Skocz do zawartości

Rammstein


Raziel81

Rekomendowane odpowiedzi

A tak serio, to na ch,uj najezdzacie na mnie a nie na tych dupolizów niby?

 

 

 

ja na ciebie nie najeżdżam, jesteś tylko przykładem. Często jest tak na tym czy innym forum, że ciężko publicznie nie zgodzić się z człowiekiem, który wyrobił sobie pewną markę swoimi opiniami. Nawet jeśli nam się coś podoba, a 90% ludzi wokół mówi że to jest chu.jowe (a są to np. ludzie którzy pełno dobrej muzy wrzucili), to nagle zaczynami szukać negatywów w tym czymś i po jakimś czasie ulegamy autorytetom i sami twierdzimy że to jest chu,jowe. To bardzo popularne, nie tylko w necie, ale i w życiu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mój ranking wyglądałby następująco:

 

1. Mutter (2001) - krótko mówiąc album posiada same największe hity R+ (wg mnie jedynie słabiej wypadły na tle reszty: Rein Raus, Spieluhr)

2. Reise, Reise (2004) - oczywiście jeden z najlepszych albumów (wg niektórych fanów nawet the best)

3. Herzeleid (1995) - pierwsze i zarazem najmocniejsze wejście kapeli

4. Sehnsucht (1997)

5. Liebe Ist Für Alle Da (2009)

6. Rosenrot (2005) - dla mnie raczej najsłabszy (oczywiście posiada też swoje perełki jak Benzin, Mann Gegen Mann, Rosenrot), jest jednak zlepkiem pozostałości przy nagrywaniu Reise, Reise (nawet okładka albumu została zaczerpnięta z japońskiej wersji Reise, Reise)

 

Liebe Ist Für Alle Da - pomimo ogólnej krytyki na krążek trafiło kilka naprawdę niezłych kawałków, które świetnie zaprezentowały się na koncercie w Łodzi. Ogólnie cała dość pokaźna tracklista zachwycała, ku mojemu zdziwieniu nawet wymieniono promujący nowy album utwór Liebe Ist Für Alle Da notabene za którym specjalnie nie przepadam na Du Riechst So Gut (!!):

 

1. Rammlied

2. Bückstabü

3. Waidmanns Heil

4. Keine Lust

5. Weisses Fleisch

6. Feuer Frei

7. Wiener Blut

8. Frühling In Paris

9. Ich Tu Dir Weh

10. Du Riechst So Gut

11. Benzin

12. Links 2-3-4

13. Du Hast

14. Pussy

 

Encore 1:

 

15. Sonne

16. Haifisch

17. Ich Will

 

Encore 2:

 

18. Engel

 

Samo wejście zespołu na scenę - totalna miazga:

 

Ich Tu Dir Weh Live - efekt z wanną:

http://www.youtube.com/watch?v=SejR8o9DN0U

 

Wiener Blut Live - wydłużona wersja btw: mam nadzieję, że kiedyś ten utwór w takim stylu pojawi się na jakimś singlu:

http://www.youtube.com/watch?v=XCyUgbDX90M

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 5 lat później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...