Skocz do zawartości

Seria Megami Tensei


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.06.2023 o 17:35, Suavek napisał:

Ale wyszła dużo po wersji PS4. A przecież to 'oczywiste', że każda gra najlepsza jest na switchu i najlepiej by się sprzedała na switchu, bo switch jest naj naj, najpopularniejszy i w ogóle beka grać na czymkolwek innym, albo garbić się przed TV, lub trzymać cegłę, skoro na switchu jest idealnie i switch najlepiej ze wszystkich sprzętów nadaje się do takich i każdych gier.

Oddychaj xd

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Sedrak napisał:

Remaster 4 części to chyba już też pewniak?

No nie wiem. Czwórka zestarzała się mimo wszystko lepiej, niż trójka. Zresztą, ledwo zapowiedzieli trójkę na przyszły rok, to w przypadku Atlusa potencjalna czwórka równie dobrze mogłaby wyjść bliżej 2030. ;)

 

Ja tak od lat czekam na "HD Remaster" Digital Devil Saga, bo też mi się wydawało, że po Nocturne to będzie naturalna kolej rzeczy, ale chyba się przeliczyłem. SMT5 na PC i inne platformy też wyciekł dawno temu, a wciąż cisza o premierze.

 

Ja bym na Twoim miejscu nie czekał, tylko grał dalej w obecną wersję P4, przy założeniu, że gra Ci się podoba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale trójka potrzebowała rimejku w kwestiach które zrimejkowane mają nie być więc równie dobrze i ta 4ka może dostać rimejk w przyszłości i kiedyś pewnie dostanie jak atlus będzie w dołku bo to łatwy hajs ale to pieśń przyszłości. Co do spolszczenia, piekło zamarzło żeby czytanka zabijanka o której kiedyś słyszało 5 osób dostawało pl napisy :pawel: 

Teraz beka z capcomu za brak pl w re i nintendo za totalą olewke jeszcze większa

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre promocje na gry Segi w Gamebillet, w tym megateny i persony

 

https://www.gamebillet.com/search?q=megami+tensei

https://www.gamebillet.com/search?q=soul+hackers

https://www.gamebillet.com/search?q=persona

 

Nocturne HD Remaster ~60zł lub 72zł Digital Deluxe 

Persona 5 Strikers Deluxe ~75zł

Soul Hackers 2 ~85zł podstawka, lub ~120zł Premium

 

Sklep sprawdzony, porządny, dystrybucja oficjalna, nie key-reseller.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

  

22 godziny temu, Beelzeboss napisał:

Megateny czy spin-offy zawsze maja wypas ost. Ja ostatnio lubie puscic muze z smt 4

 

jak gitarka wjezdza to jest grunge po całości :xboss:

 

 

Hallelujah :gachigasm:

 

Jedna z większych wad SMT4 - 90% walk z mobkami kończy się w 10 sekund, przez co utworki muzyczne nawet nie zdążą się dobrze rozkręcić.

 

 

Ogólnie ciężko mi wymienić jakiegoś Megatena, który miałby słaby, bądź przeciętny OST. Pamiętam każdy, w jakiego grałem, a na szczycie listy nadal pozostają u mnie gry z PS2. Digital Devil Saga to dla samego soundtracku bym sobie odświeżył. Oba Devil Summonery z Raidou również mile wspominam. Poza jakimiś pojedynczymi wyjątkami, to muzyka jest zdecydowanym atutem całej serii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Remake 1 i 2 to mokry sen nastoletniego Personiarza xD. 

41 minut temu, Beelzeboss napisał:

żeby zrobic remake to musieliby sie sporo napracowac. Pewnie zostawia stara gre z troche odswiezona grafa. Jezeli tak to dla mnie pass. Nie mogłem się wciągnąć w te gry na psp przez powolny system walki i wysoki random encounter rate.

Tylko full remake ma sens, inaczej to zagrają w to 2 osoby. 

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko jakoś ciężko mi uwierzyć, że Atlus, który w produkcji ma obecnie Metaphor, Persone 6, SMTVV, Persona 4 Remake, DLC do P3R, bodajże jakiś spinoff i teraz Persony 1 i 2 (z czego dwójka to dwie gry), zrobiłby w tym przypadku pełnoprawne remaki.

 

Raczej spodziewałbym się póki co wersji PSP w podbitej rozdzielczości, z drobnymi usprawnieniami. Tak, jak to zrobili z Persona 3 Portable.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...