Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge ukonczyc zadania:
"neutralized quiet with nonfirearms attacks". Ganiam i rzucam w nia granatami oslepiajacymi, gdy pada na nia desz i wciaz nie zalicza! Nie spuszczam zadnych dropow. Tylko biegam. Czyli co, wzywac deszczu tez nie moge? Trudne wobec tego to bedzie!


Reedycja.
Udało się, Wynik poniżej...

 

13923528_1205838502799852_8424020879091313909231_1205805159469853_70197542778698

 

Jestem mistrzem w graniu na czas   :obama:

Edytowane przez iMEVEK
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Na początku, podobnie jak z BB bawiłem sie w kotka i myszkę. Zamiast na cel, to ja w druga stronę eksplorować szedłem. Dużo czasu na bazę potrzebowałem i w ogóle rekrutowałem duzo wojaków z dobrymi statami, oraz eksplorowałem w poszukiwaniu blondynki. Giera świetna, szkoda, ze mało kozackich misji. Pod koniec trochę nużyło, ale sie udało. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak sobie biegam i biegam po tej pustyni, afryce i łzy mi się leją, dywan jest mokry. Chyba drugi albo trzeci raz w życiu mam tak z grą, że po prostu WIERZĘ. Wierzę, że zaraz ruszy z kopyta, wgniecie mnie w fotel, że coś się odblokuje, zaskoczy. Miałem tak z drugą nowożytną Castlevanią. Czytałem, że to gra jest robiona pod ducha SOTN. Liniowość i przeciętność mnie w niej zabijała, ale ciągle wierzyłem, że już za moment, za chwilkę ... jak zobaczyłem odnogę na mapie, jakiś mały sekret to cieszyłem się jak dziecko i myślałem: "tak, to ten moment!". Niestety odnoga prowadziła tylko do jakiejś znajdźki, a sekret polegał na przeskoczeniu po żyrandolu -_- A dalej znów kilka godzin liniowości. Odpuściłem.

 

W przypadku MGSa nie odpuszczę bo GRA się WYBITNIE. I to najbardziej boli. Gdyby wszystko w Konami i głowie Kojimy zatrybiło dostalibyśmy grę ponadczasową. Widzę te puste połacie , to jak można by je zagospodarować w losowe zdarzenia i nie tylko(gdzie są easter eggi?!?!!?). Wyobrażam sobie co można by zrobić z fabułą, ile mogłoby się pojawić świetnych bossów. Ta gra to kur.va karcianka ...

 

Skończyłem 20-tą misję, która zapowiadała się na TEN MOMENT  :frog: I aż naszło mnie na wylewność.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Spokojnie jeszcze 32 misje przed Tobą ;-] Ale fakt faktem że są momenty w których człowiek myśli że zaraz dojdzie z podniety a ona potrafi w trymiga ulotnić się niczym bąk z d.upy. 

 

Szczerze wielu narzeka na Konami ale w końcu to Ojciec Hideo miał znowu swoje jazdy i skupiał się na bzdetach zamiast na fabule. Patrząc na to co wycięto z gry bo czasu zabrakło na dokończenie to szczerze gra jeszcze by musiała być tworzona przez minimum rok (jak nie dwa lata). A sam fakt że wyszła aż na 5 platform to nie dziwie się że nie wyrobili się w czasie (MGS'a 4-rkę tworzono te 4 lata i to na jedną platformę). No ale światem rządzi pieniądz i dostaliśmy porządną gameplayowo grę ale fatalną fabularnie (z dziurami wielkimi jak w serku szwajcarskim). 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nawet jeśli wydaliby ten nieszczęsny trzeci chapter w DLC, to byłoby do przełknięcia, no ale nie ma komu go robić skoro wywalili 3/4 zespołu, a reszta dłubie przy pachinko i popierdółkach a'la MGSurvive. Niemal rok od przejścia TPP nadal czuję ten niesmak, choć gameplayowo gierka prawie goty.

Odnośnik do komentarza

ja zacząłem grać w mgsa dopiero 2 tygodnie temu. Od czasu tej generacji nie oczekuje od nowych gier dobrej oprawy fabularnej więcej mi w tego mgsa gra mi się wybitnie czysty gameplay. Trzeba się pogodzić że gameing nie jest już taki jak 10 lat temu ale potrzeba matką rynku. O wiele lepiej się bawię niż w uncharted 4 które według mnie jest odgrzewanym kotletem z podciągniętą grafą.

Odnośnik do komentarza

Ja ze złości sprzedałem gdy ekipka online'a sie rozpadła. Gra bardzo dobra, platynka wpadła po miesiącu grania, fabuła to bieda. Taki Peace Walker fabularnie stoi ponad to. 

 

Co do sahalentropusa :

 

 

Hueh nie pomagał przypadkiem go naprawić po kryjomu? Za to na pontonie miedzy innymi odpłynął?

 

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mialem juz podejscie. I co mnie wkurza to brak Hideo w tej grze. Zawsze byly filmiki i poyrbane akcje a tu tego brakuje i tyle. ALE z drugiej strony jest ten gameplay ktory przyciaga. Cos co kiedys mial Splinter Cell bo fabularnie to wiadomo, nuuuuuudy.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...