Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe porownanie:

 

http://www.gameblurb.net/featured/versus-mass-effect-2-screenshot-comparison/

 

Na PS3 lepsze oswietlenie, ale twarze niestety gorzej wykonane.

 

PS. Kiedy bedzie demko na naszym rynku ? Chcialbym sam sprawdzic jak to wyglada w praniu.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

A ja właśnie skończyłem ufffffffffffffff, nie chcę ściemniać ale dobrą ponad godzinę mi zajęło. Baa blisko dwie godziny ;].

 

CO ZA DEMO, co za gra co za fucking headshot prosto między oczy ;p.

 

Z trzech dzisiejszych dem wybrałem ME2 jako pierwsze i z jednej strony żałuję ;p. Bo po pierwsze jak na razie nie mam ochoty nawet sprawdzać pozostałych a po drugie nie wiem, naprawdę nie wiem ale albo pójdę na dworzec zarobić :P albo ... nie wiem. Ale ME2 muszę nabyć w styczniu innej opcji nie widzę.

 

Tak powinno wyglądać demo każdej gry: długie, dosadne, konkretne a najważniejsze po skończeniu jego człowieka aż skręca/wygina się na fulla.

 

Najbardziej obawiałem się, że jedynkę skończyłem dawno temu i mało będę pamiętał ale jest dobrze nawet bdb. Wszystko sukcesywnie, stopniowo przypominam sobie w ogóle już w demie na samym początku jest tak mini, mini, mini skrót jedynki ;].

 

W ogóle co za początek, gra przywala z grubej rury nie ma cackania-pie.przenia od razu zaczyna się "epickość i parę mindfucków". Po samym demie pytań mam więcej niż po skończeniu pierwszej części czy przed zagraniem dwójki. To mi się podoba, że od razu zostajemy wrzuceni na głęboką wodę szkoda tylko, że w demie wycięli "epizod-początek" z Człowiekiem Iluzją no ale to zrozumiałe w sumie.

 

Co do samej mechaniki mi tam jak najbardziej odpowiada, wiedziałem jaki był ME a mniej więcej spodziewałem się jaki będzie ME2. Wystarczy nie nastawiać się mega rpg-a w sensie technicznym ale nazywanie ME2 strzelanką to chyba też duże przegięcie.

 

Jeżeli chodzi o stronę techniczną czasami lekko coś przytnie i pojawi się minimalny screan tearing ale ryra mnie to po całości.

Mi się tam jak najbardziej podoba graficznie.

 

W każdym bądź razie walić to i walić (ironicznie), że nie ma nowego Kotora jest za to Efekt Masy ;]. Chyba nie dziwię się już, że dużo posiadaczy Xboxa wybiera ME2 jako grę roku i jest nim tak zachwycona ja już po samym demie jestem szczęśliwy jak małe dziecko.

 

Dziękuje BioWare i EA, że dostaniemy taką grę.

 

Dosłownie i w przenośni styczeń to będzie "kosmiczny" miesiąc: ME2 i DS2 ;p.

 

PS. Aha i dzięki, że nie będzie dubbingu - voice acting angielski cudooo.

Martin Sheen wymiata.

 

"One very specific man" (pipi)a ale to będzie przygoda ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

w tym demie mam rozumieć jest sam początek gry?

i ja nadal go nie mam na swoim psn;/

Bo update PSS jest przeważnie koło godziny 18 lub 19.

 

Osoby które mają prawdopodobnie ściągały z kont US

 

Może ktoś potwierdzić czy da się wyłączyć ten początkowy filmik żeby nie oglądać nic co mogłoby robić za spoiler??

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

A ja właśnie skończyłem ufffffffffffffff, nie chcę ściemniać ale dobrą ponad godzinę mi zajęło. Baa blisko dwie godziny ;].

 

CO ZA DEMO, co za gra co za fucking headshot prosto między oczy ;p.

 

Z trzech dzisiejszych dem wybrałem ME2 jako pierwsze i z jednej strony żałuję ;p. Bo po pierwsze jak na razie nie mam ochoty nawet sprawdzać pozostałych a po drugie nie wiem, naprawdę nie wiem ale albo pójdę na dworzec zarobić :P albo ... nie wiem. Ale ME2 muszę nabyć w styczniu innej opcji nie widzę.

 

Tak powinno wyglądać demo każdej gry: długie, dosadne, konkretne a najważniejsze po skończeniu jego człowieka aż skręca/wygina się na fulla.

