Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam :] Najlepiej zamówić przesyłkę z odbiorem w danym punkcie w mieście - dociera najczęściej następnego dnia przed południem, a dostawa kosztuje coś 3 zeta... Wiedźmina 2 dostałem od nich kilka dni przed premierą :) Aha i mimo posiadania bardzo dobrego komputera (zmodyfikowanego właśnie ze względu na Geralta), wybieram Skyrima na PS3, bo po prostu wolę grać na konsoli, a siedząc przy kompie cały dzień nie mam ochoty spędzać przy nim wieczorów. Pal licho gorszą grafię, sandoboxy są wręcz stworzone do tego, by rozsiąść się wygodnie na kanapie, popijać piwko & zwiedzać świat przygotowany przez twórców. I właśnie na tą możliwość cieszę się najbardziej :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja też zazwyczaj wątek główny łykam jako ostatni, ale tym razem chyba tak nie będzie. Bez poruszenia main questa, nie będzie smoków na świecie, a to dużo straconej frajdy.

 

@stoodio

Ten opis, poza smokiem, był już opisywany w jednym z licznych preview czy innych hands-onów, które czytałem. Nic sobie nie wymyśliłem ;)

Odnośnik do komentarza

Nieważne z jakiej wersji były to fragmenty to i tak te ziejące ogniem smoki od samego początku robiły na mnie wrażenie. Skyrima kupię na bank. Może nie teraz ale na początku przyszłego roku i specjalnie wezmę sobie urlop. Bo takie gry pochłaniają bez reszty. Ostatnio nawet chciałem zaliczyć Obliviona jednak już jest to za stara gra i nie zrobiłaby na mnie wrażenia, choć z pewnością nadal potrafi wciągnąć. Mimo wszystko poczekam do Tamriel.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

@stoodio

Ten opis, poza smokiem, był już opisywany w jednym z licznych preview czy innych hands-onów, które czytałem. Nic sobie nie wymyśliłem ;)

Właśnie o to chodzi - cytujesz subiektywny opis, zabieg podobny do tego co swojego czasu uprawiał Zax, rozpływając się nad F3 i pisząc o czymś co miało miejsce jedynie w jego głowie :P

 

W skrócie - będzie padał śnieg i będzie smok, ale nie będzie to do końca wyglądało tak jak to opisano.

 

Zmykam z tematu, bo robi się niezwykle nieprzyjemnie - strasznie się nakręcacie.

 

Pro TIP: Nie łykajcie wszystkiego co mówi Todd Howard, koleś koloryzuje jak najęty, gracze powinni go kiedyś rozliczyć za te wszystkie ściemy... :whistling:

Odnośnik do komentarza

 

Zmykam z tematu, bo robi się niezwykle nieprzyjemnie - strasznie się nakręcacie.

 

Pro TIP: Nie łykajcie wszystkiego co mówi Todd Howard, koleś koloryzuje jak najęty, gracze powinni go kiedyś rozliczyć za te wszystkie ściemy... :whistling:

 

Hehe racja ale przy tym, co się dzieje w przypadku GTA V to tutaj to jest małe piwo.

Odnośnik do komentarza
Zmykam z tematu, bo robi się niezwykle nieprzyjemnie - strasznie się nakręcacie.

Nieprzyjemny to jest skrajny w pesymizm w każdym aspekcie. Nieprzyjemne jest też to, że mnie lepiej nazwać Morrowindowym geekiem, a Howarda krasomówcą. Tak jak by przez ostatnich 10 lat Bethesda nie udowodniła już, że potrafi stworzyć dzieło unikalne.

 

Przecież kolega wytłumaczył jasno, że nie podnieca się nie wiadomo czym, tylko potwierdzonym elementem gameplayu. Zresztą pisałem już przecież - takie efekty pogodowe istniały już w Morrowindzie, prawie 10 lat temu! Tym bardziej nie rozumiem, czemu podobny motyw Twoim zdaniem nie miałby się pojawić w Skyrim.

