Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to boli ale broń jest serio zayebista, stoję 3m od typa i go trafiam plus magic damage przechodzi przez blok. Swoją drogą zapomniałem o moonlight greatswordzie, ten jest ogólnie osom na ludzi kampiących się za tarczą/w ciężkiej zbroi- stunlock wchodzi nawet na nich.

 

Meh o czym ja myślę mam teraz 26sl, zaraz dobiję do 30 i sen fortress przechodzić nubkom. Praise the sun motherfuckers.

Odnośnik do komentarza

Ta stronka co Pit podał pokazuje staty po patchu 1.04. W tym scaling.

Tutaj możecie obejrzeć wszystkie bronie po patchu 1.04. Nawet macie kalkulatory żeby policzyć dmg z własnymi statami. Link:

https://sites.google...alculators/fire

 

BTW też mnie wkvrwia że zbroja Ornsteina nie ma tych czerwonych włosów. Mogli je zrobić krótsze czy coś, ale żeby były. Japończycy pisali że po patchu dostała buffa do statów, ale na tej stronie tego nie widać, więc pewnie fake.

Edytowane przez Crying_Wolf
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem trochę zawiedziony. Biegam z dex buildem i taki Iaito +15 ma chyba 400dmg. Fire i lightning nadal mają więcej dmg na papierze(o całe 100). Ciekawe jak to będzie wyglądać w grze, bo w sumie te 400dmg to pure physical.

Bronie z dusz bossów nadal są kiepskie. Dali im większy base dmg, np. Dragonslayer spear dostało buffa o całe 7dmg w dex i faith. >.<

Odnośnik do komentarza

 

Akurat forest hunterzy to debile i nie raz się o tym przekonałem przez co sobie darowałem dawno temu tam pvp. Jak chcesz pvp z prawdziwego zdarzenia to leć na początek Kiln of First flame i opisz przeżycia. Zniszczą cię ludzie i nie mówię tego złośliwie, halabarda fajna jest pod warunkiem,że trafiasz a na wysokim poziomie ludzie nie używają tarcz tylko się rollują. Enjoy milion backstabów.

Też umiem się rolować jak wygimnastykowany króliczek i aplikować backstaby. Także sprawdzę i dam znać. Ale jak przylecę zalany łzami i z grymasem przerażenia, proszę się nie śmiać ;) .

 

Edit---

Dopiero zaskoczyłem o jakiej miejscówce mówisz. Dark Souls już przeleciałem trzy razy. Także w tej lokacji dość długo biegałem farmiąc kamyki. Zdarzały się często inwazje. Ale z tym niszczeniem trochę przesadziłeś :) . Zdarzały się porażki, ale zwycięstwa też były ;) .

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

dzieki za odpowiedz :)

wlasnie ubilem gargulce i pozostaje mi juz tylko jeden problem a mianowicie musze zdobyc 38000 souls :( obecnie mam 12800. gdzie jest blisko jakies miejsce gdzie mozna zdobyc latwo pozostale 25200 souls ???

moze to jest lamerskie pytanie ale moze jest jakis bug, cheat aby dorobic ta kase. straszna lipa ze przez glupi wypadek teraz musze kilka godzin zbierac kase. do tego jestem slaby w ta gre wiec boje sie wypuszczac gdzies daleko aby tych 12tys nie stracic :(

Odnośnik do komentarza

Strasznie sobie skomplikowałeś teraz. Bo od tego kowala kupuje się Crest of Artorias za 20k i ma się dostęp do dobrego farm spota. Teraz pozostaje ci biegać między bonfire i mostem ze smokiem, każdy bieg to 300 dusz (jeden taki bieg to kilkanaście sekund). Albo możesz stawiać summon sign przed bossami i tak zdobywać dusze. Jeżeli nie wyczyściłeś jeszcze Depths to możesz tam iść, sporo dusz zbierzesz.

Odnośnik do komentarza

Ja poszedłem do painted world porobić PvP. Nie polecam, miałem ochotę wypizgać pada przed okno. TwoP, fag ring, wrath of gods i glitchowanie magii na zmianę. W tak ciasnej lokacji to problem jak dla mnie. Już wiem że muszę jak najszybciej ulepszyć swoje katany, bo czym innym nie potrafię grać PvP.

Wyposaż się w Vow of Silence i po problemie ;) . Tylko jest jeden problem. Trzeba mieć Faith na trzydziestym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...