Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Demko obadałem ale nie w całości, bo skoro jest tam niby ponad godzina gry to daruję sobie i poczekam na fulla. Graficznie ładnie, klimat mi jak najbardziej psuje, tylko popsułęm sobie troszkę szpil bo obejrzałem filmik na poczatku demka- polecam na nim wyjsć do innego pokoju aby nie popsuć sobie radości z ... przeglądania interaktywnego komiksu;]

 

Dla mnie gra pewniak, szkoda że nie będzie polskich napisów bo pewnie, w pewnym momencie będę się gubił w tym wszystkim. O dziwo felling strzelania ja na rpg bardzo fajny. N bank lepszy niż w takim Falloucie 3.

Odnośnik do komentarza

Slupek...zebys czekal jeszcze bardziej zniecierpliwiony to powiem ze im dalej tym lepiej a etap zawarty w demku jest IMO najslabszy w calej grze :turned:

Edit. A jak bedziesz robil zadania poboczne i skanowal planety to gra moze ci zajac ponad 50 godzin :D

Eee to ja się spodziewam w standardzie z 50 godzin ;].

 

Ja jestem straszny żółw w grach, lubię wszędzie zaglądać, szperać, podziwiać tym bardziej, że to rpg. Pamiętam, że jedynka mi zajęła właśnie niecałe 60 godzin (pierwsze przejście) a niektórzy pisali o 25-30 :o. A z tego co widzę po demie, przynajmniej po tych lokacjach to są o wiele bardziej rozległe-większe niż w jedynce.

 

PS. Z dobre 10 minut zajęło mi dobre uchwycenie pupy Mirandy ;p. Rzeczywiście fajna :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Pogralem w demko i gra wyglada przez wiekszosc czasu identycznie jak wersja na 360tke. Sa jednak takie momenty gdy wersja na X360 prezentuje sie lepiej. Na tym porownaniu widac to dokladnie na przykladzie Mirandy:

 

http://www.eurogamer.net/videos/masseffect2-360-vs-ps3-faceoff?size=hd

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dobra ograłem jedną część, drugiej mi się nie chciało (nie mam ochoty grać w wycięty kawałek w świecie ME).

Wszystkie ułomności techniczne pierwszej części pozostały. Jest tearing, są spadki framerate'u, a w cut-scenkach co chwilę rwie (przynajmniej w pierwszej). Poprawiła się animacja postaci, dodano mapping zdolności, lepiej rozwiązano wybory moralne ale niesamowicie spłycono rozwój postaci. Dialogi też jakby lepsze, kółko szybciej się pokazuje i rozmowa przechodzi płynniej. Gameplay ogólnie mistrzowski. Shepard terminator teraz rządzi jeszcze bardziej, nie mogę się doczekać przejścia Renegade. cheesy.gif

Odnośnik do komentarza

Z tym tearingiem bym nie przesadzał (mówimy o ME2 na Ps3?) pojawia się momentami i jest "minimalny". Osobiście jestem cholernie na to uczulony a tu w zasadzie nie drażni, "nie występuje".

 

Polecam Mafie 2 tam jest SCREEN TEARING czasami mam wrażenie, że zaraz mi rozje.... TV ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Chciałem napisać coś fajnego o tym, jak bardzo spodobało mi się demko, że nie mogę się doczekać fulla, że voice acting jest na najwyższym poziomie (Tylko Shepard jest mniej niż bardzo dobry)...

 

Ale zobaczyłem post INSa i odechciało mi się. :confused:

 

Co mnie to, KUR&A, obchodzi? Idź do konsol łors i tam zaczynaj flame - tymczasem daj nam się pospuszczać nad demkiem. :potter:

 

Edytowane przez Mr. Blue
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogralem w demko i gra wyglada przez wiekszosc czasu identycznie jak wersja na 360tke. Sa jednak takie momenty gdy wersja na X360 prezentuje sie lepiej. Na tym porownaniu widac to dokladnie na przykladzie Mirandy:

 

http://www.eurogamer.net/videos/masseffect2-360-vs-ps3-faceoff?size=hd

Serio, nie wierze, ze cos takiego piszesz. Niewiarygodne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Możliwe, odnosiłem się do pierwszej części z X'a

A ja ci właśnie odpowiedziałem, że Mass Effect 2 na X360 jest płynny w odróżnieniu od ME 1 na tymże X360. Jeśli na PS3 ME2 przycina to jest to ekskluzywna cecha tej właśnie wersji.

 

gdzie czasami spadki powodowały restart save'a.

Nie wiem o czym ty do mnie mówisz człowieku. Jaki (pipi)a restart sejwa?

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Demko ok. Niestety mnie podnieta nie dopada bo ograłem już ME2 na PC gdzie kosztuje całe 40 zł.

Mam nadzieję, że nie zepsują tej wersji polskim dubbingiem, który jest tragiczny. Napisy by się przydały bo niektóre kwestie wymagają na prawdę dobrej znajomości angielskiego.

Kto nie grał zakupić musi bo to jedna z najlepszych gier jakie wyszły.

Polecam

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o czym ty do mnie mówisz człowieku. Jaki (pipi)a restart sejwa?

Może teraz zrozumiesz. Spadki framerate w ME1 potrafiły momentami tak zje.bać grę, że zaliczało się glebę i trzeba było wczytywać save'a.

 

 

 

Z tym tearingiem bym nie przesadzał (mówimy o ME2 na Ps3?) pojawia się momentami i jest "minimalny".

