Skocz do zawartości

Niusy


Gość Grzegosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nowy Grand Cherokee wygląda fajnie, podoba mi się trochę mniej niż Explorer, ale mam te same odczucia, co do Forda - za drogi i marny wybór silników, bo tutaj też mamy tylko PHEV. Co prawda, taka konfiguracja jest ciekawa, no ale jednak wybór mógłby być większy. W Explorerze siedziałem i robi wrażenie taka duża fura, komfortowo się musi podróżować. Nowy Explorer będzie już chyba tylko elektryczny, więc rzyg, a i tak jest paskudny. Cherokee wychodzi prawie 500k, co jest chorą ceną, jak dla mnie. Już Explorer, tańszy o stówę to spora kwota jak za takie auto, bo to jednak nie marka premium, choć w Explorerze wykonanie wydaje się być top. Taka Kia Sorento też jest sporym suvem, a można ją mieć za dużo mniejsze pieniądze i z normalnym silnikiem spalinowym. 

image;s=2048x1360

 

Nowy Ford Bronco też wygląda zajebiście, ale to już prawdziwa terenówka, z dużym silnikiem i w sumie będzie raczej ciekawostką na drogach u nas, bo cena też ponad 400k. Design ma fajny, zewnątrz i wewnątrz, taki offroadowy, ale prosty jednocześnie.

 

image.thumb.png.5fb8a5fe700f5d89e0eedd75c84c8f27.png

 

 

Odnośnik do komentarza

Ten nowy elektryczny Explorer ma być tylko dla Europy, jest stosunkowo niewielki i stosunkowo niedrogi. 
 

Amerykańskie SUVy jak piszesz, w Europie mają chore ceny i koszty użytkowania, co niezbyt pasuje do ich oryginalnej roli z USA, gdzie są po prostu popularnymi autami rodzinnymi dla klasy średniej (tam Grand Cherokee kosztuje tylko 1,4 ceny Renegade). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
21 godzin temu, Mustang napisał:

W środku pewnie wygodnie, ale ostatecznie wydajesz budżet jak za s klasę albo luksusowego suva, za coś co wygląda z zewnątrz w najlepszym razie jak minivan, żeby nie powiedzieć jak karawan albo pasażerski busik z przewozów międzynarodowych. 

Myślę,że potencjalni kupcy tego auta nie przejmują się jakie robi wrażenie na zewnątrz.Tym bardziej,że nie wygląda przecież żle, a że nie "czuć piniądza"?Dla wielu to zaleta.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...