Skocz do zawartości

Rammstein


Raziel81

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, _Red_ napisał:

Właśnie, jakiś tip gdzie zaparkować na jakimś osiedlu by podjechać kawałek? Bo wokół stadionu to na pewno będzie zajob i o lakier nawet się boje xd

 

W sumie mam ziomka z Chorzowa to może pod jego okiem zaparkuje.

 

edit

what, dwa dni z rzędu będą grać? Nice, ale jak mam kupiony to chyba już bez zmian na 30.07. W poniedziałek do roboty xd

 

Zapraszam do mnie pod blok, 500m od parku w którym jest stadion. Spacerkiem do stadionu 30 minut w fajnej scenerii. No i nie od strony Katowic, wiec ludzi nigdy nie ma dużo przy koncertach. Całe Katowice i większość Chorzowa bez szans na zaparkowanie w dniu koncertu…

BCB584EB-4629-428A-BC92-36FA82F413AE.jpeg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Regularnie będą się pojawiać na Airbnb mieszkania w okolicy za mniej niż 300 zł, bo właściciele nie siedzą w tym i nie wiedzą że będzie koncert Rammsteina tego dnia hehe. Lepiej pojechać 25 minut autobusem więcej niż płacić dodatkowy tysiąc złotych IMO.

Miasteczek w okolicy trochę jest poza Katowicami.

Odnośnik do komentarza

W Warszawie nocowałem w jakimś  guwnie zapchlonym, co jeszcze pół godz przed dotarciem zadzwonili robiąc fałszywy alarm, że jednak rezerwacja (zrobiona miesiące wcześniej) musi być odwołana xd 

 

W tym roku mam zamiar wrócić po koncercie do Krakowa. Bardziej o dostępność parkingu w okolicy się martwię, ale padła już tu nawet propozycja gdzie najwyżej szukać. 

Odnośnik do komentarza
On 5/16/2023 at 11:46 PM, _Red_ said:

W Warszawie nocowałem w jakimś  guwnie zapchlonym, co jeszcze pół godz przed dotarciem zadzwonili robiąc fałszywy alarm, że jednak rezerwacja (zrobiona miesiące wcześniej) musi być odwołana xd 

 

W tym roku mam zamiar wrócić po koncercie do Krakowa. Bardziej o dostępność parkingu w okolicy się martwię, ale padła już tu nawet propozycja gdzie najwyżej szukać. 

Red tobie zona daje sluchac takie niegrzeczne zespoły jak Ramstein po wpierdoleniu pizzy?

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A skąd wiesz, że na pewno Till odjebywał? Masz coś więcej oprócz oskarżeń? Bo jak tak to wypadałoby się podzielić nimi z odpowiednią prokuraturą prowadzącą dochodzenie, a jak nie to być powściągliwym w ferowaniu wyroku :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
On 7/16/2023 at 5:25 PM, _Red_ said:

Czarne koszulki metaluszkowe już wyprasowane? Ale szybko zlecialo, za 2 tyg juz event (poprzedni koncert był chyba 2 lata w pandemii przesuwany). Muszę spojrzeć na ten parking co tu wcześniej był polecany.

 

Kto tu jedzie w ogóle w tym pierwszym terminie?

Pewnie. Teraz w niedzielę Megadeth i Kreator a tydzień później Rammstein 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...