Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Stary system troche boli, najbardziej było to widoczne podczas sceny  z bąkami które przejmowaly ciala ludzi, strasznie to wszystko przymulone, mało ciosow, i ogolnie az sie prosi o postep.

Sądze ze gra moze dostawac klapsy za ten przestarzały system.

 

 

A, i na ch,uj sa te zapiski skryby porozrzucane po levelach, przecież to jest tak nieciekawie podane ze głowa mała, idziesz walem którego nikt i nic nie obchodzi a mam sie rozpływac nad notatką ze kogos gmyrają bąki po nocach, no (pipi)a!

To już lepiej niech zbiera przepisy na ciasto, albo nowe combosiki.

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagralem w demo i jestem nieco zawiedziony - niepotrzebnie kombinowali ze zmienianiem przyciskow bo jak chwyt/rzut byl na "o" to bardziej mi to pasowalo, do tego jakis dziwny pasek po prawej - nie wiadomo w ogole co to ma byc. Poza tym gra jest bardzo ciemna - nie chodzi tu o ustawienie jasnosci, ale o ciemne elementy, ktore sa za ciemne, jakos zle to wyglada.

Nieraz zdazalo mi sie gubic Kratosa z widoku bo kamera byla zbyt oddalona i w nawale przeciwnikow nie wiedzialem gdzie on jest.

 

W trzeciej czesci GOW zdobylem platynowe trofeum i bardzo mi sie podobala, ale po ograniu dema nowej odslony nie jestem juz taki przekonany o tym, ze ta gra bedzie taka dobra.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh, przypomniałeś mi wczorajszą reakcje na wstawki CG w "pierwszym" gowie którego pobrałem z plusa. Jeszcze te 5-6 lat temu pamiętam jak sobie myślałem, że wystarczy taka grafika jak w owych filmikach, ba! długo takiej nie zobaczę. A potem odpalasz "trojkę" i widząc to co się dzieje na początku i jaki poziom graficzny owa akcja oferuje jesteś w głębokim szoku, że 3 lata po wydaniu "dwójki" taki strzał w pysk kolejna część oferuje, a te genialne swego czasu filmiki są juz po prostu słabe. Jestem naprawdę ciekaw grafiki jaką zaoferuje kolejna gra SSM.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, na razie co prawda ogralem raz to demo, ale potem sprobuje jeszcze po polsku i raczej tyle, poczekam na fula.

 

Napisze co mi sie podobalo. Grafa, ale to raczej rzecz oczywista. Tekstury sa ostre, choc zwrocila moja uwage slaba tekstura podloza po wyladowaniu (sam poczatek poscigu). Jednak jako caloksztalt to gra robi duze wrazenie (widzac "wszystko" juz w tej generacji, GoW caly czas imponuje, duze kudosy dla SMS).

 

Wykonanie Kratosa to szczyt tej generacji (tak, wiem co mowie, uwazam, ze w TLoU postaci nie sa az tak dobrze zrobione ale to z oczywistych wzgledow). Wyglada fenomenalnie.

 

Poczatek jest bardzo dobry. Wejscia GoW III co prawda nie pobija moim zdaniem, ale skupia sie glownie na jednym bosie (jednej rece?). Sam final jest nieznany i bardzo dobrze, ale to w fulu zapowiada sie na miks Lewiatana z Kronosem.

 

Klimat. Jest zdeksza inny niz w trojce, blizej mu do jedynki. Zobaczymy co tak naprawde zwiedzimy, jakie miejsca, wiec z tym raczej nalezy poczekac do fula, ale bawili sie widac z kolorystyka. Jest dosc mrocznie, ale mam takie wrazenie, ze w calej trylogii (+ CoO i GoS) wypstrykali sie ze znanych mitologicznych postaci i stworow i teraz beda siegac do najglebszych wersow zeby wyciagnac cos ciekawego. Zobaczymy.

 

Fajnie ze poszerzyli system walki, ze dodali nowe mozliwosci. Nie podoba mi sie jednak interfejs. To bedzie pierwszy GoW, ktorego menu to nie jest twarz Kratosa? Nie podoba mi sie tez wyglad przyciskow z pada i to, ze nad przeciwnikiem nie zapala sie juz plonace kolko tylko jakis subtelny pasek. Poza tym mogli zostawic to, ze slabszych przeciwnikow chwytam i mam 4 opcje co zrobic.

 

Zobaczymy, po demie hype na GoWa dalej jest, a ja jestem ciekaw co tam wysmazyli w pelnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Ograłem demo i niestety nie porwało mnie, nie potrzebne zmiany w sterowaniu, ciemna sceneria i śmieszni przeciwnicy. W porównaniu z demem GOW3 to naprawdę wypada mizernie. No, ale Pre-order w EURO złożyłem. Do tej pory z wszystkich 5 części mam platynki, ale jeżeli doją tutaj jakieś trophy online, a tryb sam w sobie będzie beznadziejny to niestety chyba odpuszczę. 

Na + otwieranie skrzyni z orbami :)

Odnośnik do komentarza

Początek gry jest mniej efektowny niż w trójce, ale za to ciekawszy i zwyczajnie lepiej się w to gra. Podoba mi się to rzucanie wrogami w innych. Mimo to jednak straciłem chęć na kupowanie tego w dniu premiery. W kwietniu albo maju może łyknę.

 

W trójce też można rzucać w innych, ba już w dwójce można było, to nie nowość :P Co do początku, to ja radzę jednak poczekać na  fulla z opiniai czy przebija czy też nie. Nie znamu finału, a jest tego jeszcze około 15 minut.

 

Na tym zwiastunie z singla jest dużo efektownych rzeczy pokazanych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...