Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Wróciłem do MGS V, ale od października poszła seria aktualizacji i coś namieszali.

 

Latam sobie z najlepszą snajperką-usypiaczem i lipa. Po skończeniu danej misji i powrocie do helikoptera/bazy, w następnej misji nie mam do tej broni amunicji (0/0). Nawet kiedy zamawiam zrzut, nie dostaję do niej pestek. Na ekranie odprawy, wokół tej snajperki widnieje czerwony wykrzyknik. Dodam, że kasy w bazie mam mnóstwo. Nie wiem, co jest grane, bo kiedy młóciłem jak wariat we wrześniu, to nigdy czegoś takiego nie miałem...

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ale prawda, Kasias, że po pierwszym przejściu gry i zrobieniu sobie przerwy, gra się w tego MGSa jakoś lepiej? Człowiek się pogodził ze schematem (grzebanie w opcjach - przygotowanie do misji - lądowanie - ukończenie misji - powrót do helikoptera) i jakoś mi się teraz podoba :D . Robię sobie kilka side opsów dziennie, rozwijam bazę, montuję przedmioty, już nawet totalnie z przymrużeniem oka patrzę na te wszystkie baloniki i inne bekowe hece (nadal uważam że tego nie powinno być). Chyba oczko do góry wystawiam teraz.

Odnośnik do komentarza

Ale prawda, Kasias, że po pierwszym przejściu gry i zrobieniu sobie przerwy, gra się w tego MGSa jakoś lepiej? Człowiek się pogodził ze schematem (grzebanie w opcjach - przygotowanie do misji - lądowanie - ukończenie misji - powrót do helikoptera) i jakoś mi się teraz podoba :D . Robię sobie kilka side opsów dziennie, rozwijam bazę, montuję przedmioty, już nawet totalnie z przymrużeniem oka patrzę na te wszystkie baloniki i inne bekowe hece (nadal uważam że tego nie powinno być). Chyba oczko do góry wystawiam teraz.

 

Coś w tym jest,ja za drugim podejściem doceniam ponowie wielkość tej gry delektuje się nią i wiem, że ponownie będzie 200h na liczniku :), niby jeszcze jeden side-ops a już pierwsza w nocy tyka. Na pewno gra przy 2 przejściu jest o wiele łatwiejsza bo już wiesz co się opłaca jak i gdzie trzeba robić żeby było dobrze;).Natomiast za h&@a nie mogę pojąć  megalomani  i totalnej nowości związanymi z napisami po każdej misji do dzisiaj(całe szczęście że można skipować)

Odnośnik do komentarza

Łudziłem się że będzie inaczej dyszkami sypałem z rękawa do 29 misji i nie chciałem Wam wierzyć że będzie inaczej ,potem tylko męka i rozczarowanie. Nie wiem czy ta przypadłość to nadal trwający kryzys japońców sztucznie przedłużając rozgrywkę kosztem funy ?  Podobnie było z Zelda Skyward Sword  :frog:  .Czy na drugą połowę gry wpłynęły problemy Kojima vs Konami ?

Pomimo wszystkiego i tak warto było :fsg:

Odnośnik do komentarza

No z kasa to on pewnie teraz i Sony wykonczy XD

Ale to przeciez Kojima napisal i wymyslil takie niezapomniane postacie jak miedzy innymi Liquid Snake i Ocelot.

MGS bez Kojimy to jak Star Wars bez Lucasa masz czornego biegajacego po ekranie z latarka.

Kojima dla mnie to geniusz choc nie ukrywam ze mu cos przy MGS5 odwalilo z chociazby lista plac z soba na czele przed kazda misja :/

Ale to nadal jego MGS i jakby nie byl okrojony to juz mam lekka ochote do niego wrocic i doplatynowac.

Pawcio no Ty dalej z Konami?

52ace768d51cd3ce144f44937ed4c957.jpg

 

I jak w polowie gry Miller i Code Talker skumali ze chooja z tego wszystkiego bedzie no to wyjepka i zaczeli hamburgery robic XDDDDD

 

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Nope, tylko kojima ma banie do zatrudniania aktorow, ksiegowi w konami na pewno zatrudnia kogos mniej popularnego i tanszego niz kiefer sutherland.

 

No ja do tej pory nie rozumiem dlaczego nie zostali przy ikonie serii - Hayterze. Sutherland na pewno wziął sporą gażę za swój głos. Wypadł dobrze ale to nie poziom Davida, do którego wszyscy byliśmy przyzwyczajeni. 

 

Ostatnio obejrzałem sobie dodatki i to ukończone w 30% zakończenie gry. Ehh, wielka szkoda, że nie trafiło do finalnej wersji. Ale taki wymóg Konami. I opyerd.lanie Kojimy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po skonczeniu fabuly gry i 150 sideopsa zrobilem sobie dluga przerwe. Teraz wracajac do gry z zamiarem skonczenia wszystkiego na 100% i pogodzeniem sie juz z faktem ze ten MGS to nie gra mojego zycia jak sobie przed premiera wkrecalem to sam gameplay nadal robi. Od gry odciagnac sie nie moglem i skonczylo sie na tym ze teraz w metrze przysypiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...