Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

ME2 będzie w cyfrowej dystrybucji i co się dzieje? Kupa ludzi decyduje się na kupienie wersji cyfrowej, bo łatwiej, szybciej, no i taniej. Wcześniej było mega psioczenie że cyfrowa dystrybucja to zuo wcielone, a tu proszę. :D (nie pije do nikogo, ani nic, sam kupie na pss :ninja: )

 

Gdyby gier z PSS nie dało się dzielić to by nie było takiego zainteresowania tymi wersjami. /Square

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

A.L.I: Tu chodzi o to, że prawi i sprawiedliwi posiadacze PS3 plujący na piratów wykorzystają każdą okazję by orżnąć developera robiącego ich ukochane gry czyt. składki :rolleyes:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jednak nie jest to takie rżnięcie dewelopera jak piractwo. Dajesz zarobić wydawcy pelna sume za gre, tyle, ze z jednej gry korzysta wiecej niz jedna osoba. Problem podobny do rynku wtórnego gier.

 

Poza tym, ja juz duzo dalem zarobic BioWare na ME2, teraz jeszcze sie doloze do portu na PS3. Moge powiedziec, ze poniekad czuje sie usprawiedliwiony ;)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo. Jezeli ja nie zaliczylbym wczesniej ME2 to kupowalbym tylko pudelkowa wersje. Jednak jedynke (ed. rozszerzona) i kolekcjonerke dwojki mam na PC wiec dobrze prezentuja sie na polce. ;) Ale trudno mi przepuscic okazji, ze za 40 zl moge dolozyc do tego port na PS3 z trofeami, hmm? I moc zrobic sobie sejwa pod trojke z decyzjami, ktore podejmowalem wczesniej i jestem z nich zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza

Mi byłoby szkoda miejsca na dysku...12 gb? Sorry ale wolę wersję pudełkową :rolleyes: Przynajmniej ładnie na półce będzie wyglądać.

Masz racje trochę szkoda miejsca, a pozatym nic nie ma przyjemniejszego niż wersja pudełkowa na półce. Jednak z 2 strony to nie musisz zmieniać płytek i szukać gry, pozatym laser oszczedzasz... co wbrew pozorom nie jest bez znaczenia.

 

Tak czy inaczej jestem przeciwnikiem cyfrowej dystrybucji, co nie znaczy że nie mam kilkunastu gier z PSS.

Odnośnik do komentarza

Mnie tam za to pudełko do niczego nie jest potrzebne, 90% gier i tak sprzedaje/wymieniam. Cieszy mnie że będzie na psn, bo pudełkowej w ogóle nie miałem zamiaru kupować ze względu na olanie polskich graczy przez ea a tak pogram, mam nadzieje że się nie zawiodę bo to mój pierwszy raz z efektem masy.

Odnośnik do komentarza

Co prawda wersja na PSN będzie, ale teraz tak sobie myślę, że to jest EA i mogą czasem zastosować taki sam DRM jak capcom w final fight, gdzie grę można odpalić tylko na koncie, na którym została zakupiona gra.

 

No nic trzeba czekać na 18tego i pierwsze wieści od ludzi, którzy zakupią w US jeśli nie zostanie zapowiedziany ME2 w EU w cyfrowej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza

Sory, ze post pod postem.

 

Mam pewna ciekawostke. Otoz dostalem wlasnie newsletter Playstation, gdzie wsrod premier nadchodzacych gier na PS3 "Juz w sklepach" nie napomniano o ME2. Jednak wspomniano w tym miejscu w "Nie przegap":

 

zrzutekranu20110117godz.png

 

Mysle, ze to tym samym rozwiewa watpliwosc, czy ME2 wzorem US, trafi do nas na PSN. Zobaczymy czy w tym samym momencie, jutro czy dopiero 21. ;)

Odnośnik do komentarza

Sory, ze post pod postem.

 

Mam pewna ciekawostke. Otoz dostalem wlasnie newsletter Playstation, gdzie wsrod premier nadchodzacych gier na PS3 "Juz w sklepach" nie napomniano o ME2. Jednak wspomniano w tym miejscu w "Nie przegap":

 

zrzutekranu20110117godz.png

 

Mysle, ze to tym samym rozwiewa watpliwosc, czy ME2 wzorem US, trafi do nas na PSN. Zobaczymy czy w tym samym momencie, jutro czy dopiero 21. ;)

Mam nadzieję, że wyjdzie EU :)

 

@ LiSoQuan - jakim cudem? przecież gra jeszcze oficjalnie nie wyszła w USA (nawet na PSS)...? a w EU wychodzi 21ego.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Sory, ze post pod postem.

 

Mam pewna ciekawostke. Otoz dostalem wlasnie newsletter Playstation, gdzie wsrod premier nadchodzacych gier na PS3 "Juz w sklepach" nie napomniano o ME2. Jednak wspomniano w tym miejscu w "Nie przegap":

 

zrzutekranu20110117godz.png

 

Mysle, ze to tym samym rozwiewa watpliwosc, czy ME2 wzorem US, trafi do nas na PSN. Zobaczymy czy w tym samym momencie, jutro czy dopiero 21. ;)

Mam nadzieję, że wyjdzie EU :)

 

@ LiSoQuan - jakim cudem? przecież gra jeszcze oficjalnie nie wyszła w USA (nawet na PSS)...? a w EU wychodzi 21ego.

W sklepach juz na polkach pojawil sie ME2 wczoraj. Sklepy internetowe tez juz wysylaja. ;)

 

edit: Nie chce za bardzo siac zametu, ale od rana mam problem z PSN. Zarowno z europejskim jak i amerykanskim. Moze ma to zwiazek z ME2? :P

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...