Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ten snake wygląda niemal jak big boss z pierwszego metal geara. W którym roku ma się dziać ta gra? Czyżby to była ostatnia część historii big bossa, po której następują już wydarzenia z metal geara? Może nawet zakończenie tej gry będzie historią z metal geara, ale z perspektywy big bossa?

Początek niby wskazuje że 74 (może 75) czyli 2-3 lata po narodzinach sneja. Nie wiem czy gra będzie obejmować ponad 20 lat.

Odnośnik do komentarza

tyle, ze w porównaniu do MGS2 zaliczył 2 poważne downgrade'y. Framerate z 60 na 30fps i rozdziałka sporo poniżej 480/576i (prawdopodobnie coś w granicach 400i).

 

Yup. Pamietam jaki bylem rozczarowany gdy odpalilem gre i przywital mnie dwukrotnie nizszy framerate niz w poprzedniej czesci =/

 

lol jak jak odpaliłem gre i przywitał mnie wbijający filmik w fotel a potem pierwsze kroki w dżungli to nawet przez myśli mi przyszło, że to ma mniej fpsów.

 

A co do samego MGSGZ graficznie to nie jest jakoś urywająco du'pe. Wszystko się świeci jak psu jajca, oświetlenie razi jak w BF3, BB wygląda jak z plastiku a otoczeniu brakuje detali. No i gra w otwartym świecie robiona przez Konami? Coś słabo to widzę, ale chce się mylić bo kocham MGSy.

 

Zaj'ebisty motyw z Ride of the Valkyries xD (totalnie bezsensowny bo w koncu to gra stealth a tutaj wyj'ebuje helka z muza z głosników

chyba, że chcieli straszyć jak skosnokich wietnamców)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

W filmikach może być mniejsza ilość fps'ów jak będą chcieli zachować poziom wykonania postaci, w samej grze będą mogli swapnąć modele na te trochę gorszej jakości tak że nikt nawet tego nie zauważy. Poza tym na bank rozdziałka będzie niższa a tekstury bardziej skompresowane bo to standard.

Byle nie ruszali fizyki "płaszcza" bo jest w pytkę ;f

Odnośnik do komentarza

na psn jest do ściągnięcia encyklopedia mgsów , na pewno to wiecie, tak tylko przypominam. ja nie dowiem się nic o czwórce, bo nie mam do niej sejwa, ale to dobrze bo i tak w nią mie grałem (jeszcze). zresztą do kojarzenia faktów z trylogii, portable ops i peace walkera czwórka nie jest mi potrzebna. animacja BB dup.y nie urywa, tragedii też nie ma, tylko nie gadajcie, że animacja i archaiczne rozwiązania są jakimś znakiem rozpoznawczym serii. kojima w każdej chwili może sobie włączyć splinter cella i zobaczyć jak to się robi. zastanawiam się , czy użycie mocapu było by w tym fox enginie jakimś wyzwaniem. nie mogę sobie coś wybić z bani joela odpychającego się od ściany w biegu i buźki ellen page. (pipi)a dziękówa milo- uratowałeś nas

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu materialu brak mi po prostu slow. Cos fenomenalnego, wreszcie kolejny MGS i to w TAKIEJ oprawie. Osobiscie dynda mi czy tak to bedzie na konsolach wygladac, pod warunkiem ze gra wyjdzie tez na PC, jesli nie, no to licze ze konami nas w ciula nie robi :D.

 

PS.

mgsgzplataformas.png

 

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

popuściłem

 

dawno zadna zapowiedź nie zrobila na mnie takiego wrażenia, grafika kozacka, miejscami wydaje sie nie do zrobienia na konsoli (np zbliżenia na goscia ktory celuje z uzi do dzieciaka- textury i detale na hełmie urywają dupke

ale bywaly też slabsze kawalki - np wnętrze helikoptera gdy odlatował voldemort i jeden z żołnierzy dawał znaki innym helikopterom

 

ale naprawde mocnarnie to wygląda :D

 

animacja snejka o wiele lepsza, mimo ze nadal ma troche sztywności (snake sie nie giba jak czlowiek tylko chodzi jak bardzo sprawny robot), ale widać że przejscia animacji są o wiele lepsze, i masa drobnych detali ktore nadaja płynności - np jak cofał sie czołgając i zaczął wstawać "do tyłu" z leżenia, to zrobił cialem bardzo natrualny ruch

 

no i te wąsy zrobione z pojedynczych włosków, kojima zapowiadal to w mgs4 i w koncu sie doczekal

 

w ogole snejk wyglada bardzo fajnie, chociaz moglby byc odrobine młodszy. za to za(pipi)iscie bym sie cieszyl gdyby snejk z mgs4 wyglądał tak jak ten, a nie jak dziadyga z wąsami

 

 

jestem pod wielkim wrażeniem

Odnośnik do komentarza

nie nie , broń boże młodszy, facet ma klase, budzi szacunek, widać że podrywa małolaty na charyzme, zarost i błysk w oku. krzysiek ibisz wymięka nakrywa się botoksem i ucieka z piskiem jak mała dziewczynka. młodszy to był dante z dmc3 i wyszedł jak wyszedł, miałem ochotę wycelować ebony & ivory i palnąć mu w łeb (ale devil 3 oczywiście rox). w czwórkę jeszcze nie grałem , ale design old snejka średnio mi pasuje, za bardzo stetryczały, no i podobno dokucza mu reumatyzm, ale nie wiem nie znam się.

