Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregZPL

Ja też nie przepadam, ale są gry w których sterowanie bez przycisków jest akceptowalne. Strategie, rpgi. W Baldura grało się bardzo ok, w KotORa też. W GTA za to gra się tragicznie i zmarnowałem 5 dolców na Vice City

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Plants Vs. Zombies 2: It's About Time Release Date, First Details

Time travel, new plants, new power-ups and the return of Crazy Dave.

 

PopCap has announced that Plants vs. Zombies 2: It’s About Time will hit iPhone, iPad and iPod Touch worldwide on July 18th. The game will be free-to-play with upgrades and in-game items available for purchase, though PopCap notes that “players can face every zombie and access every level in every world at no cost.”

Screenshot'y:

 

 

YX82WYZ.jpg

33JpM34.jpg

 

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Andreal: jak jeszcze nie grales na zadnej innej platformie (pc, psv, nds i co jeszcze?), to polecam. Szkoda ze jednak w wersji iOsowej, tak wolno odblokowuja sie bonusy... no ale tu masz mikroplatnosci:(.

Ja np. jeszcze nie gralem w Dead Space, ale juz wiem ze mi sie nie spodoba:). Bo takie przygodowki-konwersje, maja przewaznie skopane sterowanie i mechanike gry - konsolowej.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Akurat w przypadku Dead Space nie masz racji, cała gra od podszewki jest fenomenalna, sterowanie świetne, fabuła, jakość i długość rozgrywki jest więcej niż satysfakcjonująca. I na koniec ważna rzecz: to nie jest konwersja, a gra tworzona docelowo na platformę mobilną. Gromkie brawa dla twórców, bo wyszło im świetnie.

Odnośnik do komentarza

Tomek: raz czy dwa, wydaj to jedno euro, zeby rozbudowac ilosc skladnikow. Co by na noc nastawic duzo cukrow i mlecznych przetworow. Poza tym ja juz mam rozbudowane cale pole, to moge ci o okreslonej godzinie, wystawic w gazetce: olowki i inne (pipi)y. No i z tego co widzialem, wystawiaj cene maksymalna swoich prodoktow w gazetce. Post napisano za pomoca pudelka zapalek.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...