Skocz do zawartości

Tak zwane indie


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Coś długo nic do HiB nie dodają, a generalnie zestaw był kiepski - tzn. 2 genialne gry, czyli Dungeon Defenders (+ wszystkie DLC? Przecież to jest tona rzeczy!) i Legend of Grimrock mnie przekonały do kupna w dniu, kiedy tylko się pojawił, bo czaiłem się na nie na jakichś wyprzedażach, a tu mi się obie razem za niewiele ponad 5$ trafiły, dodatkowo wrzuciłem sobie Shanka 2, chociaż jedynka była średnia - strasznie nierówna jeśli chodzi o poziom trudności, bo leciałem sobie spokojnie przez grę, a nagle bach, ostatni boss, który jest naprawdę trudny. Poza tym gra okropnie krótka. Po dwójce nie spodziewam się niczego ciekawego, ale skoro dają gratis, to sobie wrzuciłem, kody do reszty póki co leżą niewykorzystane - żadna z pozostałych gier mnie nie interesuje po filmikach, a Indie Game The Movie jest przesłaby (developerzy, którzy myślą, że są zbawicielami świata i że tylko to ma sens, a każda gra wydana przez dużą firmę musi być gównem, w dodatku narzekający, że nie mają z czego żyć, podczas, kiedy trzymają w ręku iPhone'a... no, dużo można by narzekać, w każdym razie - nie polecam.

Odnośnik do komentarza

No to jest pytanie, które sobie stawia lwia część fanów indie gier, ile jest indie w Indie Game The Movie, ale Twoje wrażenia chyba glownie odnosi się do Phila Fisha, który mnie też niemiłosiernie w(pipi)iał podczas oglądania tego filmu, który jest bardzo dobrze zrealizowany i ja mam osobiście mu niewiele do zarzucenia.

 

Samo HiB to moim zdaniem warto kupić dla Closure, mistrzowska gierka, chociaż wpasowująca się w trend tego co przedstawiał wyżej wspomniany film - indie game = puzzle/platformer.

 

Ale jeśli ktoś mówi, że zestaw gierek warty ponad 50 euro, który można dostać za 5 euro, jest kiepski, to ja nie wiem, może powinni dorzucać do tego frytki.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Strike Suit Zero - sukces Kickstartera, gra indie będąca symulatorem kosmicznym myśliwca ze zdolnością przemiany w robota.

 

Oficjalna strona - http://www.strikesuitzero.com/

 

Strona Steam - http://store.steampo...1_7_7_151_150_1

 

Do zakupu też w dolarach na GMG (klucz Steam) - http://www.greenmang...rike-suit-zero/

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=EbKLfn8FbXI

 

Nie powiem, wygląda bardzo obiecująco. Miks niemal wszystkiego co lubię, w tym inspiracje określonymi tytułami zarówno z branży gier, jak i filmowej, a nawet anime (Freespace, Homeworld, Battlestar Galactica, Gundam).

 

Premiera na dniach. Niemniej jednak czekam na pierwsze recenzje, bo choć wygląda fajnie, to dość monotonnie, przez co mam obawy jeśli chodzi o zróżnicowanie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Ja tam się przymieszam do zakupu Strike Suit Zero. Ale też wpierw poczekam na jakieś opinie graczy/recki bo raczej nie kupuję gier w ciemno.

Sam pomysł, design, wykonanie i gameplay rokują dobrze. Mało jest dobrych mecha gier więc i fajnie, że ktoś zdecydował się stworzyć taki tytuł.

Jak ktoś chce to mam 3 kody na 25%zniżki za grę:

"The three codes below will entitle your friends and family to 25% off Strike Suit Zero through our store.

 

KS6BTRZBS

KS9DJJXZS

KS5DKWBEX

Tell your friends to head here, follow the steps, and enter your coupon code when prompted."

 

Dodatkowo za polubienie ich strony na FB można dostać za darmo mały artbook z grafikami(ofc w formie elektronicznej) , mam go i muszę przyznać, że fajna sprawa i miły gest ze strony developera.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...