Odnośnik do komentarza

Nie sadzilem, ze juz kiedykolwiek odzyskam wiare w Kojime... Niesamowicie to wyglada, animacja znacznie poprawiona, graficznie, jedna z najlepszych gierek, jakie pokazano kiedykolwiek. Jest pare mankamentow, ale jestem pod takim wrazeniem, ze je olewam... napewno zostana poprawione. Hideo, dlaczego tak pozno sie otrzasnales.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Jaj mi nie urwało. To ma być MGS? A gdzie pompatyczność, schizowi bossowie (jeden Freddie Krueger to za mało), scena z przymrużeniem oka, epicka muzyka? Jakby tam BB-a nie było, to by to mogła być każda inna gra. To nie po Snake'u poznawało się MGS-a, lecz po pewnym stylu. Jeśli to będzie w pełni poważna w stylu Splinter Cella albo Syphon Filtera gra, to ostatnim prawdziwym i dużym MGS-em może zostać niestety MGS4.

Graficznie bardzo wysoko, ale co z tego?

  • Minusik 13
Odnośnik do komentarza

Jaj mi nie urwało. To ma być MGS? A gdzie pompatyczność, schizowi bossowie (jeden Freddie Krueger to za mało), scena z przymrużeniem oka, epicka muzyka? Jakby tam BB-a nie było, to by to mogła być każda inna gra. To nie po Snake'u poznawało się MGS-a, lecz po pewnym stylu. Jeśli to będzie w pełni poważna w stylu Splinter Cella albo Syphon Filtera gra, to ostatnim prawdziwym i dużym MGS-em może zostać niestety MGS4.

 

zamilcz na zawsze...oceniasz grę po jednej prezentacji...wkońcu MGS wygląda i rusza się fenomenalnie...precz z loadingami co 10 sekund, sztywną wypiętą dupą Snake'a przy skradaniu czy rozmytymi teksturami i rozwiązaniami gameplayowymi pamiętającymi psx.

 

Tego ta seria potrzebowała na DAWNA....brawo dla Kojimy,że się obudził i oby jak najszybciej uczyniły to inne japońskie studia.

Odnośnik do komentarza

Ja mam w pamięci epickie trailery MGS3 (Cobra Unit, ucieczka motorem), MGS4 (muzyka, deszczowe napisy), to było coś co we mnie uderzało niczym młot zrzucony z samolotu.

MGS był archaiczny, ale to nie przeszkadzało mu być epickim, bo miał to coś, iskrę geniuszu, a mechanika była jego częścią. Był naiwny i czasami pastiszowy... ale był MGS-em, takim czy innym, ale MGS-em. Chciałbym wierzyć, że następny trailer pokaże znowu coś niezapomnianego, o czym się będzie dyskutować do samej premiery. Póki co tylko animacja i grafika, rzeczy nie najważniejsze IMO dla MGS-a (choć 4 graficznie mi się podobała)...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda to i rusza się rewelacyjnie! W końcu prawdziwy MGS, a nie jakieś slashery z Raidenem. Nie mogę się już doczekać oby za rok była premiera chociaż jest tto wątpliwe.

 

Btw. Samochody jeszcze rozumiem, ale helikopter? Przecież, to jest chyba nadal skradanka i co nikt nie widzi, że obcy helikopter przyleciał? Wtf? To jedyne co mnie zdziwiło i czekam na więcej szczegółów. Reszta super.

Odnośnik do komentarza

MGS4 jest prześliczny to swoją drogą.

 

Don....jeśli serio ten MGS ma być tak nie liniowy i mieć tak otwarty świat to dalej nie wierze,że to pociągnie ta generacja...ogrom terenu, przy tej jakości oświetlenia, animacji i medeli postaci bez loadingów co pomieszczenie...no fucking way...

 

Nie wierze,że nagle na koniec generacji japończycy zrobili engine który zostawia o 3 długości wszystkie dotychczasowe sandboxy...i mamy grę z otwartym światem, multiplatformową i ładniejszą niż Gyrosy3 czy Uncharted3.

 

Pewnie na konsolach będzie to samo co z Frostbite2 i BF3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...