Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam - nie po to twórcy gry włożyli tyle pracy w wygląd itemów, żebym mógł jedynie podziwiać ekwipunek trzymany w rękach postaci :P

 

Do tego widok tpp daje większy ogląd sytuacji podczas walki (no i nie sądzę żebyś mógł jeździć konno w trybie fpp, a ciągłe przełączanie między tpp/fpp zaburzy prawidłową immersję).

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko dużo lepiej walczy się FPP. W Oblivionie można jeździć FPP więc to raczej TPP jest tą mniej "klimatyczną" opcją.

 

Menu ekwipunku wygląda może i schludnie, ale to przeglądanie modelu 3D każdego z osobna nie będzie praktyczne. Brakuje jakiejś prostej listy, bo przewijanie się przez to (biorąc pod uwagę ilość śmieci w TES) może być problemem.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Odpoczynek we własnym domu/łóżku którego jest się właścicielem daje ci status "well rested" podczas którego skille lecą szybciej. Dekorować na pewno będzie można biorąc pod uwagę, że prawie każdy przedmiot można podnieść i przenieść. I z tego co pamiętam w Oblivionie dało się kupować jakieś meble do domu itd. Nie są to Simsy, ale chyba wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza

Meble to jedynie kosmetyczny bzdet, bardziej interesowałoby mnie zaopatrzenie "lokalu" w jakieś przydatne "gadżety" (kuźnia dla przykładu), co bym nie musiał w nocy włamywać się do domu lokalnego kowala, w celu wykucia jakiegoś żelastwa...

 

Tak czy siak, od jutra zapominam o Skyrim'ie i zanurzam się w świat Dark Souls :D

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Takie bardziej funkcjonalne domki doszły w Oblivionie w DLC dopiero chyba. Z tego co mi się wydaję w Morrowindzie z kolei były już na miejscu. Jestem dobrej myśli tzn. spodziewam się, że będziemy mogli kupić sobie chałupę, a następnie upchać w niej i kuźnię, i przyrządy alchemiczne, i ołtarz do zaklinania broni.

 

Ale jeżeli nie to płakać też nie będę, szczególnie że nie zamierzam ładować perków w te umiejętności.

Odnośnik do komentarza

w falloucie dodali w domu kilka opcji typu wlaznie warsztat itp, nie obrazil bym sie za takie rzeczy (albo chociazby palenisko do gotwania itp) , nie wymagam wiele, wrecz nie chcial bym zeby jakas chata byla jednoczesnie kuźnią siedziba alhemika, magika i jeszcze z basenem dla jaszczuroludzia, powinno byc prosto i z fasonem, jedynie z drobnymi bajerami , nie przepakowane ;)

Odnośnik do komentarza

Domy w oblivionie byly swoistym magazynem, w szafkach po prostu itemy sie nie resetowaly, a poza domem tak. yano w tes'ie nie ma czegos takiego jak save point ;) saveujesz kiedy chcesz. Teraz przyrzadow alchemicznych nie mozna nosic ze soba i mikstury bedzie mozna wazyc tylko w okreslonych miejscach. podejrzewam ze bedzie mozna w swoim domu zrobic laboratorium, lub inne miejsce do craftowania.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Tam dokładnie pada tekst "będziemy walczyć o to, żeby wydać w przyszłym roku wersję GOTY po polsku".

 

Problemem Cenegi są podobne jakieś dziwne umowy z wydawcami gier, którzy nie zaznaczają czy w przyszłości mają wydać jakieś DLC do swoich tytułów i ewentualnie ile ich będzie, przez co dystrybutor nie jest na to odpowiednio przygotowany.

Odnośnik do komentarza

o fajnie , jedno z nich dotyczy kupna domu, mam nadzieje że ten dom bedzie mozna jakos dekorowac itp, lubie takie smaczki, fajnie jak by mial jakies dodatkowe funkcje, a nie tylko savepoint/odpoczynek

 

Ja zawsze na półkach układałem sety zbroi i broni. Dreadowe, Szklane, Dwemerowe itd. Unikalne, specjalne itd. Nie mogło zabraknąć tego i w tej części.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...