Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.03.2018 o 11:49, qraq_pk napisał:

Teraz mi jeszcze zostało najgorsza rzecz ze wszystkich -złapanie wszystkich zwierzaków... nudne i czasochłonne.

Nie jest tak zle pra de mowiac. Wiekszosc wpada za pierwszym rozstawieniem sidel. Ten yebany zolw jest istna mordega. Rozpyl feromony, a prawdopodobienstwo wzrosnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...

Panowie, mam pytanko. W końcu zacząłem przygodę z V i jestem już prawie pod koniec gry (39 misja). Chciałbym jednak spytać o kilka rzeczy, które nie dają mi spokoju:

 

1. Materiały online oraz offline. Materiały z kontenera muszą być przerobione, to wiadomo. Po zrobieniu kilku misji FOB mam ich dość sporo. Pytanie teraz czy te materiały zdobyte w FOB będę mógł używać do robienia rzeczy w singlu? Rozbudowa bazy, broni, itd.? 

 

2. Lepiej farmić na FOB czy w singlu? Z tego co widzę, to jak trafi się dobrą bazę w online to można kokosy wyciągać, łącznie z hajsem. 

 

3. Ile baz FOB budowaliście? Kupiłem dodatkową za te coiny bo miałem domyślnie około 2000, także mam Mother Base + 2x FOB.

 

4. Robiliście atoma od razu jak tylko można, czy czekaliście najpierw na wybicie rangi Hero i dopiero potem? 

 

Misję póki co staram się robić na S, żeby potem przyjść z bandaną i niewidką, aby dokończyć wszystkie zadania. Jak macie jeszcze jakieś porady to piszcie. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Patricko napisał:

1. Materiały online oraz offline. Materiały z kontenera muszą być przerobione, to wiadomo. Po zrobieniu kilku misji FOB mam ich dość sporo. Pytanie teraz czy te materiały zdobyte w FOB będę mógł używać do robienia rzeczy w singlu? Rozbudowa bazy, broni, itd.? 

Tak, po to były FOBy robione z tego co pamiętam. Działało nawet jak nie istniał jeszcze MGO.

9 godzin temu, Patricko napisał:

2. Lepiej farmić na FOB czy w singlu? Z tego co widzę, to jak trafi się dobrą bazę w online to można kokosy wyciągać, łącznie z hajsem. 

W singlu musisz podkraść zasoby od AI, w FOBach kradniesz je innemu człowiekowi, który zabezpiecza bazę na okoliczność ataku - jeśli wyższy poziom trudności Cię nie odrzuca to z FOBów wyciągniesz dużo więcej zazwyczaj, zwłaszcza paliwa.

9 godzin temu, Patricko napisał:

3. Ile baz FOB budowaliście? Kupiłem dodatkową za te coiny bo miałem domyślnie około 2000, także mam Mother Base + 2x FOB.

Żadnej ponad tą z tutoriala ;)

9 godzin temu, Patricko napisał:

4. Robiliście atoma od razu jak tylko można, czy czekaliście najpierw na wybicie rangi Hero i dopiero potem? 

Wybudowanie atomówki z miejsca da Ci reputację na demona, pozbycie się jej zbalansuje ten stan. Rób od razu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
21 minut temu, XM. napisał:

Jestem w 23 misji - ile tak naprawdę do końca bo tu widzę że misji jest niby 31, ale to pewnie jakieś gunwo nie ending i do true  trzeba grindowac?

 

Będziesz miał powtórkę wszystkich misji z pierwszego aktu w drugim akcie. I jeszcze słuchanie kaset w helikoptrze :mevek:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
23 minuty temu, XM. napisał:

Jestem w 23 misji - ile tak naprawdę do końca bo tu widzę że misji jest niby 31, ale to pewnie jakieś gunwo nie ending i do true  trzeba grindowac?

 

Czy ja wiem? Ja zrobiłem wszystkie misje pierwszego chapteru, potem porobiłem może z 3-4 poboczne i przesłuchałem te złote kasety i wpadły dodatkowe misje i pózniej true ending, który trzeba przezyć. 

Odnośnik do komentarza

Polecam też przed finałem wymaksować poziom "znajomości" z Quiet, bo dostajemy wtedy całkiem ciekawą (i jedną z najtrudniejszych, przynajmniej dla mnie) misję i kolejny "ending" xd. Ale klimat jest dobry. 

 

Do true endingu nie trzeba grinda, z tego co pamiętam to żółte misje poboczne, kasety i może z 4-5 misji na extreme. Trochę z du.py rozwiązanie, ale gra się ok. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
6 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

może z 4-5 misji na extreme


Nie zrobiłem żadnej :ragus: a i tak miałem true ending. 

12 minut temu, XM. napisał:

A te kasety trzeba cale słuchać czy wystarczy włączyć i odznaczona?

 

Te na złoto to i tak warto słuchać bo fajnie rozwijają L O R E 

Odnośnik do komentarza

Boże przeszedłem to (pipi), po zakończeniu tylko jedno pytanie - NA HÓI była ta gra? XDDDDD

 

 

misja pierwsza i ostatnia to jedne z najgorszych growych doświadczenie ever, proszę o oddanie godziny z mojego życia. Obok MGS4 najgorszy metal.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Ta gra ma najgorszy świat po jakim chyba przyszło mi hasac w grach. Brak nawet jednej ciekawej miejscówki, wygląda jak robione na zaliczenie na studia w rpg maker w dobrej grafie. Ten fabularny twist na koniec to chyba tylko cwierc inteligentow mogl zadowolić. Jedyny plus tej gry to w miare spoko gameplay, ale misje są tak nudne i powtarzalne że po paru początkowych misjach ma się ochotę rzucić grę do kosza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.