Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Na zachodnich forach pojawiają się głosy, że DG prawdopodobnie wyszedł ostatni właśnie dlatego, że nie zdołali go zoptymalizować i nie chcieli sobie robić złego PR-u. Ja i tak nie miałem zamiaru go ściągać, bo wampiry to nie moje klimaty, a póki co po patchu 1.8 Skyrim z DB i HF chodzi bez zarzutu, jest zdecydowanie lepiej niż przed patchem. Save 12MB, 130h....

Odnośnik do komentarza

Po 67 godzinach gry wpadła platynka a tu jeszcze tyle do roboty. Gra jest niesamowita, długo czekałem aż w końcu będę mógl w to zagrać. 

Z dodaktów kupiłem na razie tylko Hearthfire, ale czaje się na Dragonborna. Dawnguarda sobie odpuszczę. 

 

Co tu więcej opisać, nie mogę się doczekać kolejnej części ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bierz wersję na komputery, konsola jest słaba, po prostu. Sam na X360 przegrałem 50h, teraz kupiłem nowy komputer, kupiłem Skyrima na PC i to jest zupełnie inna gra. Płynne 60 fps, lepsze tekstury, mody, modyfikacja save'ów. Na konsoli to działa na granicy płynności.<br /><br />Fajne, że wreszcie dadzą reset perków, tego mi brakowało jak grałem dawno temu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Niestety to racja że na konsoli granie w skyrima mija się z celem. Pomijając już samą kwestię płynności dochodzą do tego mody które jeszcze bardziej przedłużają żywotność gry i ją upiększają.

Mój vid ze skyrima:

 

Czekam na następne elder scrollsy, na początku nie chciało mi się wogóle grać w skyrima ale później wsiąkłem.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do optymalizacji tej gry, czy patche które wyszły znacznie usprawniły bolączki wersji na PS-a, a co najważniejsze dla mnie czy są dalej spadki animacji. Zastanawiam się którą wersje kupić czy PC czy PS3.

 

Dzięki za informacje.

Wiadomo, że jeśli masz w kompa, który uciągnie Skyrima to nie ma się tu co zastanawiać i bierz wersję PC. Plusy już wymienili koledzy u góry.

Imo dla samych modów i 60fpsów warto brać wersje na piece.

Odnośnik do komentarza

ale pier.dolicie... ja bez tej super płynności i modów spędziłem jakieś 130 godzin za(pipi)istej przygody w świecie Skyrim i zapewne dojdą kolejne gdy zakupie DLC

 

No, ja 50h i co z tego? Wersja na PC wciąż jest lepsza, a jak raz zobaczysz jak ta gra powinna działać, to później na konsolową nie da się patrzeć.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ale czy ktoś tutaj zarzuca, że gra jest niegrywalna? Po prostu jeśli ktoś ma do wyboru wersję na PC albo na konsole, to nie ma co owijać w bawełnę, PC jest sporo lepsza. Nie znaczy to, że konsolowcy to frajerzy i nie da się w to grać, ale znaczy to tyle, że na PC jest lepiej. Po co to oburzenie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...