Skocz do zawartości

Gry na iOS


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak samo...Xbox się kurzy! Gry leżą w szafie! 

 

A na miniaku  gram... I to dużo!

To jest lepsze niż konsola! Chyba ze względu na swoją natychmiastowość...

 

Naciskam Home, przerywając czytanie książki, włączam Real Racing 3 i szybki wyścig, potem walka w Infinity Blade 2.

Przeglądam net w Safari i słucham muzyki.  

Oki. Pora na misje w  Vice City, następnie sesyjka w Monkey Island, potem w Eufloria...

Lektura "Do Rzeczy". A po niej ostre naparzanie w Blitz Brigade - multi daje rade  :sorcerer:

 

 

Swoją drogą, czy  iPad 5 ma przypominać mini? Cienkie ramki, mniejsza waga?

Odnośnik do komentarza

Na kompie mi nie pójdzie, ale za to mogę odpalić na urządzeniu wielkości kartki zeszytu i grubości telefonu :confused:

Dobry ten KOTOR? To jest jakieś MMORPG?

Wyżej podany był Phoenix Wright, niby za darmo, ale to jednak trial. Dużo gier od konsolowych firm (Capcom, Konami) jest niby za free, ale jednak nie do końca:(. Jest i np. DeeSowy Ghost Trick, ale też trial free. Inni wydawcy są mniej pazerni i wrzucają swoje wersje za free z reklamami, albo z mikropłatnościami, albo za grosze mamy full bez żadnych reklam. Ale nie Capcom, Konami, czy SquareEnix, które za swoje klasyki chce powyżej 10 Eurosów. To nie PlayStation Network/XboxLive Arcade :)

 

Ciekawostka z innej beczki:

https://itunes.apple.com/pl/app/id453634305?mt=8&affId=1860684

Wooo, przeglądarka internetowa, mająca 0,5 MB, która kosztuje 79,99 €. A podobno była niedawno za free. Ja pierdziule.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

KotOR to klasyczny rpg na systemie AD&D. Kupuj bez żadnego zastanawiania, najlepsza gra od Bioware. Phoenixa kupię w promocji. Przeszedłem całą trylogię 3 razy, więc nie dam teraz 15 ojro

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Sterowanie nie jest złe. Postacią steruje się wirtualnym krzyżakiem, na przedmioty, postacie i dialogi klikasz. To nie jest dynamiczna gra, więc sterowanie nie przeszkadza. To nie strzelanka. Tutaj non stop używa się pauzy i wydaje polecenia. A w tym ekran dotykowy absolutnie nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...