Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII-2


django

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może czy to jest gra na zasadzie 'musisz przejsc pare razy żeby zobaczyc wszystko', czy da sie w wszystko zaliczyc przy jednym podejsciu(pomijajac zakonczenia)

jeśli będziesz chciał zobaczyć inne zakończenie to będziesz musiał przejść kilkukrotnie

Odnośnik do komentarza

3 rzeczy mnie na razie wkurzają :

1. Chaos wizualny w trakcie walki

2. Tylko 2 "normalne" postaci w drużynie

3. Mog morfujący się w broń, lol

 

no i bonu - animacja biegania u Serah, czyli mangowe dziewczę ze zwyrodnieniem stawów

Chaos to masz racje, czasem jest nie ziemski, aż nie nadążam za zmianą paradigmów:).Plus, że ładnie i płynnie to wszystko wygląda

Te postacie też mnie martwią, domyślam się, że dojdzie Lightning(oby), bo była moją ulubioną postacią z FF XIII(wygląd, broń)

Ta ten mogul to przegięcie. BTW pewnie (jak zwykle) tylko w Polsce będzie nam danie się pośmiać z jego wypowiedzi, Kupo:)

W anime zawsze dziwnie biegną albo nie machają rekami tylko je "ciągną" za sobą albo biegną bokiem;)

Odnośnik do komentarza

3 rzeczy mnie na razie wkurzają :

1. Chaos wizualny w trakcie walki

2. Tylko 2 "normalne" postaci w drużynie

3. Mog morfujący się w broń, lol

 

no i bonu - animacja biegania u Serah, czyli mangowe dziewczę ze zwyrodnieniem stawów

Chaos to masz racje, czasem jest nie ziemski, aż nie nadążam za zmianą paradigmów:).Plus, że ładnie i płynnie to wszystko wygląda

Te postacie też mnie martwią, domyślam się, że dojdzie Lightning(oby), bo była moją ulubioną postacią z FF XIII(wygląd, broń)

Ta ten mogul to przegięcie. BTW pewnie (jak zwykle) tylko w Polsce będzie nam danie się pośmiać z jego wypowiedzi, Kupo:)

W anime zawsze dziwnie biegną albo nie machają rekami tylko je "ciągną" za sobą albo biegną bokiem;)

 

Nie chce cie martwic, ale gdzies wyczytalem(nie pamietam gdzie), ze Lightning pod nasza kontrola bedzie z 15 minut na cala gre...i to jest tak na 95% pewne.

Czyzby znowu dodawanie do numeru tej "dwojki" bylo zwiastunem gry...hmm, przecietnej(w stosunku do marki Final Fantasy)? Nie ma co narzekac moze nie bedzie tak zle :)

Jak to FF to sprzeda sie w tych paru milionach. Sam takze zakupie bo posucha narazie jest w tym gatunku...ale po FF jest Last Story, Pandora Tower i najwazniejszy dla mnie Tales of Graces F :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co słyszałem to FFXIII-2 jest dość prostą grą, prostszą nawet od FFXIII, a poza tym można w każdej chwili zmienić poziom trudności, więc ja na Twoim miejscu i tak bym spróbował. Zresztą ludzie w okolicach premiery przechodzili grę cisnąc przed siebie bez pakowania (nie wiem czy na easy) i jakoś im się udawało. : )

 

Pewnie i tak kupię, bo jakaś wewnętrzna siła mnie zmusza ( to na pewno te przekazy podprogowe :P ), poczekam tylko, aż cena będzie bardziej przystępna.

Już czuję, że znowu będę omijać większość walk, a później się zablokuję na jakimś boss'ie. Miałam już tak jak grałam w trzynastkę, umiejętnie uciekałam przed wszystkimi stworkami, aż dotarłam do Barthandelus'a po raz drugi... no i musiałam biegać po planszy tam i z powrotem, żeby sobie CP nazbierać :turned:

 

Co do Versusa - sens wypowiedzi jest wprawdzie niemal taki sam, ale wg mnie to tłumaczenie niepotrzebnie tylko nakręca ludzi stąd moje być może irytujące czepialstwo. Nie dość, że trzeba długo czekać na owoce działań SE to jeszcze takie newsy znacząco podnoszą oczekiwania. Wszyscy będą się potem spodziewać ósmego cudu świata (a jeśli Versus zostanie na wyłączność dla PS3 to jeszcze będzie argumentem w wojenkach konsolowych), więc nawet nie chcę myśleć jaki shitstorm będzie miał miejsce gdy coś pójdzie nie po myśli większości. : P

 

Ja i tak już się spodziewam ósmego cudu świata po tylu latach :teehee: choć jak obiektywnie na to spojrzeć to nie wiem czy oni dwa lata nad Versusem pracowali, bo resztę czasu poświęcili na wpierdyliard innych gier i mydlenie nam oczu trailerami-renderami, fociami z księciulkiem w pięciu różnych kolorach włosów i newsami wręcz urywającymi cyce: 'zrobiliśmy Noctis'owi buty nie do pary' WOW :i_am_so_happy:

 

A Serah faktycznie dziwnie biega, tak się przechyla pod kątem jak skręca ;P

Edytowane przez LadyDorison
Odnośnik do komentarza

Ograłem demko i jest całkiem nieźle, spodziewałem się drobnej kiszki, a tu zaskoczenie.

Pokemonki nawet mi pasują, czegoś takiego w finalu jeszcze nie było, ale jednak żal że tylko 2 postacie są.

Teren do eksploracji wreszcie jakoś wygląda, po wąskiej rynnie mamy szeroką rynne z paroma rozwidleniami co zasługuje już na pochwałe.

System walki daje rade jak w podstawowej 13, tylko jest łatwiej,(może tylko na potrzeby demka) a to już krok wstecz.

Wreszcie są jakieś questy i troche ludków sie pałęta tam i tu, fajną sprawą jest to, że jak sie pojawi potworek to bydło się zbiega, minus to oczywiście wyskakujące potworki z nikąd.(chociaż może to jakoś wyjaśnią w fabule)

 

Czy bronie różnią sie jakoś swoją wizualizacją w pełnej grze czy tylko po chamsku zmieniają kolorek?

Odnośnik do komentarza

Wreszcie są jakieś questy i troche ludków sie pałęta tam i tu, fajną sprawą jest to, że jak sie pojawi potworek to bydło się zbiega, minus to oczywiście wyskakujące potworki z nikąd.(chociaż może to jakoś wyjaśnią w fabule)

 

To już (chyba) jest wyjaśnione w fabule. Chodzi o te Time Paradoxy i załamania w czasoprzestrzeni. Tak, jak wyskakuje Atlas, tak wyskakują i mniejsze stworki.

Po za tym też mnie zdziwiło, że bronie zmieniają tylko kolorki, może lepsze bronie mają inny wygląd.

Odnośnik do komentarza

Questy typu przynieś, podaj, pozamiataj, nie są złe i są miłą odskocznią od głównej fabuły, np: taka Vesperia czy Resonance ma od (pipi)ia questów i bardzo umilają i przedłużają rozgrywkę, tak jak i we wcześniejszych finalach.

Mam wrażenie że przegną w tym finalu z dlc, będzie od groma rzeczy do pobrania za "drobną" opłatą, co powinno być w podstawowej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...