Skocz do zawartości

Seria Megami Tensei


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś, to ten leak z megatenami, to chyba fejk był.

 

Źródło 4chan, więc w sumie można było się tego spodziewać. Ktoś zrobił upscalowanego screena w emulatorze 3DS i minimalnie przerobił fotkę.

 

Co nie znaczy, że SMT5 nie zmierza na blachę, oczywiście. Gorzej z czwórką. To już ten leak z P3 Remake jest bardziej wiarygodny.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Ogólnie to ten event był, ale nawet tych remasterów na nim nie zapowiedzieli, w ogóle nic o grach xD. Atlus nie umie w anniversary eventy, lol. 

Mówiłem xD nastawiać się na coś od atlusa to od razu wiadomo że człowiek się rozczaruje

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

P3P 100% czasu na Decku pękło dzisiaj. 

 

No mimo tak wielu lat to wciąż mega dobra gra. Fabularnie podobało mi się bardziej niż P4G czy P5/P5R i tutaj tkwi główny plus tej produkcji. Fabuła mroczna, ciekawa, że świetnym zakończeniem. 

 

Oczywiście systemy archaiczne (Tartarus mdły, ostatni boss padł mi na normalu na lvl 73 o dziwo za 2gim razem, ale walka trwala uwaga 50 minut, prawie jak jakiś superboss z innych jrpg xD), każda następna megatena lepsza, ale fabuła jest na tyle dobra, że w 2023 da się w to grać, a w trybie handheld nawet graficznie styl visual noveli z ręcznie malowanymi tłami mega dobrze daje radę. 

 

8/10 w 2023 (kiedyś pewnie dalbym coś kolo 9-9.5). Jest co remakować drogi Atlusie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No fabuła dalej może się podobać i być w topce serii, u mnie dalej scooby doo 4ka na pierwszym miejscu bo weszło idealne combo super miejscówka, super bohaterowie i morderstwa ale zaraz za tym trójeczka mimo tartakowej męczarni. Oby robili ten rimejk bo chętnie bym skończył sobie taką doyebaną wersje jeszcze raz

Odnośnik do komentarza

P5 Tactica

 

P3 Reload

 

Na razie Xbox + PC, ale myślę można bezpiecznie założyć, że będą to multiplatformy wszystko, włącznie ze Steamem i Switchem.

 

 

P3R wygląda fajnie, ale ten silnik P5 rozpoznam wszędzie (po tylu godzinach...). Ale dobrze, jak na Atlusa przystało wykorzystują istniejące już zasoby. Szkoda, że nie wygląda na to, aby miała powrócić żeńska protagonistka.

 

P5T już się śmieją, że wreszcie dostaniemy obiecywane wieki temu SMT x FE. :D Tak serio, spinoff, ale wygląda ok. Persona Q2 bardzo mi się podobała, jeśli chodzi o stylistykę, więc i w to kiedyś pewnie zagram, ale bez ciśnienia jakiegoś. Na premierę raczej na pewno nie kupię.

Odnośnik do komentarza

Skoro P5R wyszedł na NS, to i P3R ma spore szanse. Tym bardziej, że fani nintendo już w przypadku piątki zrobili Atlusowi burzę na przestrzeni lat, jak to żądają portu piątki. To nie Soul Hackers, który nikogo nie obchodzi, więc Atlus trochę igrałby z ogniem ignorując Switcha. A wszyscy wiemy, że fani N to nieobliczalny gatunek... :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał:

Atlus nie umie nawet posklejać platform do trailera

Raczej wynika to z tego, że dany trailer był robiony pod konkretnego wydawcę. W tym przypadku gry mają być ogłoszone na pokazie Xboxa, więc nic dziwnego, że tylko platformy MS pokazali. Z Personami 3-5 było to samo - chwilę później wydali już trailery dla innych platform. Chyba tylko na Switcha trzeba było trochę poczekać, ale i on dostał trailer w 30fps... :D

  • This 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Pupcio napisał:

Ja to czekam na info co z tym zajebanym tartarusem. Co prawda samo to że tak odpicowali graficzke mi wystarczy żeby przebrnąć przez to gówno ale jednak mocno licze że kompletnie go przebudowali

*cough*

 

:frog:

 

image.png.0b56e41a80ba01510cec74ceb475ade5.png

 

Nie no, przynajmniej wygląda to lepiej, niż monotonne korytarze, ale raczej bym się spodziewał czegoś w stylu Mementosa.

 

Mnie za to ciekawi, ile oryginalnej muzyki pozostawią, ile zremiksują, a ile będzie całkiem nowej. Co jak co, ale OST P3 zapadał w pamięci. Wiem też, że jestem jedyną osobą, która lubi potańcówki, ale akurat remiksy z P3 Dancing również były bardzo dobre.

 

PS. Te animacje menu mogą być świetne w stylistyce trójki :banderas:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...