Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

CZEMU MI SIĘ TEN SKYRIM TAK TNIE DO CHOLERY?

 

Pobrałem Dawnguarda i Heartfire. Przez pierwsza godzinę było okej,potem paranoja...Co chwile przyciecia...Wszystkie autozapisy wyłączone,save 12mb

Odnośnik do komentarza

Na zachodnich forach pojawiają się głosy, że DG prawdopodobnie wyszedł ostatni właśnie dlatego, że nie zdołali go zoptymalizować i nie chcieli sobie robić złego PR-u. Ja i tak nie miałem zamiaru go ściągać, bo wampiry to nie moje klimaty, a póki co po patchu 1.8 Skyrim z DB i HF chodzi bez zarzutu, jest zdecydowanie lepiej niż przed patchem. Save 12MB, 130h....

Odnośnik do komentarza

Po 67 godzinach gry wpadła platynka a tu jeszcze tyle do roboty. Gra jest niesamowita, długo czekałem aż w końcu będę mógl w to zagrać. 

Z dodaktów kupiłem na razie tylko Hearthfire, ale czaje się na Dragonborna. Dawnguarda sobie odpuszczę. 

 

Co tu więcej opisać, nie mogę się doczekać kolejnej części ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bierz wersję na komputery, konsola jest słaba, po prostu. Sam na X360 przegrałem 50h, teraz kupiłem nowy komputer, kupiłem Skyrima na PC i to jest zupełnie inna gra. Płynne 60 fps, lepsze tekstury, mody, modyfikacja save'ów. Na konsoli to działa na granicy płynności.<br /><br />Fajne, że wreszcie dadzą reset perków, tego mi brakowało jak grałem dawno temu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Niestety to racja że na konsoli granie w skyrima mija się z celem. Pomijając już samą kwestię płynności dochodzą do tego mody które jeszcze bardziej przedłużają żywotność gry i ją upiększają.

Mój vid ze skyrima:

 

Czekam na następne elder scrollsy, na początku nie chciało mi się wogóle grać w skyrima ale później wsiąkłem.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do optymalizacji tej gry, czy patche które wyszły znacznie usprawniły bolączki wersji na PS-a, a co najważniejsze dla mnie czy są dalej spadki animacji. Zastanawiam się którą wersje kupić czy PC czy PS3.

 

Dzięki za informacje.

Wiadomo, że jeśli masz w kompa, który uciągnie Skyrima to nie ma się tu co zastanawiać i bierz wersję PC. Plusy już wymienili koledzy u góry.

Imo dla samych modów i 60fpsów warto brać wersje na piece.

Odnośnik do komentarza

ale pier.dolicie... ja bez tej super płynności i modów spędziłem jakieś 130 godzin za(pipi)istej przygody w świecie Skyrim i zapewne dojdą kolejne gdy zakupie DLC

 

No, ja 50h i co z tego? Wersja na PC wciąż jest lepsza, a jak raz zobaczysz jak ta gra powinna działać, to później na konsolową nie da się patrzeć.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ale czy ktoś tutaj zarzuca, że gra jest niegrywalna? Po prostu jeśli ktoś ma do wyboru wersję na PC albo na konsole, to nie ma co owijać w bawełnę, PC jest sporo lepsza. Nie znaczy to, że konsolowcy to frajerzy i nie da się w to grać, ale znaczy to tyle, że na PC jest lepiej. Po co to oburzenie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...