No racja, racja.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Ale zobaczyłem post INSa i odechciało mi się. :confused:

 

Co mnie to, KUR&A, obchodzi? Idź do konsol łors i tam zaczynaj flame - tymczasem daj nam się pospuszczać nad demkiem. :potter:

 

 

 

Jaki kur@a flame ? Na glowe upadles ? Chcesz to idz do CW i napisz, tam ze gra jest milion razy ladniejsza na PS3 jezeli poczujesz sie lepiej z tego powodu ... O czym mam pisac skoro przeszedlem ta gre na wszystkie mozliwe sposoby i mam zamiar zrobic to samo na PS3 ? Logiczne, ze w tym przypadku interesuje mnie najbardziej strona technicza.

 

 

 

 

Serio, nie wierze, ze cos takiego piszesz. Niewiarygodne.

 

No nie wydaje Ci sie, ze przez to nowe oswietlenie twarz Mirandy na niektorych ujeciach jest wrecz oblesna i klockowata ? W dodatku oczy tez ma gorzej wykonane, ale to sa juz takie szczegoly, ktorymi nie warto sie przejmowac. Ogolnie Bioware zrobilo swietny port, szczegolnie biorac pod uwage ze jest to UE3. Poczekam jak troche stanieje i kupuje, mam calaka na X360, bede miec platyne na PS3 :)

 

PS. Wylaczcie w opcjach grain filter, gra odrazu lepiej sie prezentuje.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Serio, nie wierze, ze cos takiego piszesz. Niewiarygodne.

No nie wydaje Ci sie, ze przez to nowe oswietlenie twarz Mirandy na niektorych ujeciach jest wrecz oblesna i klockowata ? W dodatku oczy tez ma gorzej wykonane, ale to sa juz takie szczegoly, ktorymi nie warto sie przejmowac. Ogolnie Bioware zrobilo swietny port, szczegolnie biorac pod uwage ze jest to UE3. Poczekam jak troche stanieje i kupuje, mam calaka na X360, bede miec platyne na PS3 :)

 

PS. Wylaczcie w opcjach grain filter, gra odrazu lepiej sie prezentuje.

Dzizas, ten ziarnisty filtr to syf. Psuje wszystko. Pierwsze co to trzeba go wylaczyc ;) Zarowno w pierwszym jak i drugim ME.

 

I wiesz, mysle, ze na tym porownaniu wcale oswietlenie twarzy Mirandy na niektorych ujeciach nie jest oblesna i klockowata. Szacun za taki port, bo jest, moim zdaniem, troche lepszy niz na klocku. Z PC dzisiaj porownam.

 

Tez poczekam az stanieje, bo na PS3 chce miec zaliczonego ME2 :P

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
Może teraz zrozumiesz. Spadki framerate w ME1 potrafiły momentami tak zje.bać grę, że zaliczało się glebę i trzeba było wczytywać save'a.

No to pisz normalnie. Przez bardzo małą ilość klatek dawałeś dupy, zabijali cię i musiałeś wczytywać sejwa.

 

Mi się takie rzeczy nie zdarzały pomimo wielokrotnego pokazu slajdów zamiast płynnej rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

 

INS, nie obchodzi mnie czy ta gra wygląda ładniej na ps3, klocku czy twoim tosterze. Ale do anielki, pierwszy raz grałem sobie wczoraj w ME, chciałem na forum podzielić się wrażeniami... a tu wchodzi jakiś kolo i wali, że gra i tak lepiej wygląda na xboxa. :confused: Co to jest, jak nie prowa do wojenki? Nawet jeśli masz czyste intencje, to po jaką karmić sonyslave'ów/trolle?

 

 

Demko zaliczyłem kilkakrotnie (choć tylko do końca pierwszego etapu, dalej nie chcę sobie spoilować). Chyba wiem, kim będę grał - Vanguard jest całkiem spoko. Mam jednak pytanie do wyjadaczy - ustawiłem sobie hardcore i choć ani razu nie poniosłem śmierci, to chyba dość wymagający tryb, co nie? Chcę sobie zostawić Insanity na drugie przejście, dobrze robię?

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Chcę sobie zostawić Insanity na drugie przejście, dobrze robię?

 

Abso(pipi)alutnie

Ponadto przejście Insane zacznij golasem od 1 levelu a nie "new game plus" bo dopiero wtedy dostaniesz porządnego w(pipi)a (Te twoje damskie tupanie nóżkami jak ktoś napisał be o grafie ME2 na PS3 przemilczę bo to smutne zachowanie) przy próbie przejścia gry w ten sposób. Gra jest mega trudna na Insane na 28 poziomie postaci niż na Insane od 1 poziomu postaci. Zupełne odwrócenie sytuacji z jedynki.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Może teraz zrozumiesz. Spadki framerate w ME1 potrafiły momentami tak zje.bać grę, że zaliczało się glebę i trzeba było wczytywać save'a.

No to pisz normalnie. Przez bardzo małą ilość klatek dawałeś dupy, zabijali cię i musiałeś wczytywać sejwa.

 

Mi się takie rzeczy nie zdarzały pomimo wielokrotnego pokazu slajdów zamiast płynnej rozgrywki.

 

Daruj sobie gówniarskie zaczepki.

Odnośnik do komentarza
Chcę sobie zostawić Insanity na drugie przejście, dobrze robię?

 

Abso(pipi)alutnie

Ponadto przejście Insane zacznij golasem od 1 levelu a nie "new game plus" bo dopiero wtedy dostaniesz porządnego w(pipi)a (Te twoje damskie tupanie nóżkami jak ktoś napisał be o grafie ME2 na PS3 przemilczę bo to smutne zachowanie) przy próbie przejścia gry w ten sposób. Gra jest mega trudna na Insane na 28 poziomie postaci niż na Insane od 1 poziomu postaci. Zupełne odwrócenie sytuacji z jedynki.

Serio? ;p Trzymam cię za słowo. Ja cisnąłem właśnie na 28 levelu poziom Insane to tylko z jednym etapem (pipi) długo się męczyłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...