Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gre pewnie bede mial w dzien premiery ale martwia mnie troche te "innowacje", czyli mozliwosc blokowania tyko tarcza, dual wielding ktorym sie tak chwalili traci na efektywnosci bez jakiegos bloku lub chociazby kontry, podobnie z bronia 2 reczna, no i oczywiscie lucznictwo jako skill dla wojownika a nie kogos kto preferuje bardziej dyskretne podejscie do tematu, nie wiem kto wpadl na te pomysly ale z dupa na glowe sie zamienil chyba, mimo wszystko czekam z wywieszonym jezorem.

Odnośnik do komentarza

To, że łucznictwo jest w grupie skillów dla woja to przecież nic nie znaczy. To jest w tej grze piękne. Jesteś kim chcesz i jedyne co cię definiuje to jakich skillów używasz. Nie ma podziału na klasy.

 

Przy dualu nie można blokować, ale przy broni 2h też? Myślałem, że przy 2h jest jakiś blok czy coś. W każdym razie ja i tak planuję grać 100% magiem, więc będę sobie stawiał tarcze z Alteration ;)

Odnośnik do komentarza

Mówiąc delikatnie, nie darzę sympatią Bethesdy (a trolla Todd'a wręcz nie cierpię), ale niezaprzeczalnym faktem jest, że Skyrim będzie nową jakością w znajdującym się w stagnacji gatunku RPG (pseudo Fallout'y i inne g*wna pokroju DA, kosztowały mnie dużo nerwów :verymad: ).

 

Czas na świeży tytuł, czas na ciekawą historię, czas na solidny system, czas na Skyrim!

A ja cofam wszystko to, co wcześniej napisałem, Skyrim to, po raz piąty to samo - ot, po prostu kolejna część TES, z wszystkimi jej zaletami i wadami. W skrócie: jeśli nigdy nie przepadałeś za tą serią (tak jak ja) to Skyrim tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Nowy materiał bez tego całego pier.dolenia z GTTV, ale za to z komentarzem totalnych ignorantów serii.

 

LINK

 

@stoodio

Nie da się ukryć, że jest to pewien specyficzny rodzaj gier. Nie wiem czego się spodziewałeś, ale wiadomym od początku było to, że formuła rozgrywki się nie zmieni. Deweloperzy ulepszą gameplay, grafikę, wprowadzą nowych przeciwników, nowe przeszkadzajki, ale to nadal będzie TES - gra w której robiisz co chcesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla porównania oblivion to 4 gb a jak wielki świat. Elder scrolle nie mają super cud filmików i scenek jak w liniowych tytułach co zabierają mnóstwo miejsca. Nowy silnik graficzny który podobno dobrze kompresuje dane itd. można wymieniać.

 

to Pete Hines, “6 gigs: New engine & we’re much better at compression (art/voice/data). It’s huge yet more optimized than we’ve had before. And faster.”

Edytowane przez Xantu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...