem. Co ciekawe nie mogłem wyjść z lasu pomiędzy walkami :confused:

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Jeden chyba skaluje się z INT, a drugi z Faith ta? To zależy oczywiście od builda jakiego robisz. Jeżeli chcesz też używać cudów, to chyba lepiej zainwestować w Faith, więc ten talizman będzie lepszy.

 

Ja prawdę mówiąc mało używam czarów w tej grze, bo nie podoba mi się system ilościowy. W Demonie było fajniej.

Odnośnik do komentarza

nie sądzisz, że to pytanie dotyczy zbyt mocno preferencji danego gracza, żeby tak uogolniac? jak korzystasz z talizmanow, to każdy o lepszych statach jest przydatny i warto zainwestować. pytanie kiedy, bo na pewnym etapie to 10 razy machniesz mieczem i będziesz miał te 5k punktów, co będzie żadnym wydatkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...