Skocz do zawartości

Rammstein


Raziel81

Rekomendowane odpowiedzi

To automatyczne dla najszybszych klientow powinno dawać lepsze miejsca niż potem odpadki manualnie :[

 

Nie znam układu stadionu i tego gdzie jest scena, a dostałem sektor G38. Też pewnie wygnajewo.

edit:

dobra sprawdziłem. W ogóle już nie ma wolnych miejsc za 275 zł, a ten G38 będę siedział dokładnie tak samo jak w PGE, z głową lekko w lewo xd

image.png.ca14588d021b8a2b5ecebdfe5ccc9292.png

Odnośnik do komentarza

Jak zobaczyłem kolejkę do wejścia dla  "płytowiczów" już od g13 pod PGE, to stanie na nogach do g22 odpada w moim wieku xD A jak tu w ogóle z młyna wyjść na siku, dajcie spokój, kto to widział :nosacz2:

Z drugiej strony, jak siedziałem na trybunach to typiarze niemieccy obok mnie wychodzili z 10x do kibla i po piwo, jak w jakimś kinie :[

 

Odnośnik do komentarza

Ja już za stary na ścisk xd ostatnio właśnie bylem na Rammstein we Wrocławiu na płycie i dość. Elegancko za pięć se siądę z hotdogiem i popcornem za 40 zl i wyjebane.

w tym roku jeszcze tylko Muse, ale to bankowo płyta, bo oni nuda na siedząco i to jednak nie ten kaliber.

Odnośnik do komentarza

Ale Rammstein to nie jest zespół który robi muzykę do skakania i robienia młynów na płycie. Ja to traktuje jako metalową filharmonię z pirotechniką.

 

Ja wziąłem najdroższy bilet za 495 i sektor D28 czyli elegancko naprzeciwko. Tańsze bilety na trybunę podstawiały mi się w bardzo słabych miejscach, więc już wolałem dopłacić. Aczkolwiek 5 stówek za bilet, jasny chuj ostatni raz tyle płacę za koncert.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, MaZZeo napisał:

Ale Rammstein to nie jest zespół który robi muzykę do skakania i robienia młynów na płycie.

We wro wiekszy mlyn byl na limp bizkit, ktory supporotwal niz na samym R. I tez nie wiem co sie teraz odje.balo z cenami. Tamten bilet moze 220zl kosztowal, ale 5 stow to jest jakis dramat.

 

I jeszcze sobie przypomnialem, ze po tym calym staniu na plycie to po koncercie przeszlismy na piechte ze stadionu na rynek (8km) na kebaba bo nie dalo sie zapakowac do mpk. Jak go jedlismy to jeszcze mijaly nas tramwaje nabite po sam korek koncertowiczami xD Ehh mialo sie kondycje a potem przyszla praca zdalna.

Odnośnik do komentarza

Właśnie, jakiś tip gdzie zaparkować na jakimś osiedlu by podjechać kawałek? Bo wokół stadionu to na pewno będzie zajob i o lakier nawet się boje xd

 

W sumie mam ziomka z Chorzowa to może pod jego okiem zaparkuje.

 

edit

what, dwa dni z rzędu będą grać? Nice, ale jak mam kupiony to chyba już bez zmian na 30.07. W poniedziałek do roboty xd

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...