Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 16gb i na karcie W2048, gravity rush, lbp, rr, ps allstars, sound shapes, kilka demek i jakies smieci. ogolnie zostało mi 1.5gb wolnego miejsca :) nie jest źle :)

 

btw. balon, pisałeś cos do mnie na gg ostatnio? xD

btw2. te standardowe słuchaweczki do vity powinny wystaczyc do gier. ze słuchaniem muzyki już gorzej ale kto słucha muzyki na konsolach przenośnych? jak, wyżej, pasują każde słuchawki na małego jacka. ja używam jaysów czwórek albo CAL! i jest ok :P

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zauważyłem ze mam problem z kartą płatniczą jak chce coś kupić via pss. Na zmianę wyskakują mi dwa błędy - ze nie mozna dodać funduszy do portfela albo ze utracono połączenie z serwerem. Wcześniej wielokrotnie kupowałem na pss i nigdy nie było problemu. Wie ktoś o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza

wie ktoś czy Persona 4 Golden wyjdzie też oficjalnie w Polsce (EU premiera w lutym) ?

 

Oficjalnie ciężko stwierdzić, gdyż wydawcą jest Nippon Ichi Software America a Ci od roku nic u nas oficjalnie nie wydali w formie cyfrowej (dzięki Sony głównie no i wyszło też, że nie zależy im na naszym rynku). Fizycznych nośników też chyba nie wydali żadnych od miesięcy, taka Disgaea 3 była głównie importowana z UK....

Odnośnik do komentarza

To co z tym Mortalem? Nie będzie dziś? Kupiłem plusa co była promocja na tańsze trzy miesiące - z myślą aby mieć na Vicie trochę stuffu. Bo jak wiadomo na Vitę nie wylądują starocia, gry dwu-trzy letnie ze względu na to, że Vita nawet nie ma roku na naszym rynku :)

Najpierw miała być mowa o grudniu, myślałem że będzie w pierwszą środę miesiąca, potem dowiedziałem że ma być 19ego, a dziś dowiaduję się (ale nie jestem pewny), że będzie w piątek?

Ech, na Vicie gram głównie w robocie i jutro ten czas miał być umilony mortalem...grrrr

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

To co z tym Mortalem? Nie będzie dziś? Kupiłem plusa co była promocja na tańsze trzy miesiące - z myślą aby mieć na Vicie trochę stuffu. Bo jak wiadomo na Vitę nie wylądują starocia, gry dwu-trzy letnie ze względu na to, że Vita nawet nie ma roku na naszym rynku :)

Najpierw miała być mowa o grudniu, myślałem że będzie w pierwszą środę miesiąca, potem dowiedziałem że ma być 19ego, a dziś dowiaduję się (ale nie jestem pewny), że będzie w piątek?

Ech, na Vicie gram głównie w robocie i jutro ten czas miał być umilony mortalem...grrrr

Dla tych co czekaja na MK na vite

Mortal Kombat on #PSVita - Free for PS+ users from tomorrow

http://twitter.com/E...446894616604673

 

Update 1:

English Community Manager at PlayStation Europe. cos sie nie moze zdecydowac i MK przesuneli na jutro

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś poleci jakiś pokrowiec/obudowę/skarpetę?

Biorę coś takiego:

pokrowiec1.jpg

do torby i w drogę. Ale trochę się jednak boję.

 

No i przydałby się jakiś FAQ z Szarej Strefy. Jak odpalić grę z PSXa za pomocą UNO? :)

 

 

Niieeee, toć to śmierć dla konsoli przy jakimkolwiek nacisku :P

Ja tam polecam każdy z futerałów co jest twardy, właśnie po to że skarpety chronią ekran, ale jak już jaki kolwiek nacisk to może peknąc gdzieś. A twardy pokrowiec futerał kosztuje z kilkanaście PLN drożej (nie musi być od Sony, spokojnie może być od innych firm), ok 45 a jest zarówno delikatny w środku co by ekran się nie porysowal, ma tez sloty na gry/karty pamięci, jak i jest twardy z wierzchu. Mówię tylko ja bym nie brał od Sony, bo zamienniki także idzie porządne znaleśc a o połowę taniej.

Odnośnik do komentarza

http://www.konsolopedia.pl/component/content/article/45-viii-generacja/195-playstation-plus-na-psvita-spis-gier

Napisałem mały spis wszystkich gier jakie dostaliśmy za free w ramach PS+. Może komuś się przyda:). Wpis będę aktualizował na bieżąco, tylko czy czasem o czymś nie zapomniałem? Była jeszcze jakaś gra na PSP dla Plusowiczów, coś mi się tak zdaje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.konsolope...svita-spis-gier

Napisałem mały spis wszystkich gier jakie dostaliśmy za free w ramach PS+. Może komuś się przyda:). Wpis będę aktualizował na bieżąco, tylko czy czasem o czymś nie zapomniałem? Była jeszcze jakaś gra na PSP dla Plusowiczów, coś mi się tak zdaje.

Podobnież jeszcze jetpack joyride jest za free, ale nie mam obecnie konsoli wiec głowy nie dam.

Odnośnik do komentarza

Jest jetpack joyride jako minis za 16zł i jako pełniak za free - nie minis, z trofeami. Ciekawe czym się różnią te wersje?

Nie wrzucę gry do listy, bo nie jest ona z plusa, a tylko gry "plusowe będę tam aktualizował. Darmowych trochę już było: montezuma, jakiś bug, czy cośtam jeszcze:).

PS. Gierka którą właśnie pobrałem za free - Jetpack Joyride to naciągacz kasy z mikro transakcjami.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.