Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to heli jest chyba jedyną lokacją w grze, w której animacja dropi trochę klatki kiedy pada deszcz a przed nami pręży się Quiet. Może nie jest to jakos widoczne bo dostrzegamy to dopiero wtedy kiedy obracamy kamerą wokół Bossa.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

 

 

144ctqw.jpg

 

 

 

KAWAŁ ŚWIETNEJ GRY!

 

Brawa za platynę  :good:

 

Oraz mam dwa pytania, które kieruję do takich masterów jak Ty:

 

1. Znów potrzebuję jednej "rzeczy" żeby ukończyć jedną z dispatch mission, mianowicie nie mam tego małego robota co nie ma rąk (jak on się nazywa?), wie ktoś w której dokładnie misji mogę go "sfultonować"?

 

2. Żeby stworzyć nuclear weapon potrzebuję tylko tych specyfików, które widnieją w opcji jej tworzenia czyli 75 tyś fuel i 50 tyś minor metal + 750 tyś GMP? Tzn. jeśli zbiorę potrzebne składniki (akurat brakuje mi tylko fuel) to będę mogł ją stworzyć? Pytam dlatego, że tam jest jakoś niejasno napisane i też czytałem że jakiś patch coś zmienił i łatwiej było ją stworzyć przed tym patchem.

 

Zaglądnąłem sobie w statystki i narazie gram 83h i jeszcze nie ukończyłem wszystkich side opsów, nie mówiąc o rozpoczęciu masterowania wszystkich misji na S i ich zadań hehe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do robota do dispatch, to nie zwracałem na to uwagi.

Sprzęty same powpadały po misjach i całe tony zyskasz z innych dispatch i nagród (Rewards) za osiąganie celów.

Poza tym nie trzeba robić wszystkich żółtych dispatch.

 

Co do broni nuklearnej to potrzebujesz tylko to o czym wspomniałeś.

Z tym, że surowce w formie online (globus przy ilości).

Po patchu stworzenie bomby zostało ułatwione.

Nie musimy już czekać 24h w grze. Odbywa się to online.

Odnośnik do komentarza

Ahaa już capuję, o jezus to ja mam narazie słownie zero (0) tych specyfików bo gram cały czas offline (wkurzają mnie te ataki na bazę i to wyłączyłem). No nic, będę musiał się pobawić w FOB.

 

Co do pierwszego, ja niestety nie mogę aktywować tej misji bez tego robota, więc go potrzebuję i nie wiem skąd go wziąć. Zrobiłbym to wcześniej, bo jakiś czas się zalicza taką disptach mission i jeszcze wpadają ciekawe specyfiki.

Odnośnik do komentarza

Ale jak juz będziesz miał online to w drugiej zakładce dispatch masz misje, które "same się wykonują" nawet jak masz wyłączoną grę.

W Rewards też sobie zobacz co za co dostaniesz. Może gdzieś tam nagrodami są te geary.

I bazę rozbuduj, żeby Ci szybciej (i więcej) surowce się przetwarzały.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://metalgearsolid.pl/2016/04/01/yoji-shinkawa-przerywa-milczenie-nt-odejscia-kojimy-z-konami-i-tabu-w-mgs-v/

Pozwolisz, że skorzystam twilite

"Yoji nigdy nie ukrywał, że pomysły Kojimy wydawały mu się momentami absurdalne i nigdy nie miał pewności, czy ten właśnie zleca mu konkretną pracę, czy robi sobie z niego żarty. Po wielu latach jednak zdążył się do tego przyzwyczaić. „To wizjoner i artysta” – wspomina – „A to wymaga odrobiny szaleństwa”. Przez lata był świadkiem narodzin setek co najmniej nietuzinkowych pomysłów i, co wspomina uśmiechając się mimowolnie, ani razu nie okazało się, że Hideo żartuje."

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Gierka po aktualizacjach ma male błędy - znikające zwierzaki. Brakowało mi jakiegoś tam ptaka, a teraz jeszcze żółwia i węża - widnieją znaki zapytania, których wcześniej nie bylo. 

 

A jak zfultonujesz je jeszcze raz to dalej masz te znaki zapytania?

 

 

Nie! Poszło po ponownym dozbieraniu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Dark Horse publishing The Art of Metal Gear Solid 5 this November
 

 

Metal Gear fans will get a behind-the-scenes look at the creation of Metal Gear Solid 5 later this year, when Dark Horse publishes its 180-plus page artbook, The Art of Metal Gear Solid 5.

 
The book, which is slated to hit stores Nov. 2, promises "hundreds of pieces of never-before-seen art," Dark Horse said in a release. The Art of Metal Gear Solid 5 will be priced at $39.99 for the standard release. Dark Horse is also planning a limited edition — just 400 copies — which will be packaged in a "tactical slipcase" with exclusive art from illustrator Ashley Wood. Metal Gear fans will remember Wood's art from the comic book adaptations of the first two Metal Gear Solid games.
 
The Art of Metal Gear Solid 5 will be available at local comic book stores as well as Amazon, Barnes & Noble and Indiebound. Based on its cover art, it should be easy to find on shelves.
art_of_metal_gear.0.jpg
Odnośnik do komentarza

Też to mam, stało się to po stworzeniu bomby atomowej i utratą mnóstwa punktów heroizmu. Wygooglowałem i okazuje się, że istnieje ukryta statystyka "demonizmu", po osiągnięciu iluś tam punktów nie można zmyć krwi, a odłamek na czole powiększa się i bardziej przypomina róg. Nie wiem dokładnie jak powrócić do stanu poprzedniego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...