Skocz do zawartości

Rammstein


Raziel81

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
40 minut temu, Masorz napisał:

Całkiem dobrze wchodzi nowy album, bo poprzedni prawie w ogóle mi się nie podobał.

Otwieracz, ten powyższy Angst oraz zamykający Adieu to najlepsze numery.

Mi sie ostatni bardzo podobal. Z kolei libe is fur ales da strasznie slaby wiec moze cokolwiek po nim bylo dla mnie juz ok.

 

Nowej jeszcze nie slyszalem ale mam nadzieje ze to Adieu to nie jakis przekaz podprogowy ;/

Odnośnik do komentarza

winylownia.pl przygrała w ch** aż miło. Zakupiłem winyl do kolekcji na premierę, napisali przed zakupem że wysyłka od 29.04 mówię no trudno ale na poniedziałek będzie. Napisałem dzisiaj czy będzie wysyłka a ci wyjeżdżają że nie bo nie ma płyty u "dystrybutora" i musieli zamówić zagranicą i będzie ale za tydzień. Piękne traktowanie klienta zero info wcześniej żeby można było zamówić u konkurencji na czas, za duży fejm mają trzeba będzie spierdolić opinie bo mam dość takich cwaniaczków.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Załatwiał ktoś nocleg na 16/17.07 w okolicy PGE? Byle gównohostel 2* co normalnie ma pokój po 100 zł za dobę, na dzień koncertu Booking.com pokazuje mi 500 zł za dwuosobowy :sapek:

Dobra, nie wszystkie powariowaly, uff. Jakieś zapyziewo 3km od stadionu ma dwuosobowy za 130 zł ze śniadaniem <3

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Mejm napisał:

Widzialem pare piosenek z Pragi sprzed paru dni i troche chyba jeszcze zardzewiali sa po pandemii. Na zig zak Til pomylil moment refrenu a Schneiderowi wyleciala palka z reki. Pewnie do lipca juz sie rozruszaja.

 

Jak Flake pomyli kroki w tańcu to wyjde z koncertu :[

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Beda.

 

Mi sie podoba. Stawiam ja na rowni z poprzednia. Do Mutter to jednak lata swietlne. Przesluchalem sobie Matke zaraz po Zeit i tamten album byl mocno kompozycyjnie spojny. No ale to sie niestety zmienilo na Rosenrot mocno, na szczescie ostatnie dwa albumy wracaja na lepsze tory.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2022 o 12:36, Mejm napisał:

Beda.

 

Mi sie podoba. Stawiam ja na rowni z poprzednia. Do Mutter to jednak lata swietlne. Przesluchalem sobie Matke zaraz po Zeit i tamten album byl mocno kompozycyjnie spojny. No ale to sie niestety zmienilo na Rosenrot mocno, na szczescie ostatnie dwa albumy wracaja na lepsze tory.

No ja mam odmienne zdanie. Na Zeit Rammstein zawędrował do krainy kanału i banału. Siermięga, ludyczność, swoiste rammsteinowe disco z pola. Nic więcej. No cóż, tak czy inaczej będę na koncercie, bo bilet mam już od dwóch lat, ale do końca wahałem się czy nie zrezygnować w świetle wypusku tej nowej nieudanej płyty...

Odnośnik do komentarza

No lyricznie niestety nie jest az tak dobrze. Szczytem tego jest Lugen, nie moge tego sluchac. Przyznaje, ze teledyski do Zick Zack i Dicke Titten mi mocno zrobily odbior tej plyty. Moze by bylo inaczej gdyby nie wydali tych filmikow.

 

Ale ogolnie jest ok. Nizej cenie Liebe is fur alle da i druga polowe Rosenrot.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Teledysk do Zick Zack podobal mi sie rowniez z tego wzgledu, ze fajnie z zespolem kontrastowaly te laski co tam tylkami krecily z tylu. I tak sobie myslalem, ze nawet ladne jak na niemki, pewnie dlugo szukali. A dzis sie dowiedzialem, ze to sa polki. Z jakiegos teatru muzycznego czy cos w ten desen i mozliwe, ze pojawia sie na scenie podczas koncertu w wawie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...