 

Kolejna sprawa - o Oblivionie i F3 można mówić choć co, ale jakkolwiek by nie było, to są to naprawdę wielkie, świetne, unikalne i cudowne tytuły. Mimo swoich niedoróbek. Nie wiem skąd raptem te pojazdy na Bethesdę. Przecież nikt nie oczekuje gruszek na wierzbie, a po prostu kolejnego, wielkiego RPGa, który wessie nas na kilkaset godzin. A że tak będzie, to nie ulega wątpliwości.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

teoretycznie mega burza śnieżna jest spokojnie mozliwa do wykonania - obcięcie widocznosci niby-mgłą jak w silent hill, wrzucenie przelatujacego sniegu i jakichs powiewów + dobry dzwięk i ta scena mogla by serio wygladac jak te opisy, chetnie bym to zobaczyl na jakimś malym kawalku lokacji (bo nie chcial bym calej lokacji na ślepo, z widocznością 2 metry, przemierzać). no i w sumie ejszcze wypadalo by zrobić śnieg po kolana

 

ale ja też troszke wątpie czy zobaczymy aż taką burze, raczej bedzie taka jaka juz byla widoczna na trailerach w tych "śniegowych fragmentach"

Odnośnik do komentarza

@stoodio

Ten opis, poza smokiem, był już opisywany w jednym z licznych preview czy innych hands-onów, które czytałem. Nic sobie nie wymyśliłem ;)

Właśnie o to chodzi - cytujesz subiektywny opis, zabieg podobny do tego co swojego czasu uprawiał Zax, rozpływając się nad F3 i pisząc o czymś co miało miejsce jedynie w jego głowie :P

 

W skrócie - będzie padał śnieg i będzie smok, ale nie będzie to do końca wyglądało tak jak to opisano.

 

Zmykam z tematu, bo robi się niezwykle nieprzyjemnie - strasznie się nakręcacie.

 

Pro TIP: Nie łykajcie wszystkiego co mówi Todd Howard, koleś koloryzuje jak najęty, gracze powinni go kiedyś rozliczyć za te wszystkie ściemy... :whistling:

 

Grałem dzisiaj u ziomka i miałem podobną akcję. Wychodziłem z jakiś ruin, zamieć mega, ledwo co widać, wiatr słychać w słuchawkach, cisza. Nagle ryk, jak się osrałem. Rozglądam się nerwowo, ale nic nie widzę i nagle... smok przeleciał nade mną. Masakra.

Odnośnik do komentarza

Grales, ale na czym? Torrent version na PC? :> no i jak to wyglada? Skok wzgledem Obli/Falla widoczny??

Na Xie. Skok gameplayowo jest, nie da się przejść spokojnie ulicą żeby cię nie zaatakowało 10 różnych questów. Dodatkowo przez te Radiant Story, ta gra się nigdy nie kończy. Jedyny zarzut to grafika, tekstury są naprawdę okropne. No i bugi, które się zdarzają od czasu do czasu. Chociaż ziomek złapał jednego takiego konkretnego, że nie może sobie nikogo wynająć do pomocy.

 

Wystarczy powiedzieć, że nabite ma około 35 godzin, a nie był jeszcze we wszystkich głównych miastach ;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Grales, ale na czym? Torrent version na PC? :> no i jak to wyglada? Skok wzgledem Obli/Falla widoczny??

Na Xie. Skok gameplayowo jest, nie da się przejść spokojnie ulicą żeby cię nie zaatakowało 10 różnych questów. Dodatkowo przez te Radiant Story, ta gra się nigdy nie kończy. Jedyny zarzut to grafika, tekstury są naprawdę okropne. No i bugi, które się zdarzają od czasu do czasu. Chociaż ziomek złapał jednego takiego konkretnego, że nie może sobie nikogo wynająć do pomocy.

 

Wystarczy powiedzieć, że nabite ma około 35 godzin, a nie był jeszcze we wszystkich głównych miastach ;)

Hooooooooooooold it !!!!, Jak to paskudna grafika? Przecie ona na filmikach z x360 wyglada zacnie. Prosze sie wytlumaczyc i przyrownac do jakies gry, zebym mial odniesienie :P

Odnośnik do komentarza

Grafika nie jest brzydka. Daleka widoczność, zmienne warunki pogodowe (zorza polarna :wub: ). Po prostu tekstury z bliska są słabe. Nigdy nie byłem wielkim znawca technikali, ani też nie patrzyłem na grafikę więc nie potrafię tego do niczego przyrównać. W tej grze jednak, aż mnie to zakłuło w oczy.

 

W każdym razie, byle do piątku ;]

 

PS: Nie słyszałem criminal scum ;(

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Obli na PS3 podobno był o wiele lepiej zoptymalizowany, niż wersja na X360. Tym bardziej dziwne, że F3 i F:NV hulające na tym samym silniku, to festiwal bugów i ciągłych zwiech konsoli :(

Też chcę i wolę grać na PS3, ale czekam na pierwsze recenzje i relacje (przede wszystkim dotyczące stabilności).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...