Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

Kur'wa, faktycznie, przeoczyłem bo chyba po edicie było, no ale to że nam obu to samo do głowy przyszło to pokazuje że mógł sobie darować to śmieszkowanie biorąc pod uwagę jak do tej pory "koleżeńsko" traktował tę nagrodę xd

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Panowie z góry przepraszam że wam przyspamuje ale miałem przerwe w graniu prawie 8 lat i moją ostatnią  konsolą było ps2 a w ogóle jestem tak zacofany z ze nie umiem korzystać z shoutboxa(serio..)...zapytam krótko jak i czy w ogole moge grać za pomocą share play w fife 17 nie mając gry w ogóle na dysku? Wiem że pytanie moze jak dziadka co pamięta wojne ale juz mam swoje lata i po prostu nie ogarniam tej konsoli a mam ją juz miesiąc, Miejcie wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza

Najgorsza jedenastka tego sezonu jak na razie, wg goal.com.

 

Loris Karius (Liverpool)
Thomas Vermaelen (Roma), Chris Smalling (Manchester United), Javier Mascherano (Barcelona)
Andre Gomes (Barcelona), Renato Sanches (Bayern), Wayne Rooney (Manchester United), Geoffrey Kondogbia (Inter Mediolan)
Gabigol (Inter Mediolan), Paco Alcacer (Barcelona), Jese (Paris-Saint Germain)
 
Krychowiaka nie ma, pewnie grzeje ławę. Obecność Rooneya mocno dziwi, aż tak źle nie było, trochę liczb zrobił.
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem metodologii tego rankingu.

To są piłkarze, którzy zanotowali w bieżącym sezonie największy "zjazd" jeśli chodzi o formę, czy co to ma być?

 

Bo z regularnie grających stoperów w Europie na pewno są gorsi od Mascherano.

 

Raczej właśnie taki zjazd, jakichś sztywnych kryteriów nie ma, bo ciężko byłoby to wymierzyć. Pewnie jakaś zależność między dużym nazwiskiem a słabą formą.

 

Obecność takiego Gabigola też dziwna, bo praktycznie w ogóle nie grał, a sam de Boer powiedział że go nie chciał. Generalnie ten Inter przeklęty, jeszcze ten Kondgbia jak spuścił z tonu po byciu kozakiem we Francji. Aż dziwne że Joao Mario na razie sobie dobrze radzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ale kasa sie zgadzac bedzie jak nigdy

 

te mecze grupowe to bedzie krolestwo beki, raz ze pewnie wyniki beda hokejowe to w nietorych grupach na pewno beda sytuacje gdzie trzy druzyny zdobyly po 3pkt i przy tylko dwoch meczach dosc latwo bedzie zakonczyc nawet z tym samym bilansem bramkowym i co wtedy?

Odnośnik do komentarza

ale kasa sie zgadzac bedzie jak nigdy

 

te mecze grupowe to bedzie krolestwo beki, raz ze pewnie wyniki beda hokejowe to w nietorych grupach na pewno beda sytuacje gdzie trzy druzyny zdobyly po 3pkt i przy tylko dwoch meczach dosc latwo bedzie zakonczyc nawet z tym samym bilansem bramkowym i co wtedy?

Łysy sam mi odpowiedzial na ten dylemat - chce wprowadzic zasade ze w meczech grupowych na mundialu nie ma remisu xD jak mecz w grupie bedzie konczyc sie remisem od razu beda karne 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...