 

Najbardziej obawiałem się, że jedynkę skończyłem dawno temu i mało będę pamiętał ale jest dobrze nawet bdb. Wszystko sukcesywnie, stopniowo przypominam sobie w ogóle już w demie na samym początku jest tak mini, mini, mini skrót jedynki ;].

 

W ogóle co za początek, gra przywala z grubej rury nie ma cackania-pie.przenia od razu zaczyna się "epickość i parę mindfucków". Po samym demie pytań mam więcej niż po skończeniu pierwszej części czy przed zagraniem dwójki. To mi się podoba, że od razu zostajemy wrzuceni na głęboką wodę szkoda tylko, że w demie wycięli "epizod-początek" z Człowiekiem Iluzją no ale to zrozumiałe w sumie.

 

Co do samej mechaniki mi tam jak najbardziej odpowiada, wiedziałem jaki był ME a mniej więcej spodziewałem się jaki będzie ME2. Wystarczy nie nastawiać się mega rpg-a w sensie technicznym ale nazywanie ME2 strzelanką to chyba też duże przegięcie.

 

Jeżeli chodzi o stronę techniczną czasami lekko coś przytnie i pojawi się minimalny screan tearing ale ryra mnie to po całości.

Mi się tam jak najbardziej podoba graficznie.

 

W każdym bądź razie walić to i walić (ironicznie), że nie ma nowego Kotora jest za to Efekt Masy ;]. Chyba nie dziwię się już, że dużo posiadaczy Xboxa wybiera ME2 jako grę roku i jest nim tak zachwycona ja już po samym demie jestem szczęśliwy jak małe dziecko.

 

Dziękuje BioWare i EA, że dostaniemy taką grę.

 

Dosłownie i w przenośni styczeń to będzie "kosmiczny" miesiąc: ME2 i DS2 ;p.

 

PS. Aha i dzięki, że nie będzie dubbingu - voice acting angielski cudooo.

Martin Sheen wymiata.

 

"One very specific man" (pipi)a ale to będzie przygoda ;].

 

Skąd ty bierzesz to energię na podniecanie się to ja nie wiem ^_^

 

Ja się odniosę tylko do grafiki...praktycznie nie ma żadnej różnicy względem rocznej edycji na Xboxa 360,a szkoda :( Główny wątek skończyłem już dwa razy na Xboxie,więc robię sobie duże nadzieje na te dołączone do gry DLC...kuzyn nieźle mnie na nie nakręcił,bo podobno dwa ostatnie to są naprawdę świetne :P

 

w tym demie mam rozumieć jest sam początek gry?

i ja nadal go nie mam na swoim psn;/

Bo update PSS jest przeważnie koło godziny 18 lub 19.

 

Osoby które mają prawdopodobnie ściągały z kont US

 

Może ktoś potwierdzić czy da się wyłączyć ten początkowy filmik żeby nie oglądać nic co mogłoby robić za spoiler??

Niestety nie da się,ale może da się go wyłączyć jak przejdzie się demko...nie wiem,bo gdy robiłem drugiego questa w demku to konsola zaliczyła zwieche :turned:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

No kurde skoro gra robi takie wrażenie (demo) NA MNIE to co mam pisać ;/.

Wolę się jarać niż narzekać ale proszę bardzo od wczoraj gram w Mafię 2 i czuję się jakbym grał w typowego crapa. Średniak totalny (póki co) już chyba Ojciec Chrzestny gra wypada lepiej.

 

ZADOWOLONY? ;/

Edytowane przez SłupekPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No kurde skoro gra robi takie wrażenie (demo) NA MNIE to co mam pisać ;/.

Wolę się jarać niż narzekać ale proszę bardzo od wczoraj gram w Mafię 2 i czuję się jakbym grał w typowego crapa. Średniak totalny (póki co) już chyba Ojciec Chrzestny gra wypada lepiej.

 

ZADOWOLONY? ;/

 

Ej ale ja nie miałem nic złego na myśli :P Po prostu twój entuzjam jeśli chodzi o gry może zaskakiwać :P

Odnośnik do komentarza

w tym demie mam rozumieć jest sam początek gry?

i ja nadal go nie mam na swoim psn;/

Bo update PSS jest przeważnie koło godziny 18 lub 19.

 

Osoby które mają prawdopodobnie ściągały z kont US

 

Może ktoś potwierdzić czy da się wyłączyć ten początkowy filmik żeby nie oglądać nic co mogłoby robić za spoiler??

rada...sciagnij ME2 wlacz gre po czym jak zacznie sie filmik wylacz tv a nastepnie wlacz go po 3 minutach :P

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...