Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak elegancko jak co 10 minut sejvowałem na wypadek gdyby gra zdecydowała się nagle wykrzaczyć do dasha?

 

 

i ten (pipi)y quest dla bractwa kiedy

 

do usranej smierci czekałbym zamknięty w trumnie z mumią gdybym po 15 minut nie przeczytał, że jest to bug i należy przeładować grę i spróbować ponownie

 

Odnośnik do komentarza

Mam Skyrima. Co mogę oczekiwać?

Po pierwsze - "czego" :D

A oczekiwać możesz przepięknego, otwartego świata, z masą opcjonalnych lokacji, które skutecznie będą odrywać Cię od wątku głównego i powodować częste zbaczanie z obranej wcześniej trasy. Jak na Bethesdę, graficznie jest zaskakująco ładnie, urzekają zwłaszcza ośnieżone góry i wszelkiego rodzaju mokradła, przykryte delikatnym welonem utkanym z mgieł - cudny widok.

Masa questów, tony książek do przeczytania, świetny system rozwoju postaci (nie słuchaj Yano, "króla sztyletów" ^_^ ) i epickie starcia ze smokami.

Po wszelkich patchach spokojnie można grać, ja bez problemów wbiłem platynkę, więc jest OK :)

Odnośnik do komentarza

Wredny z tym dobrym system rozwoju postaci to poleciałeś hehe, jest trochę bez sensu a przy okazji gra ma level scalling przeciwników co robi z gry trochę bezsensowne rpg. Co do epickich starć z smokami to w Dark Soulsie można powiedzieć, że takie są a nie Skyrimie gdzie polegają tylko na chaotycznym waleniu w smoka z łuku lub topora przy pomocy shouta przygwożdzającego. Gra jest spoko, ale jest duzo więcej dobrych gier rpg. 

Odnośnik do komentarza

Nadmiarowy loot sprzedawalem a czesc rzeczy skladowalem w szafce przy ognisku w domku w Whiterun :D bo blisko do kowala stamtad mialem. A sposob na gre najlepiej znalezc samemu i spedzic w niej przez to mase h. Tez popelnialem bledy ale przynajmniej jest satysfakcja konkretna. Ogolnie to Luk wymiata z czasem ale jak chcesz walczyc wrecz to spoko:)

 

Wychodze z tematu bo juz zaczyna mnie kusic zeby zaczac grac XD

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nabiłem ponad 65 h i jest świetnie. Wielki i piękny świat, mnóstwo lokacji i questów, wpadająca w ucho muzyka, satysfakcja z eksploracji i "to coś" co nie pozwala się oderwać od konsoli. Łuk jest faktycznie najlepszą bronią, czarów mało używam, a shouty ze dwa-trzy. Dodatki - Dawnguard taki sobie, wampiry coś nie wypaliły (jedyny plus to Serana jako kompan), ale Dragonborn ma ekstra klimat i wizyty w innym wymiarze zapadają w pamięci. Gra nie ma bugów, spadków animacji, nie tnie, dopracowany produkt i świetna zabawa.

Odnośnik do komentarza

Gra nie ma bugów, spadków animacji, nie tnie, dopracowany produkt i świetna zabawa.

 

Zabawny post chociaż może faktycznie tak jest, to ciężko uwierzyć aby gra od bethesdy była dopracowana. Chociaż w sumie minęlo 5 lat od premiery to może hehe.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Na PS3  grając na premierę przeżywałem wszystkie katusze. Znikające save'wy,  nieskończona książka dająca lvl , zawieszające  cała grę pływanie itd. Może naprawili jakieś 90% ale boję się podejść  do tego potworka na bliżej niż na kilometr.

Odnośnik do komentarza

Jak nie nabiles zbyt wielu godzin to mozesz miec wszystko ok jezeli chodzi o wydajnosc. Gierki bethesdy maja problem ze zwalnianiem pamieci i jak masz poodkrywane duzo miejscowek itd to wtedy gra potrafi mocno chrupac i dlugo sie wczytywac. Nawet na mocnych PC wystepuja te problemy, na szczescie jest troche modow, ktore to usprawniaja

Odnośnik do komentarza

Ja także nie uświadczyłem jakiś rażących błędów. Pewnie było ich sporo przy premierze pod koniec 2011. Wiedźmin 3 miał przecież podobną sytuację. Teraz po tych przeszło 25 gb łatki coś tam usprawnili chociaż niektóre błędy wciąż są widoczne. Ale to post na inny temat. 

 

A w Skyrimie na premierę serio smoki w tył leciały czy to jakiś tani mit? Chodzi mi o wersje konsolowe. 

Odnośnik do komentarza

Jakkolwiek głupie by nie było cokolwiek, co byś wymyślił na temat Skyrim, to prawdopodobnie tak właśnie w grze się kiedyś działo - nie ma tu miejsca, by opisywać wszelkie śmiesznostki i bugi z gatunku bardziej wkoorviających. W każdym razie teraz już można grać w miarę komfortowo, ale na pewien czas po premierze musiałem odstawić grę, bo grać się nie dało (tragiczne spadki animacji - takie wręcz graniczące z freezem). Było, minęło, gra połatana, i choć nie jest tak różowo, jak stara się nam to przedstawić kolega Rudiok (choć grał wciąż niewiele, więc naiwność podyktowana jest brakiem doświadczenia), to na pewno z ostatnich gier Bethesdy (F3, F:NV, Skyrim) jest to najlepiej zoptymalizowany tytuł na PS3 - co prawda po wielu sporych łatkach, ale zawsze...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...