Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Btw słuchawki z preordera nawet fajnie grają jak na takie pierdziołki :)

 

Pytanie dotyczy właśnie tych słuchawek. Czy masz porównanie np. do Creative EP-630. Bo zastanawiam się czy ma sens płacić za to 100zł. Wiem, że jest 20zł bonusu na zakupy czyli wychodzi 80 zł za słuchawki. Bo pierdoły do Home to mnie średnio interesują. Tak w ogóle to dziwny ten preorder. Rozumiem gdyby było to, że zamawiam preorder dostaję upust 100zł i słuchawki gratis. A tak wychodzi na to, że i tak za te słuchawki płacimy 80zł + 20zł bonus na zakupy.

Odnośnik do komentarza

Jak bierzesz preorder to są gratis, bo ci odejmą z ceny konsoli.... jak ktoś chce brać konsolę w premierę to wybór prosty... albo masz słuchawki i 20zł zniżki na grę, albo masz samą konsolę za tę samą kasę.

 

Same słuchawki grają fajnie jak na pierdziołki :) powiedziałbym, że tak w strefie słuchawek do 100zł ... Mogę je jedynie porównać do pół otwartych słuchawek Audio Technica jakie mam, ale to inna półka zupełnie i wypadają przy nich blado.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Tak mnie zastanawia, czy sony zdecyduje sie na odblokowanie zdalnego grania w gry z ps3.

Bo po co kupic motrostroma killzone lbp itd na vite jak mozna by steemowac to z ps3, tak wiem to inne gry, ale ja juz bym nie kupil takich odgrzewancow ;)

No ale moze sony nie wpadnie na to

Odnośnik do komentarza

Tak mnie zastanawia, czy sony zdecyduje sie na odblokowanie zdalnego grania w gry z ps3.

Bo po co kupic motrostroma killzone lbp itd na vite jak mozna by steemowac to z ps3, tak wiem to inne gry, ale ja juz bym nie kupil takich odgrzewancow ;)

No ale moze sony nie wpadnie na to

 

W PS3 jest za mało pamięci na Cross-game chat a ty tutaj o streemowaniu "dużych" gier gadasz( będzie streemowanie PS2 :) ).

Odnośnik do komentarza

Gdzie odblokowuje się tego avatara PSVita do użycia w koncie PSN ? Jakoś nie mogę tego znaleźć, rozumiem że mogę go uzyć jako avatar na PS3 ?

I ztym cross-gamingiem to jakieś jaja. Na innych portalach piszą że każdy może sobe odpalić niektóre tytuły z PS3 na Vicie a w tym FAQ napisali że to niby nielegalna metoda...

Odnośnik do komentarza

Gdzie odblokowuje się tego avatara PSVita do użycia w koncie PSN ? Jakoś nie mogę tego znaleźć, rozumiem że mogę go uzyć jako avatar na PS3 ?

I ztym cross-gamingiem to jakieś jaja. Na innych portalach piszą że każdy może sobe odpalić niektóre tytuły z PS3 na Vicie a w tym FAQ napisali że to niby nielegalna metoda...

Masz preorder?

1. Jest tam karta z kodem i instrukcją

2. Idziesz na stronę podaną na kartce

3. Podajesz kod i potem maila swojego

4. Czekasz do 72h

5. Dostajesz maila z kodami do użycia z poziomu PS Store > redeem codes

6. wsio

 

EDIT:

Pograłem w tego wipeouta i jakoś mi nie cięło... chyba dobrą trasę wybrałem ;p ... ale cholera jakie szerokie te trasy.... :D

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

na profilu vity na facebooku:

Ciesz się grami na PlayStation®Vita oraz PlayStation®3. Płacisz raz, grasz podwójnie!

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłasza, że od 22 lutego 2012 roku gry MotorStorm® RC, Hustle Kings, Top Darts, WipEout® HD, dodatek HD Fury DLC do WipEout® 2048 oraz Ultimate Marvel vs. Capcom® 3 DLC można będzie kupić w sklepie PlayStation®Store w całej Europie oraz na terytoriach PAL i będą one zawierały innowacyjną funkcję możliwości grania na PlayStation®3 (PS3™) oraz na PlayStation®Vita (PS Vita). Płacisz raz, grasz podwójnie!

Dla tych, którzy mają już któryś z wymienionych tytułów na system PS3, istnieje możliwość pobrania tej samej treści na ich system PS Vita za darmo i odwrotnie. Nie trzeba płacić za tę samą treść dwukrotnie, co podkreśla znaczenie relacji pomiędzy systemami PS3 i PS Vita.

Nie tylko możliwość zakupienia gier za jedną cenę i grania w nie na obu platformach sprawia, że relacja między PS3 a PS Vita jest tak ważna. MotorStorm® RC, Hustle Kings, Top Darts, WipEout® HD oraz dodatek HD Fury DLC do WipEout® 2048 oferują grę międzyplatformową pozwalającą użytkownikom rywalizować z innymi graczami niezależnie od tego, na jakim systemie grają. Czy jest to rozgrywka w czasie rzeczywistym, czy turowa, ten nowy sposób grania stwarza wyjątkowe możliwości.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...