Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Niewidzialne DP (devil points) za duzo nastukales zabijajac lub robiac sama atomowke. By sie pozbyc krwi musisz przestac zabijac, a zaczac fultonowac. Lapanie zwierzakow bardzo pomaga.

Mi po zrobieniu bomby krew wyskoczyla ale jak juz zaczalem lapac zwierzaki szybko zniknela.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niewidzialne DP (devil points) za duzo nastukales zabijajac lub robiac sama atomowke. By sie pozbyc krwi musisz przestac zabijac, a zaczac fultonowac. Lapanie zwierzakow bardzo pomaga.

Mi po zrobieniu bomby krew wyskoczyla ale jak juz zaczalem lapac zwierzaki szybko zniknela.

 

Albo grać w Raiden Suit (który dostaje się po zdobyciu wszystkich misji na S), którego nie można ubrudzić i do tego podczas biegania łapiemy mega speed'a (ale za to nie możemy korzystać z bandany).

Odnośnik do komentarza

 

Dawno temu Hideo miał okazje porozmawiać z Wajdą i ten zdradził mu pewną historyjkę, która następnie miała wpływ na stworzenie postaci Sasakiego.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dla trophyhunterów. Podejmując się platynowania tej gry lepiej grać z najnowszymi aktualizacjami, czy jednak bez nich, offline? Bo czytałem gdzieś, że w którymś patchu załatali farmienie surowców, delikatnie sugerując jakieś mikro-transakcje, oraz że przez to czas zdobycia platyny wydłuża się o jakieś 100 godzin - prawda to?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

MGSV:GZ misja deja vu fabularnie lepsza od całego drugiego aktu PP. I te pytania na końcu :banderas:

 

Ground zeroes to chyba takie prawdziwe pożegnanie z serią przez Hideo. Doceniłem ten tytuł dopiero to przejsciu go w ponad  60% a zabawy jeszcze co nie miara. I niby to jedna mapa, ale czuć tutaj dopracowanie każdego metra kwadratowego ten bazy. 

 

 

Do tego te podziękowania Kojimy w misji deja vu jak się wszystkie tytuły zmyje lampą od broni.

Piękne pożegnanie serii.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dopiero sporkanie z Quiet i o dupa jasna. Filmiki, muza i Kefir powiedzial wiecej niz pol zdania. Ale brakuje tutaj tych filmow i samego Snejka. Juz walic Haytera bo Sutherland zrobilby to lepiej. Dlaczego Hideo yebancu tak zle to zrobiles.

 

Rzucam wymiotami bo pewnie to byl jeden z dluzszych filmikow a ktore tak cenilem w poprzednikach.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...