Skocz do zawartości

Tak zwane indie


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyznaję zasady "po XX minutach/godzinach gra robi się dobra". 20 min spędziłem na jakże "śmiesznym" włączaniu i wyłączaniu auto-lock-on i pływaniu na smoku i stwierdziłem, że szkoda mego czasu.

 

no zje.bałeś 

 

czyli nawet nie trafiłeś do kosmosu?

Odnośnik do komentarza

Nie.

 

Przeczytałem na wiki o grze, co jest dalej. No fajno, mieszanka gatunkowa we flashu na prochach. Trudno, ajwyraźniej jestem (pipi)ym każualem, co nie wysiedzi przy grze więcej jak 5min jeśli coś w międzyczasie nie wybuchnie, i nie jestem w stanie docenić artyzmu żabki na smoku wcinającej owady przez ponad 20min.

 

Będę chciał tracić swój czas na bezcelowe klikanie, to wejdę do Console Wars, czy coś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsza sekcja frog fractions to kilka minut chyba, że ktoś nigdy nie spróbuje zejść do wody. moim zdaniem to był genialny patent kiedy nie miało się pojęcia czym jest tak gra i odkryło się ten bonus.

 

Klikanie w tej grze jest tak samo bezcelowe jak w każdym innym tytule jaki kiedykolwiek powstał, więc problemu nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Genialny? Naprawdę? Fajny pomysł na prostą giereczkę, ale umówmy się, że Hotline Miami to nie jest.

 

 

Boże, jeszcze co najmniej pół roku do Hotline Miami 2. Od dawna, dawna nie czekałem tak na żadną gierkę. Hotline Miami jest jedną z niewielu gier ostatniej dekady, które weszły w okolice mojego top 10 wszech czasów. Było też Xenoblade i parę gier Nintendo, ale tutaj na dwójkę nie czekam, bo nie mam Wii U. I może Shadow of the Colossus, których nowa gra pewnie nigdy nie wyjdzie. No i może Fez, którego twórca rzucił gry. Kurde, Hotline Miami 2 to jedyny zbawca, przez tę grę czuję się jak te wszystkie dzieciaki w działach growych, czujących niecierpliwość aż gierka wyjdzie, chociaż już tyle mają do robienia przez ten czas.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Żeby tylko nie było drugiej traumy.Taki poziom fajny jest na pierwsze przejście, ale później psuje płynność gry, dlatego często kończę playthrough na Deadline, bo wszystkie najlepsze rozdziały mam w tym momencie za sobą (poza fun games).

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, Trauma ma tę samą cechę co wszystkie inne rozdziały, czyli w(pipi)ia za pierwszym, drugim i dziesiątym razem, dochodzisz stopniowo coraz dalej, ale jak już raz przejdziesz, to idzie bez problemu, bo wiesz, co masz robić w jakim tempie. Ale tak, z racji tempa wkurzenie jest dużo większe przy każdej wtopie. Ale za drugim razem nie miałem problemu i tak.

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy, jaki będzie. Reżyser nigdy wcześniej nie robił gry, był grafikiem i designerem, no i robiąc zajawki gry strasznie dużo gada o tym, jakie gry naśladuje, to nie są znaki do specjalnej podjary. Programistą jest jednak koleś od Samurai Gunn, dobra gierka. Muzykę robi gość od Feza.

Odnośnik do komentarza

Były już spory na ten temat w tym wątku. ;) Klimat i oprawa moim zdaniem świetne i głównie z tego powodu się grą zainteresowałem. Co do reszty - zobaczymy. Szału się prawdę mówiąc nie spodziewam ani niczego przełomowego, ale jeśli gra będzie miała ręce i nogi (nawet jeśli będzie zwykłym hack'n'slashem), to jak najbardziej po nią sięgnę.

Odnośnik do komentarza

Jest data premiery darmowego dodatku do świetnego FTL: Faster Than Light. 3 kwietnia 2013 roku!

The time has come! We will release both FTL for the iPad and the FTL: Advanced Edition expansion on April 3rd!

As a reminder, FTL: Advanced Edition is a free content expansion for FTL. All current (and future) customers will receive this update regardless of where they purchased it. Prior to release, we will post detailed instructions on how to get the update from whatever digital vendor you originally purchased FTL.

 

Odnośnik do komentarza

139600155695.gif

 

139600159289.gif

 

twórcy OlliOlli robią grę, która można nazwać Vanquishem w 2D czyli trudną strzelanką z cover systemem i nazwa się Not a Hero. I jest rozwnięciem ich darmowej gry U R NOT HERO 

 

Zapowiada się na srogi pecetowy eks. Czekam hardo.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

woah, przypomniały mi się czasy grania w 1942

 

 

 

Czy ktoś potrafi grać w tę grę? Pograłem w nią trochę i jest zarąbista, chociaż w zasadzie wszystko czym jest gra polega na tym, że próbuję sterować i mi nie wychodzi. Z recenzji które czytałem wynika, że chyba tak ma być, ale nadal... może w to się powinno grać klawiaturą albo myszką?

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się pisać na blożku więc nie wiem, napiszę tutaj o dwóch ostatnio ogranych gierkach.

 

 

Jazzpunk - gra na swój sposób rewelacyjna, choć technicznie uboga i mało przyjemna. Fani easter eggów z MGS-a mają tutaj całą grę będącą drugtripową parodią gier video w przemyślanym, zaskakującym stylu.

 

Steamworld Dig - gra bardzo prosta, kop w dół, uzbieraj minerałów na zakup lepszego sprzętu, żeby kopać jeszcze lepiej w dół. Dobre tempo i nieco przyjemności z rozwoju, ale ów rozwój po najwyżej paru godzinach wychodzi jako ubogi, za to elementy wiązane z platformówkami nie mają w sobie wielkiej precyzji. Ot, tani indyk na krótką dystrakcję, nic, o czym będziecie opowiadać dzieciom.

Odnośnik do komentarza

 

widzę spoko trend na exploration games, dodaliby wersję na oculusa i widzę duży potencjał

Wyglada doje.bka, tylko po Proteus i Dear Esther mam juz troche dosyc...

oby tylko fenomen indie trwal wiecznie

 

 

Ktos juz slyszal, ktos juz gral w to?

Ze niby strategia, rpg i w ogole wszystkiego po trochu w pirackim swiecie( ktorym sie mega jaram). Alfa juz chyba dryfuje po sieci

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q3yHKGGCcGs#t=30

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...