Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Mam problem z zaliczeniem questa „The Taste of Death”. Według wszystkich informacji wystarczy wejść do Silver-Blood Inn w Markarth i zagadać do Kleppra, który wspomina o problemach w Hall of Death. U mnie coś takiego nie ma miejsca. Jak idę do Hall of Death to obecny tam Verulus też nic nie robi tylko zagaduje na temat Arkay i nic więcej. Co się dzieje? Jak odpalić „The Taste of Death”?

Potrzebuję to zaliczyć bo brakuje mi ostatniego Deadryckiego artefaktu, który dostanę za skończenie tego questa (Ring of Namira) i potem wpadnie platyna. Zastanawiałem się nad odpaleniem któregoś z wcześniejszych stanów gry, ale wtedy musiałbym zbierać wszystkie od nowa, a na to szkoda mi czasu. HELP!

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Nie rozumiem o co chodzi i jaki jest sens robienia skilli Legendary - skoro to resetuje drzewo i spada do 15.

 

Z tego co tutaj napisali:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Thread:259039

 

wynika (a w każdym razie ja to tak rozumiem), że Legendary pozwalają nam levelować postać w nieskończoność, a w raz z kolejnym levelem dochodzą skill pointy. Czyli, ma to sens dopiero po wbiciu level cap i/lub wymaksowaniu na 100 każdej umiejętności. Dobrze rozumiem?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Masz skill, którego dużo używasz np. one-handed. Ładujesz w niego punkty albo i nie. Wraz ze wzrostem skilla wzrasta doswiadczenie wymagane do levelowania. Jak już używany przez Ciebie one-handed wzrosnie do 100, resetujesz go i zaczynasz go levelować od nowa dzięki czemu ponownie zacznie też wzrastać doswiadczenie od Twojego najpopularniejszego skilla.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Po skończeniu wątku głównego w Downgard (u mnie jako ostatnie DLC) gra zaczęła mocno szarpać, loadingi wydłużyły się trzykrotnie (!), a czas oczekiwania na XMB z save/load trwa wieki. Save 17MB. O dziwo na 300h zawiesiła mi się tylko ~5 razy. Może dlatego, że uniemożliwili rozrost baz w nieskończoność (czyszczenie kontenerów po 6 growych dniach poza domem) i zwalniają pamięć. Tylko co z tego jak to dalej jest sp*e... ;/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej pamięta ktoś czy do trofki Oblivion Walker czy jakoś tak trzeba mieć w skrzyni/przy sobie 15 itemy daedry? Problem w tym bo sprzedałem jeden item - Wabbajack i nie ma go już w sklepach, żeby odkupić XD A może wystarczy "być kiedyś" w posiadaniu danego itemu, żeby zaliczyło?

Na X nie trzeba było mieć wszystkich na raz w posiadaniu Edytowane przez Grzegorzo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie odnośnie LEgendary Edition. Aktualnie mam podstawkę i jakbym kupił wersję rozszerzoną na ps3 to czy sejwy będą działać z poprzedniej? Siostrzeniec miał podobną sytuacje z Fallout i wszystko było ok to może i teraz też? W końcu jedno i drugie to Bethesda.

 

 

 

edit. dobra dowiedziałem się, że powinno działać.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

A ja właśnie ogrywam Skyrima na PS3 i wcale nie jest aż tak źle. Grunt, że da się grać a sam design i możliwości wciąż powodują, że gra pochłania bez reszty. Zwłaszcza że ja sam nigdy wcześniej nie miałem styczności z tą serią tak na poważnie. Co prawda grałem kiedyś przez chwilę w Obliviona a dawniej w Morrowinda ale dopiero przy Skyrim wsiąkłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...