Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

W pełnej wersji jest normalny dźwięk bo też pamiętam, że w demku było ciszej :). Dostęp do demka The Last of Us za ponad 70 dni:/ mamy tylko tapetę z licznikiem i możemy wcisnąć "x" czemu towarzyszy odgłos jakby zamykania drzwi. Przeszedłem dalej niż demko i już widać po filmikach większe poświęcenie uwagi na aspekty fabularne, więcej będzie dialogów coś czuję. Chwilke pograłem w multi i zaliczyłem samouczka dość ciekawie prezentuje sie multi, na początku dobieramy postać wybierając danego Boga patrona np Ares daje możliwości bardziej bojowe natomiast posejdon lecznicze.

Odnośnik do komentarza

 

btw gra ma online pass - już wiadomo po co ten cały multi

Wiemy o tym od jakiegos czasu. Natomiast DLC maja wydawac wszystkie za darmo, to jest plus.

 

gdyby tak było to po co edycja z figurką miałaby przepustkę na wszystkie przyszłe DLC(season pass)??

muszę cię poprawić i napisać, że NIE DLC będa darmowe ale mapy do multi!!  Z tego co słyszałem można się spodziewać jeszcze jednago boga nda jakiego bedziemy toczyć boją - a to już bedzie płatne...

Odnośnik do komentarza

Dla tych co zamawiali grę w euro RTV AGD. Dostaliście kod na od plus na 90 dni ? Bo ja nie i jeszcze niekompetentni pracownicy wmawiają mi ze po wpisaniu online passa dostane ps plus. Co oczywiście jest nie prawda. Nie wiem co teraz robić ale widzę ze czeka mnie klutnia z nimi. Nie po to płaciłem więcej żeby tera nie dostać plusa.

Odnośnik do komentarza

Dostałem dwa kody. Jeden to online pass co jak każdy wie upoważnia do gry sieciowej oraz drugi do zawartości dodatkowej. Widzę ze bede musiał tam wstąpić dzis ewentualnie jutro aby dali ten od plus albo w przeciwnym wypadku niech zwracają kase.zagul jak odbierzesz grę to daj znac czy dostałeś ps plus.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Dla tych co zamawiali grę w euro RTV AGD. Dostaliście kod na od plus na 90 dni ? Bo ja nie i jeszcze niekompetentni pracownicy wmawiają mi ze po wpisaniu online passa dostane ps plus. Co oczywiście jest nie prawda. Nie wiem co teraz robić ale widzę ze czeka mnie klutnia z nimi. Nie po to płaciłem więcej żeby tera nie dostać plusa.

 

Może kod wyślą na maila. Ja też idę odebrać do Euro i po 16 napiszę jak w Rzeszowie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza

To nie jest żadna zdrapka. Po prostu instrukcja do gry a z tylu kod. Obok jest napisane network pass. Dostałem jeszcze ulotkę z kodem do zawartości edycji specjalnej. Zresztą ps plus to była promocja od euro AGD RTV za przedpremierowy zakup gry. Wiec powinni mi to dać oddzielnie a nie e pudelku gry.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...