Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem tylko w 2 i moje top 3 postaci z drużyny to :

 

1. Samara

2. Garrus Vakarian

3. Tali Zorah

 

 

Mam pewien dylemat moralny

mianowicie, zastanawiam się czy dobrze postąpiłem rozwalając bazę collectors w pizdu? W trakcie gry nabrałem trochę zaufanie do IM i powoli zacząłem wierzyć, że Cerberus faktycznie działa na korzyść ludzkości, ale ta nie wiem, jaką użyteczną technologie można było od nich wyciągnąć.

 

Odnośnik do komentarza

Grałem tylko w 2 i moje top 3 postaci z drużyny to :

 

1. Samara

2. Garrus Vakarian

3. Tali Zorah

 

 

Mam pewien dylemat moralny

mianowicie, zastanawiam się czy dobrze postąpiłem rozwalając bazę collectors w pizdu? W trakcie gry nabrałem trochę zaufanie do IM i powoli zacząłem wierzyć, że Cerberus faktycznie działa na korzyść ludzkości, ale ta nie wiem, jaką użyteczną technologie można było od nich wyciągnąć.

 

 

Ja ją zostawiłem, pomyślałem, że tak będzie lepiej;D Ale wszystko wyjdzie w praniu w 3 części co i jak.

Odnośnik do komentarza

Mirandy rządzi. Ja też nosze ten bajer na twarzy Shepardem.

 

Tak w ogóle to cały czas przecieram jeszcze oczy ze zdumienia, że włączam PS3 i odpalam na nim Mass Effect 2. Za każdym razem przypominam sobie jeszcze te hasła po premierze w zeszłym roku, że sonyslaves (idiotyczne hasło) mogą zapomnieć o kosmicznej odysei Sheparda i niech sobie idą grać dalej w swoje Kilzony i Anczartedy ;)

 

Ale to taka mala dygresja.

Odnośnik do komentarza

Troszke zabugowana jest wersja na PS3. Dzwiek urywa czesto, wieksze problemy z utrzymaniem plynnej animacji no i mialem juz jedna zwieche. Przynajniej oswietlenie poprawione :) Tak czy inaczej po raz kolejny wsiaklem. Skonczylem juz ta gre 3 razy na 360tce, a teraz grajac w wersje na PS3 nadal ciesze sie jak male dziecko :woot: Genialny tytul.

Odnośnik do komentarza

Czy wraz ze wzrostem lvl postaci wzrasta też poziom przeciwników ?

 

Niet, z tego co się orientuję przeciwnicy stają się w ch silniejsi jeśli grasz ng+ zimportowanym shepardem z me2, podczas normalnej gry nie

Czyli lepiej grać na Insanity za pierwszym podejściem?Czy za drugim na ng+ ten importowany Shephard dużo pomaga?

Edytowane przez gandi77
Odnośnik do komentarza

Czy wraz ze wzrostem lvl postaci wzrasta też poziom przeciwników ?

 

Niet, z tego co się orientuję przeciwnicy stają się w ch silniejsi jeśli grasz ng+ zimportowanym shepardem z me2, podczas normalnej gry nie

Czyli lepiej grać na Insanity za pierwszym podejściem?Czy za drugim na ng+ ten importowany Shephard dużo pomaga?

Tak,ale jeśli wcześniej skończyłeś grę na łatwiejszym poziomie. Przy NG + jest jeszcze trudniej. Zrób sobie dwa oddzielne sejwy. Na jednym skończ np. na Veteranie,a na drugim zacznij od początku grę na Insanity. Ale nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś od razu grał na Insanity najwyżej troszeczke się pomęczysz ;)

Odnośnik do komentarza

Wiesz, co z tego co gram do tej pory to gra jest plynniejsza od dema a na te powierzchnie nie zwrocilem uwagi :P

 

Jednak co to za gra, ktora kusi tych, ktorzy wymasterowali ja juz na X360 a teraz chca na PS3. Ten port jest dla tych, ktorych ominela gra, a polowa osob a tym forum ogrywa ja po raz kolejny, na drugiej platformie. Sick! ;)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki tu jest też do wykorzystania kod na Cerberusa jak było to na x360 czy każdy może z niej korzystac?

Miałem ME2 na x'a ale sprzedałem konsolę i nie zdążyłem wymasterowac gry tak jakbym chciał i przymierzam się do ponownego kupna :).

Każdy kto kupi grę przez PSN (nawet ze składki), lub jest pierwszym właścicielem wersji pudełkowej.

 

 

 

P.S.No, rzeczywiście jest w tej grze coś takiego, ze mimo ukończenia jej na x-ie(wszystkie wątki poboczne, wszystkie ulepszenia),gram ponownie na PS3 :)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki tu jest też do wykorzystania kod na Cerberusa jak było to na x360 czy każdy może z niej korzystac?

Miałem ME2 na x'a ale sprzedałem konsolę i nie zdążyłem wymasterowac gry tak jakbym chciał i przymierzam się do ponownego kupna :).

Kupujac pudelkowa wersje masz kod na siec Cerberusa do wykorzystania. Kupujac przez PSN czy w skladce kodu nie ma i w przypadku skladki wszystkie 5 osob maja pelna wersje z dzialajaca siecia Cerberusa.

Odnośnik do komentarza

Jestem wlasnie na

Haestrom, mam misje zeby zrekrutowac Tali

 

i po prostu nie da sie grac ... animacja tak zarywa ze szkoda gadac. To nie jest jest lekko zwalniajacy framerate tylko autentycznie 1 klatka na sekunde. Jedno wielkie WTF ??? Obrot w okol wlasnej osi zajmuje mi kilka sekund i kompletnie nie da sie grac, szczegolnie na insanity. Jezeli ta czkawka nie przejdzie sama, badz po zaladowaniu ostatniego sejwa to nie mam pojecia jak niby przez to przebrnac.

 

EDIT: Ponowne ladowanie i zrestartowanie konsoli nic nie pomoglo. Na szczescie udalo mi sie uniknac tego klatkowania cofajac sie troche do tylu. Gdy rozwalilem wszystkich i moglem zasejwowac dopiero poszedlem do przodu. Nawet bez przeciwnikow lekko framerate zwolnil w tym nieszczesnym miejscu. Troszke beznadziejna sprawa, no ale dobrze ze mozna jakos to obejsc.

Edytowane przez Ins
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...