Jump to content

Sign in to follow this  
Mikes

Tak zwane indie

Recommended Posts

Nowa humbla bundla: www.humblebundle.com

Gierki są na tyle interesujące, że nie trzeba w ogóle się zastanawiać. Kuffa, jak ja kocham tą uniwersalność z HB. Nieważne kto jaki ma system, wszystko śmiga: Linuch, Macz i Piecz :P

Braid, Super Meat Boy, and Lone Survivor

w HIB5

Dwie poprzednie już były ale dla Lone Survivor warto kupić jeśli jeszcze nie mamy

I dodali kolejne świetne gry, mam takie pytanie bo już zapomniałem. Jeśli teraz kupię Humbla to czy jeśli potem dojdą jescze jakieś tytuły to czy też się je dostaje? Teraz już tego nie pamiętam ale coś mi się to jakoś skojarzyło.

I dodali kolejne świetne gry, mam takie pytanie bo już zapomniałem. Jeśli teraz kupię Humbla to czy jeśli potem dojdą jescze jakieś tytuły to czy też się je dostaje? Teraz już tego nie pamiętam ale coś mi się to jakoś skojarzyło.
Tak jest zawsze, aczkolwiek nie sądzę, aby do tej edycji jeszcze cokolwiek dodali. Osobiście dałem poniżej średniej (prawie wszystko już miałem, włącznie z Bastionem), a i tak dostałem teraz klucze na dodatki. Niemniej jednak ci co zwlekali muszą dać powyżej średniej, by je otrzymać. Mimo tego uważam, że 8$ za taki zestaw gierek to i tak tanio, jeśli ktoś nie ma.

Już kupione bo nie mogłem wytrzymaćXD Naprawdę masa świetnych gier za naprawdę grosze. Jedynie Amnezję mam z nich więc się strasznie opłacało. Ale dzięki za info.

Zainwestowałem dzisiaj w końcu w HIB5, bo mimo tego, że połowę tych gier już przeszedłem, to zdecydowanie się wszystkim tym devom należy.

Był w temacie o Steam, więc forum nie przegapił, a co najwyżej zagubił się lekko.

Mnie dziwi, że jeszcze nie dorzucili żadnej bonusowej gierki. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba nie było jeszcze większego bundla od nich, który nie doczekał się bonusu po czasie?

Powstaje nowa gra indie pt. Miasmata:

http://www.dsogaming.com/news/miasmata-looks-gorgeous-new-indie-open-world-exploration-and-survival-fps-first-trailer/

Wygląda genialnie i w dodatku napędzane jest autorskim silnikiem. I jak tu się potem nie śmiać z tych wszystkich molochów, skoro takie małe studia potrafią bardziej zaskoczyć niż wypociny EA/Bio/Acti itd.

Plotki ploteczki - podobno w kolejnym HIB6 ma być Legend of Grimrock oraz Trine 2. Just sayin'.

Podobno na steamgift był jakiś przeciek z ikonami gier HIB6, ale raz jeszcze podkreślam - ploteczki...

Edited by Suavek

O z tym Grimlockiem to by było ekstra, oby te całe ploteczki się potwierdziły :D

Trine2 już mam ale fakt dania takich gier do nowego HB byłoby świetnym newsem.

Internet huczy że już za chwilkę (dziś w nocy/jutro) ma się pojawić Humble Indie Bundle 6.

Ciekawe co wrzucą do środka....

Na Grimlocka wydaje mi się, że nie ma co liczyć - przecież na to nawet nie było jeszcze żadnej specjalnej promocji (no oczywiście oprócz tej podczas wakacyjnej wyprzedaży).

Zdaje się cena była obniżona o 66%. Tyle samo, co za Bastiona, zanim pierwszy raz pojawił się w bundlu. Poza tym kilka dni temu było promo na Trine 2 - a jeśli mnie pamięć nie myli, to taka sama sytuacja miała miejsce w przypadku jedynki, dosłownie na kilka dni zanim pojawiła się w którymś HIB.

No ale i tak możemy tylko snuć przypuszczenia póki co. Osobiście jednak Grimrockiem bym nie pogardził - pewnie byłaby to pozycja za "pay more than average".

Chociaż w sumie faktycznie muszą zarzucić jakimś prawdziwym mięskiem jak chcę dorównać przychodowi z HB5 (ponad 5mln $), więc najlepiej jakby to był LoG :thumbsup: (bo w sumie co innego? Terraria? ostatnio też była na nią obniżka 66%).

Edited by MBeniek

polecam obczaić i możliwie wesprzeć chłopaków z Tribute Games - robią wypaśnego arkejdowego szutera z coopem na 4ch i kustomizacją broni. Dodatkowo nad całością czuwa Paul Robertson (miszcz pixel artu) i Lee O'Malley (narysował Scotta Pilgrima). 8 godzin zostało ;)

http://www.kickstarter.com/projects/322438897/mercenary-kings

Z nowych indyków na rynku polecam Faster Than Light. Na prawdę wystarczy zarzucić tylko muzę ze Star Treka i mamy genialny spejs odysej.

Faster Than Light jest przegenialne, właśnie sobie na niego kasę gdzieś wyszukuję, a póki co to naoglądałem się Let's Playów z niego na YT, kilka godzin filmików o grze i wciąż mi mało :D