Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w PP jest coś, co można zepsuć, lub przeoczyć? Rozumiem, że misje można powtarzać w nieskończoność i to, jak je zrobimy nie ma wpływu na jakąś ogólną rangę? Tj. jeśli raz przejdę misję full stealth, a innym razem zabijając wszystko i wszystkich, to bez znaczenia?

 

Czytam, że później pojawia się jakiś FOB z opcją online i PvP. Nie bawią mnie takie rzeczy i nie chciałbym, żeby mój postęp w Singlu był uzależniony od jakichś nałogowców i oszołomów kradnących mi wszystko z bazy. Da się przed tym jakoś zabezpieczyć, lub ograniczyć ten tryb, czy tylko idąc w całkowite offline?

Odnośnik do komentarza

Czy w PP jest coś, co można zepsuć, lub przeoczyć? Rozumiem, że misje można powtarzać w nieskończoność i to, jak je zrobimy nie ma wpływu na jakąś ogólną rangę? Tj. jeśli raz przejdę misję full stealth, a innym razem zabijając wszystko i wszystkich, to bez znaczenia?

 

Czytam, że później pojawia się jakiś FOB z opcją online i PvP. Nie bawią mnie takie rzeczy i nie chciałbym, żeby mój postęp w Singlu był uzależniony od jakichś nałogowców i oszołomów kradnących mi wszystko z bazy. Da się przed tym jakoś zabezpieczyć, lub ograniczyć ten tryb, czy tylko idąc w całkowite offline?

Baza z singla nie ma nic wspolnego z sieciowa.
Odnośnik do komentarza

Na razie po 30h jestem dopiero na 10 misji, bo się bawię. Pytam jednak, bo w sieci pełno narzekań na FOB znalazłem, krytyki Konami, że w singlu ciągle dostają powiadomienia, że ich baza jest atakowana, że ciągle te same osoby kradną im surowce itp. itd. i że jedyną metodą na to jest granie offline. Niektórzy radzili dać mocniejszym żołnierzom stały kontrakt, gdyż niby wtedy inny gracz nie może ich ukraść itp. Myślałem, że jest to związane z singlem, ale jeśli obie bazy operują niezależnie, to spoko.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Pytanie mam do strony technicznej. Na moim tv zauważyłem takie coś co trochę nie daje mi spokoju i mam nadzieje ze to nie wina tv. Jak jest noc i pada deszcz zwłaszcza w Afryce to niebo przy obracanie obrazu bardzo miga efekt jest taki że jak stoję w miejscu to niebo jest takie zielone a efekt znika jak kręcę prawą gałka obracając kamerę. Jak przestaje to znowu jest ten dziwny efekt. Dodam że to chyba wynika z ustawień ostrości tv. Jest to taki efekt migotania i słabo wygląda. Jak jest dzień to wszystko jest super. Efekt jest na ciemnym tle nieba. Może ktoś sprawdzić u siebie?

 

Tak to wygląda :

 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

uff, 23 misje za mną. po początkowych trudach jednak brnę przed siebie, wykonując z reguły tylko cele główne. moim celem nr 1 jest ukończenie tego tytułu.

gra się fajnie, jest wiele możliwości dojścia do celu.

 

ale jak mnie wkur.ia podział na misje to szok, na kiego grzyba te napisy i Hideo Hideo tylko.. czemu nie można było zrobić w miarę liniowej fabuły na 20 godzin, dać kilka rozbudowanych lokacji ( jakieś kompleksy, bazy czy cokolwiek ) na terenie Afryki np. A te side opsy by sobie zostawił dla tych którzy chcą się bawić sprzętem itp.

 

Wiem że Konami to dziady, ale coś z tym Kojimą też musi być nie halo, bo to pewnie on wymyślił te misje, prawie brak fabuły. no tak czy nie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym się dopatrywał krytyki w tym, że ta gra ma w nazwie Metal Gear Solid i japończyki obiecały ultymatywne zakończenie historii, turbofabułę i inne rzeczy których ostatecznie nie dostarczono. Zwiastuny zapowiadały historię z yebnięciem, a wyszło jak wyszło

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero za 2 razem na spokojnie się bawiłem. Ta gra dostaje za dużo batow , dostali ludzie wspaniała rozbudowana grę a wieszaja psy. 90% krytyki to pokazówka.

 

 

Krytyka nie jest bezpodstawna, bo gra po prostu jest niedokończona i pod koniec sklejana taśmą. Gameplay jest zayebisty, najlepszy we wszystkich MGSach ale ta struktura misji, na siłe wepchany open world (niech ten mem zdechnie bo już sporo serii zaczyna przez to słabnąć), uboga fabuła (dziwnie małomówny Kiefer w porównaniu z Ground Zeroes) i cały trzeci a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że i drugi akt wyrzucony do kosza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...