Skocz do zawartości

Tak zwane indie


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś okazję obczaić Hotline Miami. Jakby to powiedzieć? Gierka jest sroga. Dla mnie to taki Super Meat Boy wręcz, dwadzieścia razy lecę przed siebie, zabijają mnie, za dwudziestym pierwszym może przejdę w końcu jeden pokój. Ale artystycznie - mega. Cała gra jak podkręcony film "Drive". Kolejny błysk geniuszu w małych indie gierkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Miałem dziś okazję obczaić Hotline Miami. Jakby to powiedzieć? Gierka jest sroga. Dla mnie to taki Super Meat Boy wręcz, dwadzieścia razy lecę przed siebie, zabijają mnie, za dwudziestym pierwszym może przejdę w końcu jeden pokój. Ale artystycznie - mega. Cała gra jak podkręcony film "Drive". Kolejny błysk geniuszu w małych indie gierkach.

 

Pisałem już w innym temacie, dla mnie jest to najlepsza gra tego roku. Soundtrack jest genialny.

 

 

Poleciłby ktoś jakąś indie strategię / sim nastawioną na rozwój a nie walkę

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Poleciłby ktoś jakąś indie strategię / sim nastawioną na rozwój a nie walkę

 

Dwarf Fortress, hehe.

 

Dla normalnych ludzi inna wersja - A Game of Dwarfs. Podobno spoko.

 

Jest jeszcze Towns, ale to narazie w alfie. Calkiem fajna rzecz, pare godzin mozna przy tym stracic.

Odnośnik do komentarza

Pięć razy? O matko. Wymięknę przy tej grze. Ale jest mega.

 

 

 

Mam jeszcze pytanie o puzzle. Wiem, co one robią, widze je na planszach. Tylko... nie mogę ich podnieść. Klikam i klikam i się nie podnosi. WTF? O co chodzi? Lewym, prawym, jakoś specjalnie?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem Saints Row kilka dni temu na wyprzedaży (FFFFFUUUUU...) i bawię się przednio. Takiej gry "do wyżycia" potrzebowałem. To takie GTA ale zrobione w pełni z myślą o głupotach i pierdyliardach komicznych, acz zróżnicowanych aktywności, a nie fabule czy cudowaniu z ukazaniem życia gangstera itp. Trailer naśmiewający się z GTA4 jak najbardziej trafiony. Włączasz grę nawet na 15min i przechodzisz do rzeczy, czyli, że tak powiem, "funu". Nie wiem na ile to starczy w ogólnym rozrachunku, ale szczerze polecam.

 

Przypuszczam jednak, że SR to edycja bez DLC, to przynajmniej tutaj nie będę beczał, że kupiłem parę dni temu. ;p

 

PS. Bundle bundlem, ale to już zdecydowanie nie Indie. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

I ten dylemat:

Kupić go czy nie biorąc pod uwagę, że DarkSidersów mam, CoH już się tyle nagrałem, że pewnie w życiu nie odpalę więcej. Saints Row wydaje mi sie "lawl-grą" która nie przekonuje gameplayem, ale niektóre screeny wyglądają śmiesznie.

Dla samego Red Faction?

 

 

Hmmmmmmmm

Ale co Ci szkodzi rzucić jakąś smieszną kwotą żeby chociaż sprawdzić czy Ci przypasi.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Do the Humble THQ Bundle doszlo Titan Quest i Path to War DLC jezeli sie zaplacilo powzej 5.58$podobno jak ktos kupil nawet za 1$ to dostaje sie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Hmm, tam nie ma tych wszystkich dodatków (Winter Assault, Dark Crusade, Soulstorm), nie? Tylko jakieś mapy do multi i tyle.....

 

I dwa: Steamowe, czy nie? :(

mozna dodac do steam ten dawn of war

 

Warhammer 40,000: Dawn of War - Gold Edition zawiera obsypaną nagrodami grę Warhammer 40,000: Dawn of War Game of the Year Edition oraz niecierpliwie oczekiwany dodatek Winter Assault.

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.